Starostlivosť o kožu

Najlepšie Cinthol mydlá a sprchové gély - náš top 10

Najlepšie Cinthol mydlá a sprchové gély - náš top 10

Cinthol je značka z Godrej spotrebných výrobkov Ltd (gcpl). To je hlavná výroba mydla značky na indickom trhu. To je dobre známe meno domácnosti v celej krajine. Sú zaradila medzi, 100 najdôveryhodnejších značiek 'v krajine, podľa ekonomických časoch v roku 2017. Oni robia vynikajúce kvalitné a cenovo dostupné produkty, ako sú parfumy, deodoranty a mydla kúpanie.

Tu je Top 10 Cinthol Mydlá:

1. Cinthol čerstvá limeta Mydlo:

To je k dispozícii vo 75 g vrecka. Cinthol vápenného mydla obsahuje aktívne vápenných zložiek. Tento vzorec vám dáva pocit sviežosti po celý deň. Sviežosť pomáha, aby vás oživiť po dobu 24 × 7.

load...

Cena: balenie 4

Rs. 65.00

2. Cinthol cool balenia:

Cinthol pohode mydlo je k dispozícii v combo balíček, ktorý obsahuje tri mydla. To omladzuje pokožku a robí to super soft. Cinthol mydlo má aqua vôňu, ktorá vám bude zamilovať sa do vašej krásnej pleti. Je špeciálne formulovaný s chladiacimi látkami, ktoré budete cítiť svieži po celý deň. Tento úžasný mydlo pôsobí ako veľmi dobrý čistiaci prostriedok pre vaše telo, ktoré robí vaša pleť jemnú a vláčnu.

load...

Cena: pack 3

Rs. 65.00

3. Cinthol Dezodorant a pleť Mydlo:

Cinthol dezodorant a pleť mydlo šetrí kožu pred útokom tepla okamihu, kedy ste krok z domu. To bráni pokožku pred prachom a dymom, ktorý môže spôsobiť pupienky, vyrážok a škvŕn. Toto mydlo je často doporučovaný lekármi pre ochranu pokožky. To je tiež užitočné pre zachovanie prírodného a žiarivú pokožku žiara. Prichádzajú v superior poistného, ​​čo je užitočné pre udržanie vône. Táto svieža vôňa sa šíri akonáhle otvoríte balíček a zostane po dobu 4 - 5 hodín po kúpeli. Sú špeciálne navrhnuté tak a nie vykĺznuť z rúk ľahko. Použitie tohto Cinthol kúpanie bary každý deň cítiť svieži a omladená po celý deň.

Cena: pack of 6

Rs. 186.00

4. Cinthol Strong balenia:

Cinthol silné mydlo je formulovaný s aktívnym deo vzorec, ktorý vám pomôže zastaviť rast baktérií. To môže pomôcť, aby sa vaša pleť bez telesného pachu. Jedná sa o unisex mydlo bar, ktorý môže byť použitý ako pre mužov aj ženy. Obsahujú korenistú vôňu, ktorá je silná a osviežujúci. Nadriadený prémie balenie pomáha udržať vôňu. Majú dobrý ergonomický tvar, ktorý je ľahké držať pri kúpaní a nie vykĺznuť.

Cena: pack 3

Rs. 65.00

5. Cinthol Lime balenia:

Cinthol vápno balíček je vybavený tromi mydlami, že hmotnosti za 120 gramov. Tie sú unisex a môže byť použitý ako pre mužov aj ženy. Mydlo je krásne navrhnuté s pohodlným a ergonomickým tvarom. To vám dáva dobrý a ľahké uchopenie držať latku pričom kúpeľ. Obsahuje sviežu vôňu, ktorá pretrváva po celý deň a zanecháva vašu pokožku dezodorizovaný. To vám tiež obnovuje po celý deň.

