Starostlivosť o kožu

Najlepšie balzamy na pery Maybelline - naše top 10

Najlepšie balzamy na pery Maybelline - naše top 10

Balzamy na pery hydratuje pery a chrániť ich pred popraskanie. Balzamy na pery tiež výborne fungujú ako základný náter. V súčasnej dobe, a to aj tónované balzamy na pery sú k dispozícii a nemusíte sa im začiatok s rúžom. Je tu pomerne lákavo veľký rozsah Maybelline balzam na pery, ktorý je dodávaný so niektoré veľmi zaujímavé vône, chute a balenie taky!

Top 10 Maybelline balzamy

Tu je Top 10 Maybelline Detské Lips Farebné balzamy na pery.

1. Maybelline Detské Lips Coral Flush:

Každý, kto sa chystá koralov v týchto dňoch, a keď ste stále koralový odtieň spolu s balzam na pery, ako sa môžete brániť? Tento balzam na pery hydratuje vaše pery po dobu 4 - 5 hodín. No nie je to úžasné? Vzorec nelepí a balzam na pery má SPF 16. Cute obal je ako poleva na torte.

load...

2. Maybelline Detské Lips Balzam-Pink Lolita:

Meno Pink Lolita je zábavná - nejako názov pripomína Shakti Kapoor. Ako už názov napovedá, jedná sa o svetlo ružový odtieň. Aj keď to nie je moc pigmentovaná, môžete vytvoriť farbu s 2 - 3 oháňa. Udržuje hydratovaná pery a že obal je veľmi dievčenské. Pri takomto prijateľnú cenu, čo viac si môžete priať?

load...

3. Maybelline Detské Lips Mango koláč:

Tento balzam na pery, je bezfarebný s mango vôňou. Textúra je tak hladký, že to kĺže ako maslo na perách. Dokonca aj po 5 - 6 oháňa, budete sa cítiť ste použili niečo na perách, je to veľmi ľahké. To má SPF 20 a neexistuje žiadny biely odtieň na pery Na rozdiel od iných balzamov na pery. Môžete ju použiť naspodku rúžu tiež.

4. Maybelline Detské Lips Cherry Me:

To je oveľa pigmentovaná balzam na pery, a to bude fungovať skvele hodí pre ľudí s pigmentovými pery. Má červený odtieň, ktorý môžete stavať. Vzorec je nelepivé a vaše pery budú cítiť svetlo a to aj po niekoľkých oháňa. Obal je opäť veľmi pekný a má miernu vôňu, ktorá nie je silný. Udržuje pery hydratovaná po dobu 5 hodín.

5. Maybelline Color Bloom balzam na pery - Pink kvet:

Pekná ružová balzam pre, ružové milovníkov '. Vyzerajú naprostá, ale tam sú pigmentované aj keď nie moc. Môžete získať, čerešňovo ružovú 'farbu s niekoľkými oháňa. Nezáleží usadiť v jemných liniek, aj keď platil viackrát. Chráni pery pred popraskanie, má SPF 16 a hydratačný účinok zostane po dobu 3 hodín. Textúra je veľmi hladký a nelepivý.

6. Maybelline Detská Lips Berry Crush:

Je to tónované balzam na pery s bobule odtieňom. Je ľahká a hladká textúra. To tiež má SPF 16, ale nie belavý nádych (Yippie!). Obal je cestovný priateľský, a tak ho znovu a znovu znova. Zabraňuje pery pred popraskanie a udržuje ich hydratovaná.

7. Maybelline Detské Lips Upokojujúce Cherry Lip:

To lip je určený pre úplných milenci, pretože je bezfarebný. Textúra je veľmi hladký, ktorá ľahko kĺže na pery a nemá olejovú alebo pocit vôbec. To je super hydratačný a zároveň chráni pery pred popraskaniu. Vôňa je podobný čerešní, ale je to veľmi mierne. Obal je hygienický a veľmi pekný.

8. Maybelline Detská Lips Berry Blast:

Toto je jediný balzam na pery, ktorý je vysoko pigmentovaná (samozrejme nemožno porovnávať s rúžu). Ak máte záujem o balzam na pery, ktorý môže skryť svoju pigmentácia, potom si určite páčiť. Aplikácia je veľmi hladký bez strnulosti. Udržuje vaše pery hydratovaná po dobu 3 hodín, čo je dosť dobrý (čo viac si môžete očakávať, že za túto cenu?).

9. Maybelline Lip Hladký Farba Bloom- Mandarin:

Mandarin má krásny oranžový odtieň, ktorý je takmer úplná. Môžete si vytvoriť farbu podľa vašich preferencií. Nezáleží na tom, koľkokrát ste ho prejsť, nikdy pocit, voskové alebo mastný. Hydratuje pery dobre a môžu byť tiež použité v oranžovej rúžu.

10. Maybelline Detské Lips Pink Punch:

"Dievča môže mať nikdy dosť ružových rúžov" to je nový slogan. Ružový punč je perfektný, Barbie ružový 'odtieň s krásnou vôňou. Chráni pery pred vysušením a popraskanie. Vôňa je podobná jahody a nie silný. Udržuje pery hydratovaná po dobu 4 - 5 hodín.

Pre viac informácií, prečítajte si recenziu Maybelline detské pery balzam na pery.

Sú to populárne pre dobrú starostlivosť, ale Maybelline Balzam odtiene sú tiež vytvára rozruch teraz tak nielen to. Kto kedy by si myslel, že príde deň, kedy sa balzam na pery sa tiež premení v odtieni a farby!

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...