Starostlivosť o kožu

Najlepšie jedy parfumy pre ženy - náš top 10

Najlepšie jedy parfumy pre ženy - náš top 10

Jed parfumy patrí medzi najznámejšie série parfumov k dispozícii pre ženy. Jedná sa o konečnú dopyt zo žien v štýle, kultivovanosti, výkonu a móde dnes, ktorí sa neboja vystatuje svoju ženskosť a zmyselnosť. Táto značka je vo vlastníctve renomovaných francúzskeho módneho domu Dior.

Tu sú top 10 jedu parfémov pre ženy:

1. Hypnotic poison Extrait de Parfum:

Vytvoril Annick Menard a Franchois Demachy, táto vôňa má tónmi vanilky. Jeho prevádzka začala v roku 2000 a zaujíma prvé miesto na zozname jedu parfumy Dior.

load...

2. Hypnotic Jed:

Tento parfum bol zahájený v roku 1998, tesne predtým, než Hypnotic jed Extrait parfumovaná a je jednoducho návykový. Má najvyšší tóny kokosu, slivky, marhule a základnými tóny pižma, mandlí, santalového dreva a vanilky.

3. Čistý Jed:

Čistý jed sa začal v roku 2004 z domu Dior. Otváranie a čerstvé poznámky sú jazmínu a bergamotu s erotickým základňových tónmi bielych kvetov, jantáru a jazmínu.

4. L'elixír hv Jed:

L'Elixir polnoci Jed má veľmi zvodné a nové vône vanilky a karamelu. To bolo uvedené v roku 2008, v spolupráci s Franchois Demachy z domu Dior. V skutočnosti je to elixír formou troch magických a návykových parfumy: Čistý jed, jed Hypnotic & Midnight jed.

load...

5. Tendre Jed:

Vytvorený v roku 1994 Edouard Flecheir, Tendre Jed z domu Dior je jemný ešte jedovato návykové. Má najvyšší tóny mandarínky a galbanová nasleduje srdce tóny oranžovej a frézie.

6. Jed Dior:

Sa začala v roku 1985, jed Dior bol prvý parfum z jeho domu a priniesol revolúciu vo svete parfumov. Stala podpis parfum pre mnohých vysokej triedy a sofistikované ženy. Majúce horné tóny tuberózy, koriander, pomarančový medu a wildberries, táto vôňa je jediná svojho druhu. To dokonale tajomné a temné parfum tiež získal ocenenie FiFi v roku 1987. To je až do dátumu považovaný za najlepší jed parfum pre ženy.

7. Midnight Jed Extrait de Parfum:

Midnight Jed Extrait de Parfum je intenzívna a koncentrovaný parfum, ktorý je veľmi zmyselné. Má intenzívnu kompozíciu tonka, vzácne ruže absolútna, vanilka a labdanum. Táto jedinečná vôňa bola vytvorená Jacques Cavallier Olivier Crespo a Francois Demachy.

8. Hypnotic poison Eau secrète:

Hypnotic poison Eau secrète je najnovšia vôňa bola zahájená v januári 2017 podľa § Hypnotic do jed série od domu Dior. Tento parfum je veľmi elegantný, svieži a vonia fatálne príťažlivosť. To otvára výbuchom pomaranče, mandarínky a sicílskej Calabria bergamotu a má vanilková aróma ako jeho základné funkcie.

9. Hv Jed:

Midnight Jed je piatou vôňou z rady jedu, ktorý je skoro byť zahájená po 20 rokoch od legendárnej Jed bol vytvorený v dome Dior. Autorom tejto vône bola John Galliano, ktorý bol inšpirovaný francúzskym herečka Eva Green ako v úlohe Popolušky a je navrhnutý tak, aby repliku a znázornenie Popolušky krásne a elegantné šaty. To bolo vypustené v roku 2007.

10. Hypnotic Jed Eau Sensuelle:

Posledný, ale určite nie najmenej v tomto zozname 10 najlepších toxikologických parfumov je Hypnotic jed Eau Sensuelle. Táto vôňa pod jed sériu vytvoril úplne nový a osviežujúci kúzlo vôňou. Táto zvodná vôňa má základne tónmi pižma a krémových stopy santalového dreva. Jeho prevádzka sa začal v septembri 2010

load...