Starostlivosť o kožu

Prírodné prípravky na čistenie pleti

Prírodné prípravky na čistenie pleti

Od nepamäti, očista bola najdôležitejšia časť CTM rutinnú starostlivosť o pleť. Očista nám pomáha zbaviť sa starých kožných buniek, nečistôt, špiny a make-up, a neumožňuje kožné póry upchať up. Pomáha tiež v krvnom obehu a pripraví pokožku pre príjem živín a lipidy uplatňované po ňom.

To je často predpokladal, že očista tváre je najviac základná úloha, ktorý každý a každý môže robiť to, aj keď je človek úplne unavený a vyčerpaný, alebo trochu opitý. Samozrejme, že to môže byť vykonané tak. Avšak na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že iba mydlo a vodu možno poriadne očistiť tvár, dnes máme 101 možnosti, ako pleťové mlieko, peny, peny, obrúsky, oleje, pleťové vody, a motorizovanými kefy na čistenie tváre. Tieto sofistikované, jemné čistiace neodstraňovať koži jeho olejov a tiež hydratuje pokožku.

Chcem cítiť nejakú zmenu na nejakú dobu a držať ďalej od chemických čistiacich pien a tvár umýva?

Poskytovanie niekoľko skvelých prírodné čistiace pleťovou vodou vzorcov

Formula 1

V mixéri zmes ½ šálky čerstvých mätových listov a asi ½ šálky kyslej tvaroh, aby sa jemné pasty. K tomuto pasty, pridajte dve až tri tablety aspirínu (práškový) a použiť ako peeling a masáže na ruku alebo tvár. Potom opláchnite čistou vodou. Jedná sa o efektívny čistiaci a pridanie aspirínu k zmesi znamená pridanie kyseliny salicylovej do zmesi. To je skvelé pre citlivú pokožku. Môžete uložiť prebytočnú kroviny v chladničke. Avšak, jeho trvanlivosť je len dva dni.

load...

Vzorec 2

Kleopatrina salónov prastarý býval mliečne kúpele. A je pravda, že mlieko pôsobí ako vynikajúci čistiaci prostriedok, a je bohatý na AHA, tj alfa hydroxykyseliny. Vezmite vychladené mlieko alebo mlieka pri izbovej teplote vo vatový tampón a vyčistite svoju tvár s tým. To je skvelé pre suché kombinovaných kožušín.

Vzorec 3

Vyčistite si tvár zmesi dvoch čajovej lyžičky jedlej sódy a jednej čajovej lyžičky limetovej šťavy. Opláchnite čistou vodou. Táto zmes je ideálna pre mastnú pleť.

Vzorec 4

Pre jemné pasty pozemných sezamových semienok a medu. Masírujte tvár s touto zmesou a potom umyte si tvár. To funguje dobre pre suchú pleť.

load...

Vzorec 5

Naneste pastu gram múky alebo besan a kurkuma zmiešané wiih octu alebo ružovej vody a odplaviť po čistenie tváre s týmto mixture.This je vek starý spôsob čistenie tváre. To je dobré pre všetky typy pleti.

Vzorec 6

Rovnako tak si môžete urobiť pastu z celozrnnej múky alebo Atta, ktorý sa používa na výrobu rotis a ocot a používať to, aby očistil svoju tvár a potom opláchnite čistou vodou. To je tiež vek stará technika a dobré pre všetky typy vzhľadov.

Vzorec 7

Zmes kukuričnej múky (asi štyri lyžičky) a jogurtu (asi pol šálky) môžu byť použité ako čistiaci prostriedok a potom opláchnite čistou vodou. To je dobré pre suchú pokožku.

Vzorec 8

Ďalším veľkým zmes je to, že z ovsených vločiek múky a octu alebo ružovú vodu. Použite ho očistiť svoju tvár a opláchnite čistou vodou. Vhodné pre všetky typy pleti.

Vzorec 9

Zmes jedna čajová lyžička limetkovou šťavou, jednu čajovú lyžičku medu a vaječný bielok z jedného vajca sa môžu zmiešať a použiť na tvár pre čistenie tváre a potom opláchnite. Great čistiace prírodnej kože pre mastnú pleť.

Vzorec 10

Zmes dve čajové lyžičky mandlí a arašidov (môžete sušiť pečienku a potom ho brúsiť), jedna čajová lyžička medu a 1teapoon limetkovej šťavy môžu byť zmiešané a použité ako čistiaci prostriedok na čistenie tváre a dostať ho zbaviť tmavých škvŕn tiež. Vhodné pre kombináciu a citlivú pokožku.

