Starostlivosť o kožu

14 tipov krásy pre zdravé ružové pery

14 tipov krásy pre zdravé ružové pery

Mäkké ružové pery môžete oživiť niečí tvár a pridať príjemný teplý dotyk niečí úsmev. Ružovkastý nádych na pery je známkou dobrého zdravia, a teda je potrebné riadnej starostlivosti majú prijať, aby sa tento nádych na pery. Tiež pery sú najchúlostivejšie časť našej strane, ktorá nemajú olej žľazy ich vlastné, a preto povrchovej vlhkosti je veľmi dôležité, aby im dieťa mäkký.

Najlepšie Beauty tipy na ružové pery:

1. Hydratujú pery:

Suchosť a popraskanie pier je jedna veľká vypnúť, a ak to nie je liečený v pravý čas, spôsobuje tmavé a pigmentové pery. Majte balzam na pery vždy po ruke, a platí to často po celý deň. Balzamy na pery sú návykové, takže si ich vybral múdro. Vyhnúť Petrolátum alebo ropnej báze balzamy na pery, lebo nemajú dopadať prospešné v dlhodobom horizonte. Skontrolujte, či Ingrediencie ako prírodný včelí vosk, Cadillac vosk, glycerín, mandľový olej a vitamín E vo vašej balms.Or pred spaním jednoducho použiť vitamín E olej. To bude vždy prvý z ružové pery tipov, ktoré budete niekedy dostať.

2. Hydrát sami seba, aby sa vaše pery hydrát Príliš:

Hydratácia prináša ružovkastú nádych a šťavnatý vzhľad pier, zatiaľ čo suché pery vyzerajú presne naopak, tmavé a matné. Udržať sa hydratovaná bude bojovať s sucha na pery bez ohľadu na sezónu. Iba externé aplikácie vlhkosti nie je dostatočná, vnútorná hydratácia je dôležité tiež.

load...

3. Coat vaše pery s Chap Stick alebo Balzam pre ústa pred nanesením Lipstick:

Tým sa zabezpečí, že vaše pery sú hydratované aj cez rúž. Naneste lesk na pery pre šťavnaté pút alebo dokonca balzam na pery. Vyhnúť sa Matte rúže, ako oni robia pery tad v suchu. Rozhodnúť sa pre Crème povrchom alebo matný povrch, a uistite sa, že vaše pery hydratuje dobre pred nanesením rúžu a komentuje.

4. Scrub-a-Dub Dub:

Lip čistenie vám pomôže zbaviť sa mŕtvych buniek, čo má za následok mäkkých zulíbání pery. Existujú spôsoby, ako drhnutie pier, môžete pred odchodom do dôchodku a drhnúť mŕtve bunky s zubná kefka ráno pri čistení jednoducho slather vaše pery s hladkými, ťažké balzam na pery alebo dokonca vyčisteného masla. Urobte si cukor pery kroviny, mix v niektorých kryštálového cukru vazelínou alebo vášho balzam na pery, premiešame dobre a naneste vrstvu na perách. Drhnúť svoje pery v kruhovom pohybe a utrieť vlhkou handričkou alebo bavlny. Detská Soft zulíbání budú všetky vaše!

5. Drž sa ďalej od tmavých farbách:

Tmavé a pigmentované Rúže môžu ukradnúť ružovkastú nádych z tvojich pier, nakoniec viesť k pigmentové pery. Používať mäkké farby alebo dokonca akty. Tiež by mali byť použité veľmi dobre známej značky na pery, pretože môžu obsahovať jedy, ktoré môžu poškodiť vaše pery.

load...

6. Okvetné lístky ruží pre mäkké ružové pery:

Pre domáce hľadajú tiež tipy na ružové pery?

  • Rozdrviť niektoré okvetné lístky ruží a pridajte lyžičku medu do neho. Ak sú pigmentované vaše pery, pridajte lyžičku sušeného mlieka, ktoré jej.
  • Táto zmes sa vzťahuje na perách po dobu 10 - 15 minút a utrieť vlhkou bavlny a nadviazať s balzam na pery.

