Starostlivosť o kožu

15 najlepších letných parfémov pre ženy

15 najlepších letných parfémov pre ženy

Ako letné prístupy, máme všetko pripravujeme pre neho. Vyvediem tie tielka, šortky a slnečné šaty! Je čas dať preč tie obrovské bundy. Uf! Vďaka bohu, že je koniec. Príďte v lete, a zmeníme celý náš vzhľad, takže sa nemusíte si, že by sme mali tiež mať niekoľko podpisov vôňa pre tento teplom období?

No, pozrite sa žiadne ďalšie, pretože tu je zoznam vysoko odporúčané parfumy na leto, ktoré by ste absolútne chcete streknúť po celom tele!

Najlepší parfumy na leto

1. Jo Malone Jo lásky Mandrin

To príde ako žiadne prekvapenie, že Jo Malone nájde svoje miesto v tomto zozname. Majú jedny z najlepších parfumov na trhu k dispozícii. Táto kolínska má citrusovú vôňu, ktorá vás okamžite pripomenie teplo niekde krásne.

load...

Kúpiť teraz: joloves.com

2. Derek Lam 10 Crosby Silent St. Toaletná voda

Derek Lam mala veľmi špecifický obraz v mysli. Predstavil si dievča na ulici, pri pohľade niekedy tak sebavedome a vo svojom živle. Chcel zachytiť ten pocit v parfumu, čo je presne to, čo tento parfum. Má kvetinovú a sviežu vôňu, ktorá má nádych čistého pižma. Ideálne pre deň na slnku!

load...

Kúpiť teraz: amazon.com

3. Atelier Kolín Clementine California Absolue Čistý Parfumy

To kričí leto v teplých plážach v Kalifornii. Keď ju sprej, prvá vec, ktorá vás zasiahne je citrusy burst spolu s tónmi borievky a len mierneho tanginess mandarínky. To je tiež v zmesi s inými výbušnými vôňami ako badiánu, santalového dreva a korením. Je to tropická atmosféra tohto kolínsku, že muži a ženy budú milovať, pretože je to rodovo neutrálne.

Kúpiť teraz: sephora.com

4. Yves Saint Laurent Opium Black Floral Shock toaletná voda

Ten je určený pre všetkých milovníkov kávy. Nič lepšie strkať si hore, než sa silným šálka kávy v poriadku? Teraz si predstavte, že káva v podobe parfumu. Záber espressa je to, čo každý potrebuje! Kultový vôňa kávy krásne zmiešané s vanilkou a náznakom pomarančového kvetu a gardénie je to, čo robí to tak letné.

Kúpiť teraz: amazon.com

5. Tom Ford Soleil Blanc parfumovaná voda

Myslím, dusný letné noci. To je presne to, čo sa dostanete do tejto fľaše. Dokonalým spojením kvetinové s zvodnosti jantáru, to padá nič menšieho než vytvorenie tohto podpisu magnetickou vôňu Toma Forda, že každý, oh-so 'love toľko!

Kúpiť teraz: amazon.com

6. Christian Dior Jed Girl Eau de Parfum

Tento zoznam by nebol úplný, kým to má niečo od Diora, a je to tu! Keď sa dostanete závan tejto úžasnej vône, budete uchvátení, pretože stelesňuje istý odvážne a sexi ženu, ktorá vie, čo chce. V tomto parfumu by ste nájsť stopy venezuelské tonka s výbuchy citrusové pomaranče v kombinácii s eleganciou Grasse Rose.

Kúpiť teraz: amazon.com

7. CK One Summer

Keď myslím na leto, myslím na hojdacia sieť na pláži, dobré knihy a popíjanie pekný studené mojito. Nemusí byť schopný sip na mojito vždy, ale môžete určite objať svoju vôňu v tejto krásnej vône. Táto vôňa je dosť, aby vás prenesie do rozprávkového rezortu, a ak to nestačí, čakať, až sa dostanete závan lipového mojito, zrelých tropického ovocia a chladu cédrového dreva, akonáhle otvoríte fľašu.

