Starostlivosť o kožu

Top 10 výhod zlata pre starostlivosť o pokožku

Top 10 výhod zlata pre starostlivosť o pokožku

Používanie zlata pre starostlivosť o pleť sa stala populárnou v dnešnej dobe. Avšak, použitie zlata vo výrobkoch pre starostlivosť o pleť pre rôzne ošetrenie pleti bol veľmi dobre známy a používaný Japonci, Rimanov a Egypťanov od skorých časov. Poďme sa pozrieť na top 10 výhod zlata pre starostlivosť o pleť.

Výhody Gold pre starostlivosť o pleť

1. Vrásky, jemné linky, škvrny môže byť znížená:

Ak chcete mať čistú pleť, bez vrások a škvrny, je každej ženy konečný túžba. Zlato môže aktivovať bazálnej bunky pokožky, čo zvyšuje pružnosť pokožky. Je teda redukuje vrásky, jemné linky, škvrny a znamienka na koži, a budete vyzerať mladšie.

2. Stimuluje bunky kože:

Ióny obsiahnuté v zlate pomoc pri stimulácii buniek nervy a žily v tele. To vedie k zlepšeniu krvného obehu. Tým sa zvýši metabolizmus kožných buniek a vylučovanie odpadu. Zlato môže pomôcť stimulovať bunky a mať zdravú pokožku.

load...

3. Predčasné starnutie kože môže byť zabránené:

Suchosť kože môže viesť k jej predčasnému starnutiu. Použitie zlata môže znížiť suchosť kože a pomáha pri zvyšovaní metabolizme. Tým by sa zabránilo pokožku pred predčasným starnutím.

4. Gold Možno osvetliť pleti:

Ako sme spomenúť histórie, to sa hovorilo, že jeden z kozmetických režimy, ktoré nasledovali Cleopatra bol použitia zlata. Kleopatra zlatú masku každú noc na zvýšenie jej pleti a udržať jej koži mladistvý, žiariace a krásne.

5. Kolagén Vyčerpanie sa spomaľuje:

Kolagén je prirodzene tvorí v tele, ktorá udržuje telo flexibilné. Je zodpovedný za to, že hladkú pokožku a lesklé vlasy. Hladina kolagénu v tele začne vyčerpania vo veku od 25 rokov a to je, keď si všimnete zmeny na koži. Starostlivosť o pleť so zlatom môže spomaliť úbytok hladiny kolagénu v koži bunky.

load...

6. Sun Damage môžu byť liečené:

My všetci sú veľmi znepokojení pre naša pokožka dostať zarobené pod slnkom. Výroba melanínu alebo čierneho pigmentu v koži je zodpovedný za zarábanie kože pri vystavení slnečnému svetlu. Produkcia melanínu v tele môže byť znížená za použitia zlata.

7. Alergie môžu byť liečené:

Egypťania verili, že zlato má liečivé vlastnosti, ktoré môžu pomôcť pri liečení niekoľkých ochorení. Antioxidačné vlastnosti prítomné v zlate pomáha pri zvyšovaní krvného obehu, čo vedie k zníženiu akné a iných kožných alergií.

8. Zápal možno liečiť:

Zlato je vraj antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú kyslík vstúpiť do kože pre obnovu buniek. To pomáha pri liečbe vredov a iných zápalových ochorení kože. Je tiež známe, že omladenie pleti.

9. Elasticity kože môže byť zvýšený:

Koža má tendenciu sa prehýbať, keď jeho pružnosť sa znižuje alebo úplne stratená. Použitie zlata môže znížiť odbúravanie elastínu a obnovenie pružnosť tkanív. Tým sa ďalej brániť pokožku pred prehýbaniu. Gold zvyšuje pružnosť pokožky, a preto je pevná a pevná.

10. Žiariace kože:

Gold pomáha pri zlepšovaní krvného obehu, a preto pomáha hydrátu a udržiavať hladinu vlhkosti pleti. Tieto malé častice zlata dostať vstrebáva do pokožky udeľujúci bohatý lesk. To je koža zdravá, svieža a žiarivá.

Gold dáva nielen krásny, žiariace a mladistvú pleť, ale je tiež výhodné v mnohých ohľadoch. To spomaľuje vyčerpávanie kolagénu, zvyšuje pružnosť pokožky, zosvetľuje pleť kože, stimuluje bunky robiť pokožku pevnú, zlepšuje krvný obeh a zabraňuje predčasné starnutie, vrásky, opaľovanie atď.

Aby som to zhrnul, zlato je zlato. Budete musieť skúsiť veriť úžasné výhody zlato pre starostlivosť o pleť. A nezabudnite sa podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...