Starostlivosť o kožu

Skin Gym je vhodný pre mladšiu a zdravšiu tvár

Skin Gym je vhodný pre mladšiu a zdravšiu tvár

Myslíte si, že váš tvár vykazuje známky starnutia? Zaujíma vás, čo môžete robiť? Ovisnuté kože tváre alebo vrásky sú vecou záujmu, ale to všetko závisí na tom, ako pristupovať k problému.

Prichádza na to, že jedným z najlepších spôsobov, ako priviesť späť slávu vašej pleti tváre je podľa tipov telocvične kože.

Zaujíma vás, čo Gym Skin je? Premýšľal, ako niečo v súvislosti s posilňovne môže skutočne pomôcť získať krásnu pleť? Prečítajte si tento príspevok vedieť viac!

load...

Starnutie a kože

Všetci vieme, že starnutie je prirodzený proces, ktorý má vplyv na všetky časti nášho tela, a že nemôžeme zastaviť starnutie. Ale určité znaky, ktoré sú jasne viditeľné sú spojené s kože a svalov. Starnutie prináša mnoho zmien v tele, rovnako ako rozvoju stareckých škvŕn, modriny problémy, strata pleti, zužujúcim sa svaly, a tak ďalej - to je vzhľadom k rozpadu tkanív a kolagénu. Všetky tieto sú prírodné príznaky starnutia, ale podľa tvárových cvičenia odborníkov potopením tváre a čeľuste môže byť liečená bez nákladného operáciu alebo iných kozmetických procedúr. Existujú špeciálne cvičenia, ktoré pomáhajú spomaliť proces starnutia a Vaša pleť vyzerať mladšie a zdravšie.

Cvičenie rutiny je najlepší spôsob, ako chrániť pokožku pred prehýbaniu. Vezmeme-dostatočné množstvo vody, dobrá strava a cvičenie rutiny môže vás vyzerať mladšie. Facial cvičenie je prirodzený spôsob, ako vaša tvár vyzerať mladšie a pevnejšie a redukovať vrásky. Tým sa tiež zníži únavu očí a dokonca znížiť krku a tváre napätia.

Tým, že vykonáva svoje tvárové svaly pravidelne, môžete sa uistiť, že aj naďalej pevná. Tým sa tiež zabráni tváre pred potopením. Zvýšil prietok krvi a krvný obeh pomocou týchto svalov môže pomôcť zabrániť vrásky.

load...

Skin Gym tváre Fitness

Telocvični koža bola otvorená skupina stredného veku matiek. Podľa nich sa nachádza 57 svalov v ľudskom tvári a sledom cvičenia, elasticita kože môže byť zvýšená, čím by sa koža pevnejšia a mladší.

Skin telocvičňa tvár fitness verí, že tváre cvičenia a masáže sú najlepšie produkty pre starostlivosť o pleť, a oni vám pomôžu dosiahnuť krásu zvnútra. Signatúr tváre cvičenia sú navrhnuté tak, aby sprísnila a aby svaly tváre firmy, ktoré zvyšujú vitalitu pleti a zanechá žiarivý povrch. Predpokladá sa, že masáže a pohybu zvyšuje prekrvenie pokožky a pomôže omladiť pokožku. Tento proces sa môže pochváliť asi vyzerať mladšie bez akýchkoľvek produktov, chirurgii alebo iné postupy. Namiesto toho ide o to, aby sa svaly v tvári fit.

Účinky masáže na koži sú pozoruhodné. Detoxikáciu, okysličovanie, a masírovať podať priamu dodávku výživy pomocou zvýšeného obehu priamo do kožných buniek. Dotyková terapie a zvýšenie výkonu objem pohybom svalov pod povrchom kože, a tým znižuje jemné linky.

Hoci predstava o tvár kondície nie je úplne nový, myšlienka Skin fitness je, že pravidelné 15 minútovej schôdzky zvyšujú prirodzenú schopnosť pokožky sa oživiť a tón. Ponuka cvičení zahŕňa svalov intervalový tréning, hydratačné hmly, reflexná, infračervené žiarenie a tak ďalej.

Tvárové cvičenie

Tváre cvičenia sú ľahko realizovateľné. Zatiaľ čo robí týchto cvičení, zhlboka dýchať a pamätajte na to pohyby pomaly.

1. Čelo Cvičenie

Cvičenie čelo svaly môžu byť veľmi prospešné, aby si mladší vyzerajúca pleť. Je to preto, že keď čelo začne prehýbať, môže spôsobiť svoje horné viečka prehýbať, čo bude vaša pleť vyzerať staršie.

 1. Umiestnite jeden prst vodorovne na hornej časti každej obočia a ľahko strhnúť.
 2. Zdvihnúť obočie pracujú proti odporu prsty.
 3. Tiahnú ani ťahať kožu.
 4. Držať dlhšiu dobu a znížiť vaše obočie. Opakujte po dobu niekoľkých časov.

2. Cheek cvičenie

Cvičenie svoje lícne svaly, je veľmi dôležité, pretože hrajú dôležitú úlohu pri tvorbe výrazov tváre. Ak vašej tváre prehýbať, môže to spôsobiť, že kútiky úst otočiť smerom dole a aby to vyzeralo, ako keby ste nespokojní.

 1. Položte prsty vodorovne na vrchole svojej tváre tesne pod očami.
 2. Úsmevu, pohybujúce sa kútiky úst smerom nahor.
 3. Ako ste úsmev a zdvihnúť svojej tváre, mali by ste cítiť odpor vytvorený prsty.
 4. Držať na okamih a relaxovať.
 5. Opakujte kroky 20krát.

Toto cvičenie bude užitočné, aby tón svojej tváre, ako budú zamerané na svaly, ktoré beží po celej vašej tváre a tiež svaly, ktoré obklopujú vaše ústa.

3. Chin cvičenia

 1. Ak chcete získať dobre vytvorenú na brade, stiahnite si bradu nahor smerom k dolná pera.
 2. Tlačte spodnú peru nadol, až uvidíte svoje spodné predné zuby a ďasná.
 3. Vyhnite sa tiahne kútiky úst nadol, zatiaľ čo robí cvičenie.
 4. Aby sa zabránilo dvojitú bradu, umiestnite päsť rúk pod bradou. Teraz otvorte ústa, núti dolná čeľusť proti stisk päste.

Ak sa obávate o výhodách a nevýhodách tvárových cvičenia, prijať znalecký posudok od odborníka pre starostlivosť o pleť tváre alebo fitness expert, ktorý vám pomôže preskúmať možnosti.

Chceli by ste skúsiť tváre posilňovňu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...