Ovocné kyseliny Očista

Šupky ovocia kyselín sú dobré. Ale oni by mohli opustiť svoju kožu vyrážky a začervenanie a tiež jazvy. Áno, môžete použiť prírodné kyseliny očistiť svojej koži, miesto aby šiel na šupky kyselín.

(A) vytlačte šťavu z čerstvej limetky alebo citróna alebo dokonca oranžové a škvrnu vatový tampón v džúse a vyčistiť svoju tvár s ním.

(B) Jablčný ocot môže byť tiež vzaté do vatový tampón a môže byť použitý na čistenie tváre.

(C) môžete vykonať zelený čaj a chladom za to. To sa chová ako veľký čistiaci prostriedok a tiež tonera naraz. Takže si môžete vziať na vatový tampón a vyčistite svoju tvár s ním.

(D) Luke teplá voda zmiešaná s ružovou vodou v rovnakých pomeroch môže byť použitý s tampónom vyčistiť svoju tvár.

(E) Plain ruže voda možno tiež použiť na čistenie tváre.

Niektoré tipy

Tu sú niektoré pravidlá, ktoré vám môžu poskytnúť čerstvé hľadá tvár.

  1. Pre všetky typy pleti, čistiace váš tvár dvakrát denne je dosť. Príliš často čistenie pleti môže pás koži základné prítomné prírodný olej v ňom. Avšak, ak nechcete očistiť svoju tvár pravidelne, a to najmä v nočných hodinách, môže to spôsobiť kožné vyrážky.
  1. Kúpiť čistič, ktorý je vhodný pre váš typ pleti. Vyhnite sa použitie mydla na vašej tvári. To môže urobiť kože tváre drsná a krutá a poškodiť ju, ako plynie čas. Ak použijete príliš bohatý čistiaci prostriedok, môže upchať póry, ak použijete príliš suchý čistič, môže dráždiť pokožku. Čistiace prostriedky vyrobené pre suchú pleť obsahujú oleje a bylinky. Umývacie pre mastnú pleť obsahujú produkciu ropy vyvažovanie byliny, ktoré môžu podporiť jasnosť. Kým čistič pre citlivú pleť bude jemná, bez vône a nedráždi.
  1. Použite vlažnú vodu pre čistenie tváre. Horúca voda môže vysušiť pokožku a dôjsť k jej poškodeniu. Studená voda nerozpúšťa a odvádza nečistoty a špinu.
  1. Ak používate žinku alebo špongiu očistiť tvár, zabezpečiť, aby boli mäkké a tiež čistá. Avšak, žinku a huby nie sú nevyhnutné pre umývanie tváre ako končekmi prstov môže robiť svoju prácu dobre.
  1. Pred čistenie tváre, umyte si ruky príliš dobre. Tiež použiť čelenku, aby akékoľvek dlhé vlasy z tváre.
  1. Tie by mali začať očistný proces by striekajúcej vodu na tvár a krk ako prvý.
  1. Položte čistič na krásy tip na prsty alebo hubkou a používať jemné smerom nahor krúživými ťahmi. Naneste čistič na tvári a krku. Vyhnúť sa drhnutie moc. Jemné ťahy môže zlepšiť krvný obeh a uvoľniť nečistoty, špinu a staré kožné bunky. Kefovanie príliš veľa môže pretiahnuť a dráždi kožu, a to najmä v oblasti okolo očí kože.
  1. Používajte vlažnú vodu len opláchnuť čističi. Tiež nezabudnite opláchnuť čističi z vlasovej rovnako ako krk. Akýkoľvek zvyšok čistiaceho prostriedku bude priťahovať nečistoty a tiež upchávajú póry.
  1. Zotrite prebytočnú vodu na tvár s čistou utierkou jemne. Nikdy pretiahnuť uterák na koži alebo čistiace usušiť.
  1. Po očistení tváre, použite toner na báze vody na koži, a sledovať ho s hydratačný vhodný pre váš typ pleti, ktoré pomôže utesnenie vlhkosti a poskytne výživu pokožky.

Čakanie na jasnejšie a zdravú kožu? Prečo sa zdržiavať viac, keď máte nádherné možnosti pre čistenie pleti prirodzene? Choďte do toho s nimi.

Nezabudnite si prosím našu príspevok na kompletné kozmetické tipy na tvári.

load...