Starostlivosť o kožu

Ako urobiť manikúru doma

Ako urobiť manikúru doma

My všetci milujú chváliť krásne ruky. Smerujú k salónu, aby si profesionálnu manikúru urobiť, je určite ako konečný liečbu a terapeutické praxe. Ale čo keď sa nepodarí uzavrieť dostatok času (a samozrejme, peniaze rovnako!) Pre svoje pravidelné ošetrenie tipy?

Tie by mohli nájsť DIY, at-home manikúru ohromujúci vzhľadom k neustálom strachu, že by ste mohli nick prstom, alebo v dôsledku minulosti spackal manikúru. Tento jednoduchý krok za krokom tutorial zaistí dostanete salon kvalitné manikúru sedí priamo vo vašej domácnosti. Najlepšia časť - to je veľmi cenovo dostupné.

Kroky k DIY manikúra

 1. Utvárať nechty
 2. Namočte & Scrub
 3. Čistenie a Orezávanie kožičku
 4. Hydratujú
 5. Glam It Up lakom na nechty
Čo budete potrebovať
 • Odlakovač
 • Bavlnené tampóny
 • Nožnice na nechty
 • Pilník na nechty
 • Štiepačky pre kutikuly / posunovač
 • Odstraňovač kožičky
 • Hydratačný
 • Vani
 • Teplá voda vsiaknuť
 • Umyť tvár
 • Kroviny
 • Lak na nechty

Ako urobiť manikúru Doma

1. Tvar nechty

load...

Než začnete off so svojím manikúru, je potrebné odstrániť starý lak na lak. Potom, pod nechty.

Namáčanie vaše nechty na niekoľko sekúnd, než je výstrižok zabraňuje poškodeniu. Potom, čo pod nechty, uistite sa, že súbor je jemne podľa toho, tvar si prajete. Odporúča sa, aby vám podať svoje nechty v kruhovom tvaru alebo zaobleného štvorca na okrajoch.

Kovy a veľmi hrubej látky spôsobujú nechty na triesky. To je najlepšie sa im vyhnúť. Rozhodnúť sa pre súbor kryštálu na nechty alebo ľahko hrubým brúsnym palube je to dobrý nápad. Potom, čo ste v tvare nechty, použite vyrovnávaciu pamäť pre uhladenie boky a vrcholky nechtu. Tie sú zamerané na rovnej ploche, ale je tiež nutné si uvedomiť, že v prípade, že nechty sú príliš hladký klinec farba bude rozliať.

load...

Späť na obsah

2. Namočte & Scrub

To je určite najlepšia časť manikúru. Je takmer terapeutické máčať ruky v teplej vode.

Umiestnite trochu teplej vody vo vani, uistite sa, že je na príjemnú teplotu. Pridanie čistič do vody. Vaša tvár čističi bude fungovať skvele v tomto prípade preto, že pridaním čokoľvek mydlovou vyschne jemnej pokožky rúk a vaše kutikuly vyzerať horšie. Ideálny čas namáčania asi tri minúty. Aj keď je veľmi dôležité, aby nasiakli kožičku pred ich orezávanie, počas namáčanie môže dôjsť k poškodeniu kože a nechtov.

Potom, čo ste nasiaknuté ruky, naneste jemný peeling (môžete použiť vašu tvár peeling príliš), a drhnúť ruky. Na čistenie nechtov použite kefku. Drhnutie a exfoliačný úspešne odstrániť odumreté kože. Umyte si ruky čistou vodou a potom osušte.

Späť na obsah

3. Čistenie a Orezávanie kožičku

Pridanie trochu kožtičky odstraňovač predtým, ako začnete pracovať na nich môže mať zásadný rozdiel. Opúšťať to na dobu niekoľkých sekúnd bude stačiť. Potom pomocou kožičky posunovač, jemne zatlačte svoje kožtičku. Kutikuly sú mäkkej kože na spodnej časti nechtu, kde sa necht chrupavky a kožu stretnúť.

Uistite sa, že im to tlačiť príliš ďaleko. To by mohlo buď viesť k poškodeniu pokožky alebo brzdiť rast nechtov. Musíte byť veľmi jemný, keď budete pracovať so svojimi kožtičky. Uistite sa, že nechcete ťahať, rip, slza, sila, znížiť, alebo zdvihnite pokožku. Musíte len odskočiť voľných okrajov pomocou kliešte.

Je málo známou skutočnosťou, že pokožka chráni nechtového lôžka pred poškodením alebo baktérie. Tak, jeho poškodenie by mohlo dať svoje nechtového lôžka v ohrození.

Aj keď si vyčistiť svoje kožičku, nezabudnite opatrne odstrániť hangnails po stranách nechtov.

Späť na obsah

4. Hydratujú

Teraz, že vaše ruky sú čisté a poddajné, použite bohatú, krémovú hydratačný a vmasírujte do kožtičky a rúk. To bude hydratovať a dopĺňať pokožku. Ak nechcete mať dobrý krém na ruky, môžete použiť namiesto vášho obľúbeného oleja.

Späť na obsah

5. Glam It Up lakom na nechty

Samozrejme, že tento krok je voliteľný. Môže alebo nemusí chcieť použiť lak na nechty.

Ak plánujete pridať nejaké farby na nechty, je potrebné, aby sa ubezpečil, že je ponechaná na nechty, pretože nedovolí klinec farba dobre držať žiadny krém. Použite vatový tampón, aby sa odstránil prebytočný krém z povrchu nechta.

Ak vaše nechty sú slabé alebo krehká, je to dobrý nápad najprv naneste základný náter. Môžete použiť transparentný lak na nechty alebo hrebeň výplň. Naneste farbu podľa vlastného výberu na vašich nechtoch. Vysuší sa po dobu niekoľkých sekúnd, a potom aplikovať ďalšiu vrstvu. Ak chcete pridať do lesk a lesk, pridajte vrchný náter.

Späť na obsah

Najlepší spôsob, ako si manikúru trvať dlho je dotykom vaše nechty s vrchným náterom (transparentný lak na nechty). To bude tiež zlepšiť vzhľad nechtov.

Vyčistiť opatrne v prípade, sa rozšírila na nechty lak. Teraz sa vaše nechty vyschnúť. Nepoužívajte sušič vlasov, pretože by žiar mohol čip a lúpať lesk. Môžete sušiť vaše nechty pod ventilátorom, ale drží je príliš blízko k ventilátoru môže spôsobiť bubliny v nich.

Francúzskych tipov, postupujte nasledovne:

 • Naneste transparentný základný náter na nechty a nechajte zaschnúť po určitú dobu.
 • Naneste biely lak na končeky nechtov.
 • Vysuší sa za pár minút.
 • Teraz je čas na druhú vrstvu. To umožní, aby biela farba vyzerať menej škvrnitý a atraktívnejšie.
 • Nechajte biely plášť suchu na nejakú dobu.
 • Potom naneste jednu vrstvu číreho laku na nechty. Snažte sa udržať svoj ťah, ako hladký a rovný ako je to možné. A voila! Vaše nechty sú svieže ako rosa.

Nech sa páči! Čistý, pekný, štúdio-kvalitné nechty v pohodlí vášho domova. Nehovoriac o tom, si zachránil veľa peňazí! Nebolo to super ľahké? Ešte to skúsiť a dajte nám o tom vedieť.

load...