Starostlivosť o kožu

Domáce lieky na odstránenie nerovnomerných záhybov kože Ztmavenie

Domáce lieky na odstránenie nerovnomerných záhybov kože Ztmavenie

Všetci chceme bezchybnú pleť a tvár, ale rôzne faktory, ako je znečistenie, starnutie, hormonálne zmeny a v niektorých prípadoch aj genetické faktory viesť k stmavnutie na tvár, ako aj na koži. Táto forma tmavnutie pokožky možno pozorovať na celú tvár, alebo v náplasti. Hoci stále kozmetické ošetrenie pre to isté je riešenie, nemusí byť vždy možné.

Nižšie sú uvedené niektoré domáce opravné prostriedky, ako sa zbaviť tmavé škvrny na koži:

1. Vitamín E Oil:

Masírujte postihnuté oblasti kože s vitamínu E olej. Vitamín E je známe, že je veľmi prospešné pre pokožku. Masírovať pokožku pomáha krvného obehu, čo vedie k zdravšie a čistejšie vzhľad pleti. Vitamín E olej možno ľahko nájsť v miestnych obchodoch chemik, rovnako ako v centrách alebo iných obchodov, ktoré zásobili krásy alebo kozmetických prípravkoch. Skontrolujte, či je v zozname zložiek a vybrať oleje, ktoré obsahujú rovnaké.

load...

2. Citrónová šťava:

Citrónová šťava je prírodný bieliace činidlo. Je známe, že pomáhajú odľahčiť kožu prirodzene, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Ak chcete používať citrónovú šťavu na pokožke, aby pomohla odstrániť nerovnosti tmavé škvrny, použite metódu nižšie uvedených:

  • Squeeze pol citróna v sklenenej miske (nie je kovová miska, ako citrónová šťava má tendenciu reagovať s kovmi).
  • Namočte vatový tampón do tejto šťavy, a použijú sa šťavou na postihnuté časti kože.
  • Nech je to zostať na nejakú dobu
  • Teraz opláchnite studenou vodou
  • Použitie tejto skutočnosti pravidelne pomôže odľahčiť kožu a postupne odstrániť nerovnosti tmavé škvrny na koži

3. Aloe Vera Gel:

Čerstvý aloe vera gél je známe, že znižujú náplasťou a pomáhajú liečiť stmavnutie. To tiež znižuje intenzitu akýchkoľvek miest, ak sa použijú cez noc. Aj keď to nie je vždy možné získať aloe vera rastlina a extrahovať jeho gélu doma, vždy môžete získať čisté, rýdze aloe vera gél z lekárne.

4. Mlieko:

Obsah kyseliny mliečnej v mlieku je známe, že odľahčiť pigmentáciu kože. Aplikovať surové mlieko do postihnutých oblastí cez noc, a budete pomaly vidieť zníženie zatemnenie a škvrny. Samozrejme nemožno očakávať okamžité výsledky, takže dať mu nejaký čas, a to cez pravidelné rozpätí niekoľkých týždňov. Nezabudnite používať surové mlieko, a nie prevarenej mlieko, pretože to nebude mať žiadny zmysel.

load...

5. Citrusové plody:

Citrusové ovocie, ako sú pomaranče, citrusy, citrón, atď sú veľmi užitočné, pokiaľ ide o liečbu, alebo sa snažia zbaviť tmavé škvrny na tvári, alebo kdekoľvek inde na koži. Použiť šťavu z týchto plodov vo rovnakým spôsobom ako citrónovou šťavou je uvedené vyššie. Tiež môžete jednoducho znížiť ovocie na polovicu a votrite ho nad postihnutú oblasť.

6. Kurkuma Prášok a pomarančový džús:

To je veľká zmes môžete ľahko pripraviť doma s veľmi časté surovín z vašej kuchyne.

  • Zmiešajte štipku kurkumy prášok s 2 lyžice pomarančovej šťavy.
  • Aplikovať na postihnuté miesta cez noc.

Táto zmes vám pomôže odľahčiť akékoľvek pigmentácie alebo tmavé škvrny na koži a pri pravidelnom používaní bude úplne odstrániť škvrny.

7. Med:

Aplikovať teplý med na tvár a nechajte to na dobu 20 minút. Umyte vodou. Použiť túto masku aspoň 4krát týždenne vidieť viditeľné účinky.

Domáce opravné prostriedky trvať dlhšie, než sa prejavia výsledky, takže budete musieť byť pravidelné s nimi a pacientom príliš. Tento článok nenahrádza potrebu konzultovať svojho dermatológa za rovnaké. Tiež, ak ste alergický na akékoľvek zložiek vyššie uvedených, prosím, okamžite zastavte a obráťte sa na svojho dermatológa najskôr.

Dúfam, že sa teraz už viete, ako odstrániť tmavé škvrny z kože! Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...