Rose dodáva ružovkastú nádych na perách, zatiaľ čo mlieko a med zosvetľuje pery. Pravidelné alebo Daily aplikácie je nutné, aby sa vaše pery mäkké a ružové.

Niektoré Ďalšie tipy pre dokonale ružové pery:

7. Zákaz fajčenia: nikotín spôsobuje stmavnutie a zafarbenie pier, takže je najlepšie prestať fajčiť, ak chcete, ružové a zdravé pery.

8. Žiadny Káva alebo čaj: Vzhľadom k tomu sú známe zložky kofeínu černieť pery, jeden by mal vyhnúť náročné na prípravu čaju a kávy.

9. Vyhnúť expozícii slnkom: Darkening pier môže dôjsť v dôsledku prítomnosti prebytku melanínu pigmentu v tejto oblasti. Slnko je známe, že zvyšuje syntézu melanínu v tele. Preto je ideálny pre chrániť pred týmito škodlivými UV lúčmi slnka pomocou rtu produktov, ako sú balzamy na pery a rúžu, ktoré obsahujú SPF alebo iné ochranu proti slnečnému žiareniu, aby ste zistili, ružové a zdravé pery.

10. Zaistite, aby pomocou dobrej kozmetiky: Použitie mnoho rúžu alebo iných umelých kozmetiky na pery môže byť škodlivé. To je z dôvodu prítomnosti korozívne a nezdravých chemikálií v them.Excessive a dlhodobom používaní kozmetických prípravkov, najmä tých, ktoré sú lacné v kvalite, na pery môže spôsobiť pigmentáciu. Kozmetika, ktoré majú živiny a prírodné extrakty, ako je jojobový, bambucké maslo, granátové jablko semien etc v ich zložení by sa malo vybrať v porovnaní s tými, pre-chemickými. Rúže, lesk na pery atď by mali byť odstránené s výhodou prírodné oleje, ako kokosových orechov alebo mandľový olej. Dátum ukončenia kozmetiky by mala byť kontrolovaná pred použitím rovnakej na perách as použitím vypršala produkt môže spôsobiť vážne alergie. To je, ako pery ružová s kozmetikou.

 Čítať Burgandy Lipstick]

11. Udržiavať zdravé výživy: Po diétny režim, ktorý podporuje bohaté množstvo ovocia a zeleniny je veľmi dôležité pre mať zdravé ústa. Vitamíny, ako je vitamín C, prirodzene hydratuje pery a znižuje pigmentáciu. Preto je potrebné mať vitamín-bohatej stravy.

12. Vyhnite sa Chlór kontakt: chlórovaná voda tiež spôsobuje pigmentáciu pyskov. Preto je lepšie sa vyhnúť styku pier s chlórovanou vodou.

13. Genetická zvláštnosť: Niektorí ľudia sa rodia s tmavými pery, čo je dôsledkom genetických faktorov. Je veľmi ťažké v takýchto prípadoch odľahčiť farbu pier prirodzene a chirurgia je jediný rezort na realizáciu ružové pery.

14. Niektoré ďalšie prírodné prostriedky: Ako sa dostať zdravé ružové pery prirodzene? Okrem kozmetických, navyknutých a chirurgických metód, používanie určitých prírodných produktov, ako je limetkovou šťavou, mandľový olej, glycerín, med, okvetné lístok ruže výťažkov, uhorky šťavy, aloe vera apod ukázať užitočné pri hydratačné a výživné pery, aby im zdravé , šťavnaté a ružový vzhľad. To je, ako sa dostať prírodné ružové pery.

Pomocou týchto jednoduchých a jednoduchých tipov a opravných prostriedkov, je to veľmi jednoduché, aby sa dosiahlo mäkké zdravej zulíbání pery. Dúfam, že sa vám páčil tento článok na úžasné tipy na ružové pery. Ako sa starať o vaše pery? Dajte nám vedieť nižšie.

load...