Starostlivosť o kožu

10 najlepších tipov na starostlivosť o pleť pre Rosacea

10 najlepších tipov na starostlivosť o pleť pre Rosacea

Rosacea má byť jedným z najčastejších doteraz najviac nepochopený kožné ochorenia. Milióny ľudí na celom svete trpí týmto problémom, ale mnohí z nich ani nevie, o tom! Väčšina ľudí ani poňatia o jeho existencii! Ale ako môžete liečiť problém, kým nebudete vedieť o tom?

Rosacea je charakterizovaný návaly v tvári, začervenanie a škvrny na koži tváre najmä pokiaľ ide o nos, líca, bradu a čelo. Niektorí ľudia tiež ukazujú, očné príznaky, ako je očný sucha, citlivosť na slnečné svetlo, pálenie alebo štípanie očí atď ľudia s rozaceou musieť venovať osobitnú starostlivosť o ich citlivú pokožku. To sa stáva dôležité, aby sa zabránilo spúšťacie faktory, ktoré možno ľahko dráždiť pokožku. Použitie drsných čistiacich prostriedkov, pleťové vody a kozmetiku môžu zhoršiť stav. Pomocou správne produkty pre starostlivosť o pleť a správne zaobchádzanie môže ovládať túto chorobu do značnej miery.

Top 10 Starostlivosť o pleť Tipy pre Rosacea:

Tu je desať tipov pre starostlivosť o pleť pre Rosacea:

1. Vedieť o svojom Triggers:

Prvým a najdôležitejším krokom je zoznámiť sa spúšťa, ktoré môžu zhoršiť rosacei na koži. Niektoré bežné dráždivé látky, ktoré svetlého růžovka sú alkohol, mentol, vilínu, gáfor, mäta pieporná a vône. Každý pacient má rôzne úrovne citlivosti voči bežných dráždivých látok. To je dôvod, prečo je dôležité, aby pochopili, čo dráždi pokožku a vedie k svetlicu hore rosacei na koži. Najlepší spôsob, ako kontrolovať rosacei je použitie produktov starostlivosti o pleť, ktoré sú bez výskytu týchto spúšťa. Šarže test sa odporúča, keď sa snaží o nový výrobok. Ak spôsobuje pálenie, začervenanie a bodanie, nepoužívajte ho.

load...

2. Povedzme, že žiadne drhne exfoliators:

Drhnutie a exfoliačný nielen posilní začervenanie, ale tiež vysušovať pokožku.

3. Hydratácia je kľúčom k Šťastný Skin:

Je dobre známe, že hydratácia je nutné udržiavať zdravú pokožku a žiariace. To isté zlaté pravidlo platí aj pre rosacei. Za účelom upokojiť podráždenú pokožku, použitie hydratačný je povinné. Vyhnúť sa používania produktov, ktoré vysušovať pokožku. Investujte do mierne a kvalitným hydratačné upokojenie citlivú pokožku.

4. Be Gentle s pokožkou:

Vyvarujte sa šúchanie tvár a zároveň čistí. Ľahká ručný pohyb je ideálne. Nepoužívajte huby, zatiaľ čo umývanie tváre.

load...

5. Pomocou Starostlivosť o pleť: Mierna

Potom, čo príznaky rosacei objaví na koži, jeho ovládanie z zhoršuje dôležitá. Ak chcete zabrániť zhoršeniu stavu, odporúča sa použiť mierne a jemné výrobky pre starostlivosť o pleť a kozmetiky. Zabrániť použitím výrobkov naložených chemikálie.

6. Drž sa ďalej od teplá voda:

Horúcou vodou môže vysušovať pokožku. Najlepší spôsob, ako ich použiť teplú vodu pri kúpaní a umývaní tváre.

7. Zúžiť počet produktov:

Namiesto použitia tucet rôznych produktov na koži zvážiť použitie niekoľko viacúčelových výrobkov. Napríklad, namiesto použitia opaľovací krém, hydratačné a základ samostatne, pomocou tónované hydratačný krém s SPF.

8. Skrývať:

Rosacea môže spôsobiť vážne psychické trauma. Ľudia, ktorí trpia ochorením chýba sebavedomie a váhajú čeliť svetu. Ak ste jedným z nich, skúste použiť korektor. Concealers možno skryť začervenanie a škvrny. Účinne maskuje problémové oblasti a dodáva pleti rovnomerný tón.

9. Použitie Aloe Vera upokojiť vašu pokožku:

Aloe vera má protizápalové a hydratačné vlastnosti. Upokojuje citlivú a suchú pokožku pacientov rosacei. A to buď pomocou aloe vera gél priamo z rastliny, alebo použiť akýkoľvek dobrý bylinný aloe vera gél na trhu k dispozícii. Aplikáciu gélu lokálne poskytuje úľavu od začervenanie, suchosť a akné.

10. Slnko je dobré pre rastliny, nie je pre vás:

Vyhnúť chodiť na slnku. Aby boli opatrní, keď budete musieť. Použite dáždnik, alebo pokryť svoju tvár s šatkou. Silnému slnečnému žiareniu môže zhoršiť príznaky rosacei. Vždy používajte opaľovací krém s vysokým SPF na tvári, než vystúpiť.

Rosecea možno časté, ale stále zničujúce pre tých, ktorí trpia jej. Pomocou týchto jednoduchých tipov, budete teraz schopní udržať rosacea na míle ďaleko!

Dúfam, že tieto tipy užitočné. Vyskúšajte ich a zistiť, čo funguje pre vás najlepšie. Ešte odpísať so svojimi názormi v sekcii Komentáre nižšie.

load...