Ale to teraz: amazon.com

8. Caudalie, Rose de Vigne

Obrázok záhradu ruží v skorých ranných hodinách. Sú obklopené druhú krovím a keď sa pozriete ďalej dopredu, môžete vidieť les. A teraz si predstavte, to všetko vo fľaši, pretože to je presne to, čo tento parfum.

Kúpiť teraz: amazon.com

9. Liz Earle, rastliny esencie

S nádychom ružového korenia, bergamotu, korenia škorica a cypriol v kombinácii s očarujúce vôňou damask ruže a santalového dreva, tento parfum má perfektné prvky elegancie spolu s čerstvou odvolania. Je to nutné vyskúšať, či sa vám páči korenia a zemité pocit, že prichádza s.

Kúpiť teraz: amazon.com

10. Marc Jacobs Daisy

Ak ste do ovocnej, kvetinové a sladké vône, potom toto je pre vás. Je to twist na pôvodnú Daisy Marc Jacobs. Prvá vec, ktorú by ste si všimnúť, keď sprej je to výbuch pomelo. Tie by tiež získať závan jasných pivónie a rustikálny cédrového dreva. To všetko v krásnej ružovej fľašu s podpisovým sedmokrásky na viečku.

Kúpiť teraz: amazon.com

11. Jo Malone Nashi Blossom

Ako už názov napovedá, tento krásny vôňa Jo Malone obsahuje nádhernú vôňu kvetov nashi vo svojom srdci. Avšak, je to asi nie je prvá vec, ktorú by ste cítiť, keď otvoríte túto fľašu. Spočiatku citrus skočí priamo na vás, nasledovaný kvetov nashi a nakoniec jemnými náznakmi bieleho pižma. Celkovo vzaté, perfektný kolínska pre leta.

Kúp teraz: amazon.com

12. Marc Jacobs dážď

Táto vôňa od Marca Jacobsa vám pripomenie spŕch v teplých letných mesiacoch. Je to nový pohľad na originálnu kolekciu Marc Jacobs s cieľom zachytiť podstatu leta. Ak sa vám páči chladné čerstvé aqua vôňou, potom by ste mali určite dať tento jeden streknúť.

Kúp teraz: amazon.com

13. Gucci Flora Garden Collection

Za účelom encapture podstatu kvetiny v ich plnom kvete, Gucci vytvoril krásnu kvetinovú vôňu s vôňou magnólií v jeho srdci. Budete tiež cítiť tóny pikantné citrusov, podmanivý santalové drevo s frézie a súlad teplej čokolády ku koncu.

Kúpiť teraz: amazon.com

14. Victoria Secret Love Is Heavenly

Ako vždy, Victoria Secret má vždy niečo sexy v obchode a tento parfum nie je výnimkou. V prípade, že obal nie je vám, aby ste si kúpiť výrobok, potom uisťujem vás, že vôňa vôľa. Budete mať radosť nájsť krásne kombinácii kvety s nádychom sladkého pižma.

Kúpiť teraz: victoriassecret.com

15. Dior La Colle Noire

La Colle Noire sa opiera svoju základňu v podpisovom kvetu, ruže de Mai, ako to vzdáva hold pôvodu tohto kvetu v krajine Grasse. Christian Dior kúpil Chateau de la Colle Noire v roku 1951 a vždy miloval pokoj a mier, ktorý cítil v záhrade, kde ruža de Mai kvety rástli. Niet divu, že tento podpis vôňa sa dostal do tohto parfumu.

Kúpiť teraz: dior.com

Tu to máte-15 parfumy, ktoré sú ideálne na leto! Každá z týchto parfum má veľmi výrazný a podpis vôňu, ktorá by pritiahnuť pozornosť každého, bez ohľadu na to, aký druh preferencie máte. Áno, nechajte si ich von a chytiť svoje obľúbené pre nadchádzajúce leto!

load...