Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty Himaláje - naše top 10

Najlepšie produkty Himaláje - naše top 10

Himalaya herbára je renomovaná spoločnosť, ktorá poskytuje kvalitné a prírodné produkty za rozumnú cenu. Majú širokú škálu produktov, počnúc starostlivosť o pleť pet starostlivosť a lieky.

The Best of Himaláje Products

Tu je môj zoznam najlepších medzi zoznamu Himalaya produktov.

1. Himalaya herbára Čistiace Neem na tvár:

Neem je veľmi prospešné a má veľa vlastností v ňom. Jedná sa o prírodné antiseptikum a je ideálny pre odľahčenie kožu pred kožnými problémami a podráždenie. Himalaya Neem tvár umyť má Neem extrakty a pomáha pri odstraňovaní nečistôt a prebytok oleja.

load...

2. Himalaya Herbals Kajal:

Kohl je veľmi dobre oboznámený položkou v indickej ženy márnosti a tento produkt je veľký. Obsahuje gáfor a ochladzuje oči, zmierňuje stres a zároveň neupcháva póry. To Kajal je intenzívny čierny dávanie len požadovaný výsledok. To je tiež veľmi cenovo dostupné a je dodávaný v užívateľsky príjemnom obale, ktorý sa ľahko prenáša.

3. Himalaya herbára Hlboko čistiace mlieko:

Jeden z mojich osobných favoritov medzi produktmi Himalaya. Tento jemný hlboký čistiace mlieko je nielen cenovo, ale tiež robí divy. Odstraňuje olej, nečistoty a akékoľvek zvyšky make-up ľahko. To neupcháva póry alebo spôsobiť pupienky. Má upokojujúce vôňu taky.

Krém 4. Himalaya herbára Pod očami:

Himalaya herbára Pod očný krém je tiež príkladom dostupným a efektívnym produktu od značky. To poskytuje výsledky rýchlejšie a redukuje výskyt tmavých kruhov.

load...

5. Himalaya herbára Jemná osviežujúci Toner:

Ako rastlinný produkt, nedráždi pokožku a spôsobuje zlomiť outs. Je to celková hodnota za peniaze a zároveň veľmi efektívne.

6. Himalaya Jemné exfoliačný Face Wash:

Tento jemný každodenné umývanie tváre má dobroty aloe vera a marhule. Má jemné granule, ktoré odplaviť odumretej kože a odhaliť čerstvé žiariaca pleť. Žiariace pleť pred marhúľ a vlhkosti z aloe vera, čo viac si môže človek priať?

7. Himalaya Výživný krém:

Tento výživný krém je veľmi dobré pre zimy, pretože obsahuje Winter Cherry a Aloe Vera výťažky, ktoré umožní po celý deň výživu pokožky. Je ľahký a necíti lepkavé alebo ťažké. To môže byť tiež použitá v make-up. To robí tento krém veľmi radiť po mnoho!

8. Himalaya Re vitalitu Olej na vlasy:

Himalaya je Re-vitalitu vlasy olej je skvelé pre dobývať lesk a zdravie do suché vlasy bez lesku. Použite tento ľahký olej pred šampónovanie alebo ju nechajte cez noc a vaše vlasy silnejšie a zdravšie. To podporuje rast vlasov a zlepšuje lesk.

9. Himalaya Protein Shampoo:

Himalaya Proteín Šampón je špeciálne vyvinutý s proteínmi a živiny pomôcť drsné a poškodené vlasy späť svoju stratenú lesk. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by mal byť používaný s Protein Conditioner. Kombinácia TWP produkty opustí vaše vlasy zdravé a lesklé pre istotu.

10. Himalaya Jemné exfoliačný marhuľa Scrub:

Pre hladkú pokožku tento produkt funguje skvele. To exfoliates pleť nečistôt a pomáha pri dáva vám zdravú žiariacu kožu. Je obohatený o marhuľovú a vitamín E, ktorý robí tento produkt Himaláje kde jemný.

load...