Cena: pack 3

Rs. 79.00

6. Cinthol Deo Intense Dezodorant Mydlo:

Cinthol deo má veľmi klasický kolínskej vôňu, vďaka ktorým sa zamilujete sa. Jedná sa o unisex tyče, ktoré môžu byť použité pre všetkých členov rodiny. Tým sa spustí a robí celý svoj deň veľmi osviežujúci. Tento obsahuje prísady, ako dlaň sodného sodného palmového kernelate, voda, parfum, triklosanu BHT EDTA disodný, chlorid sodný, glycerín sľuda / oxid titaničitý, cetric dvojsodnej soli kyseliny distyrylbiphenyl disulfonátu. Ide o špeciálne vyvinuté s ultra technológie vôňa, ktorá vám dáva dlhotrvajúcu vôňu.

Cena: pack 3

Rs. 99.00

7. Cinthol Čerstvé Aqua Mydlo:

Cinthol čerstvé aqua Godrej spotrebný tovar sa naplní sviežosti a hydratácie pokožky. To je formulovaný s revolučnou aqua vzorec, ktorý zaisťuje hydratáciu pokožky. Tieto mydlá majú aqua minerály a vôňa technológie aqua. Obsahujú dlhotrvajúca vôňa, ktorá zostáva po dobu 5 - 6 hodín.

Cena:

  • R 60 na 125 g balenie troch
  • R 52 na 75 g balenie štyroch
  • R 30 na 60 g balenie troch.

8. Cinthol Intense Sprchový gél:

Cinthol intenzívny sprchový gél vám dáva ochranu pred baktériami. Cinthol intenzívny sprchový gél poskytuje maximálnu ochranu, ktorý je dodávaný vo forme gélu. Má veľmi pretrvávajúce korenistú vôňu, ktoré vám umožní veľmi svieži pocit po celý deň a zostane svietiť po dobu 4 - 5 hodín. Gél sa veľmi ľahko aplikovať na vlhkú pokožku a penu naozaj dobre. Vôňa je veľmi osviežujúci, ktorý okamžite zdvihne náladu a necháva sa cítite svieži a cool. Cinthol intenzívny sprchový gél odstraňuje kožné nečistoty a baktérie. To je vaša pleť bez oleja a mäkké, bez toho, aby z prírodnej kože oleja. Dodáva sa v nádhernej balení, ktorá si zachováva vôňu.

Cena: Rs.150

9. Cinthol Deo pižmo Mydlo:

Cinthol deo pižmo mydlo obsahuje prísady, ako sú ako dlaň sodného sodného palmového kernelate, vody, parfumy, cl 1215, chlorid sodný, triklosanu BHT disodnej EDTA, glycerín sľuda / oxid titaničitý, CI kyslú cetric 7426. Táto pižmo mydlo má ultra vôňa technológiu, ktorá ti dáva dlhotrvajúca vôňa.

Cena: pack 3

Rs. 99.00

10. Cinthol Play sprchový gél:

Cinthol hra sprchový gél vás prebudí z ospalého pohodlia vašej postele ráno a osviežuje vás. Môžete skutočne cítiť ako potápanie do chladnej sviežosti bazéna. To je skvelý spôsob, ako naštartovať svoj deň. Cinthol hra sprchový gél dáva dobrodružnú pocit pre mužov aj ženy. Tento revitalizačný gél sa naplní prasknutie kyslý a citrusy poznámky. Tento úžasný gél má veľmi zmyselná vôňa, ktorá vháňa do zmysly a dáva vám energický pocit. To vás udrží pocit sviežosti po celý zvyšok dňa. Tento dôkladne čistí a odstraňuje nečistoty z tela. To pomáha udržať vaše telo zápach na uzde. To má hladký a nelepivý textúru. Tento gél mydlil naozaj dobre, čo je ľahký a revitalizuje vás a je ideálny pre unisex použitie.

Cena: 150 Rs

Máte vlastné niektorý z týchto výrobkov z Cinthol? Strieľať nám komentár. Zostať svieži!

load...