Starostlivosť o kožu

Najlepšie ručné hydratačné krémy - naše top 10

Najlepšie ručné hydratačné krémy - naše top 10

Udržať si ruky mäkké je vždy výzvou. To je jedna vec, ktorú by som zabudol každý deň, kým som vlastne kúpil dva z troch druhov ručných pleťové vody a držal ju vo všetkých miestnostiach Aj navštevujú ako pripomienka, že musím používať! Tu je zoznam tých najlepších rukách hydratačný pleťových vôd v Indii.

Najlepšie hydratačný krém na ruky India:

1. Hand a Foot Lotion podľa sedliackeho Art:

Vôňa tejto krém na ruky sú citrusy a čo sa mi páči o tomto mlieko je, že vôňa zotrváva dlho potom, čo bola použitá. Ľahko absorbovať, nezanecháva mastný ruky vôbec. Ľudia so suchou pokožkou môže byť nutné použiť viac ako len jedno čerpadlo tohto mlieko. Prečo mám rád to? Absolútne ekologické a jeden z najlepších hydratačný krém ruky všetkých čias!

load...

Množstvo a Cena s DPH: 100 ml fľaša sa bude predávať za 495 INR

2. Norwegian Formula krém na ruky podľa Neutrogena:

Tento krém na ruky je ideálny pre tých, ktorí majú suché ruky, pretože udržiava vaše ruky hydratovanú po dlhú dobu. Tento glycerín bohatý krém hydratuje ruky a okamžite cíti mäkké. Ideálny pre zimy!

load...

Množstvo a Cena s DPH: 56 gm trubica sa bude predávať za 300 INR

3. Krém na ruky a nechtovú kožičku Cream Natural kúpeľa a orgán:

Tento krém na ruky má veľmi jemnú vôňu, ktorá sa mi páči. Bol som pomocou tohto produktu takmer mesiac teraz, jediná závada je, že hydratačný kapacita je o niečo menej. V zime môže byť nutné znovu to často aj tento krém je vhodný pre normálnu až zmiešanú pleť. Rozhodne nie nie pre suchú pleť. Pretože sa jedná o non mastný krém, má tendenciu absorbovať rýchlo, čo je plus bod.

Množstvo a Cena s DPH: 50 g jar sa bude predávať za 275 INR

4. Sympathy pre pokožku sviežu:

Táto bohatá kakaové maslo a banán Krém sa ľahko vstrebáva do pokožky a zanecháva vaše ruky mäkké a hydratovanú po dlhú dobu. Jedinou nevýhodou je cena a v lete má tendenciu nechať vaše ruky mastné.

Množstvo a Cena s DPH: 240 gramov vaňa / pohára sa bude predávať za INR 1310

5. Telo masla podľa Natures Čo:

Väčšina telové maslo z TNC pracovať ako výborné krémy na ruky. Musíte naozaj menej v lete, pretože to udrží vaše ruky hnojených na naozaj dlhú dobu. Zanecháva ruky voňajúce absolútne voňavé a udržuje ju jemnú a vláčnu. Takže ak vlastníte jeden z telových masiel z TNC, nemusíte investovať do iného krém na ruky

Množstvo a cena :. Cena sa líši podľa telesných masla (cca INR1000)

6. Prírodné včelí vosk Hands Krém by horských prémií:

Tento krém na ruky má veľmi jemnú vôňu a trvá nejakú dobu, aby sa vstrebáva do pokožky. Ľudia so suchou pokožkou môže potrebovať vydlabať ďalšiu časť, aby ich ruky živené. Jedinou nevýhodou tohto výrobku je, že to nie je ľahko dostupné.

Množstvo a Cena s DPH: 50 g jar sa bude predávať za 100 INR

7. Wild Lily Skin omladzujúci krém na ruky by Shahnaz Husain:

Tento krém na ruky je obohatený o prírodné zmäkčovadlá a olejov. Jeho jedinečné zloženie vyživuje a omladzuje svoje ruky čo je jemná a hebká. To sa rýchlo vstrebáva opúšťať svoje ruky nemastný. Ideálne pre celý rok!

Množstvo a Cena s DPH: 100 g rúrka sa bude predávať za 595 INR

8. Hand and Cuticle hydratačný krém Aloe Veda:

Tento nemastný krém na ruky zjemňuje nielen kožičku a ruky, ale tiež posilňuje nechty pred štiepením a peelingom. Použite ju pravidelne, aby sa vaše ruky jemné a hydratované.

Množstvo a Cena s DPH: 100 ml vaňa sa bude predávať za 275 INR

9. HandsOn krém na ruky podľa védska linka:

 

Tento nemastný krém, zjemňuje suchú kožičku, hydratuje suché, drsné a popraskané ruky, aby im mäkké a hydratovanú. Dobrota bambuckého masla vyživuje suché ruky, aby im mäkké. A čo je dobré o tom? Je paraben zdarma.

Množstvo a Cena s DPH: 75 ml skúmavka sa bude predávať za 160 INR

10. Mnohé z Victoria Secret:

Victoria Secret je jedna značka, že väčšina z nás bude milovať vlastniť. Vôňa ich krémy na ruky a dlhou životnosťou a sú celkom blaženosť! Že okrem to je ideálnym riešením pre tých, ktorí s suché ruky. Intenzívne formulácia v tomto krém na ruky udržia vaše ruky hydratované po dlhú dobu.

Množstvo a Cena s DPH: 200 ml skúmavka sa bude predávať za 900 INR

Takže to je náš zoznam tých najlepších rukách hydratačné pleťové vody v Indii! Dajte nám vedieť, či vaša voľba je k dispozícii v tomto zozname, a ktoré z nich sa nemôžete dočkať, až to skúsiť. Komentovať preč!

load...