Starostlivosť o kožu

Top 10 masiek proti starnutiu Môžete skúsiť doma

Top 10 masiek proti starnutiu Môžete skúsiť doma

Age môžu pomaly plížiť sa na vás a ako si to uvedomujete, všimnete si tie otravné jemných liniek, vrások a stareckých škvŕn. Čo môžete urobiť, aby sa im predchádzať? Odpoveď je jednoduchá! Použiť pleťovej masky alebo masky vyrobené z prírodných zložiek, a to nielen ako liečba anti-aging, ale tiež dať tie žiariace, hebkú kožu. Nemusíte vybranými ingredienciami, aby úžasné anti-aging pleťové masky. Pravdepodobne už máte všetko, čo potrebujete práve vo vašej kuchyni!

Zabudnite na kozmetiku a drahé krémy, namiesto toho ísť bylinné a omladiť pokožku a vyzerať mlado a zdravo vždy! Tu je 10 magické proti starnutiu tvárové masky, ktoré si môžete pripraviť doma.

Najlepšie Anti Aging masky:

1. Mlieko a kakao Maska:

Jedná sa o jednoduchý a najlepšie zo všetkých najlepších proti starnutiu tvárové masky. Všetko, čo potrebujete, je nesladené kakaový prášok a mlieko. Zmiešajte a naneste pastu na kožu. Nechaj to po dobu 5 až 10 minút a opláchnite dôkladne. Je to nádherná maska ​​pre exfoliácia, dáva vám čerstvé vyzerajúcu jemnú pokožku.

load...

2. Ovsené vločky a Honey maska:

Make zmesi s rovným dielom medu a ovsených vločiek a zmiešajte ju dobre dohromady. Naneste pastu na tvár a nechajte ju po dobu 15 až 20 minút. Opláchnite teplou vodou a cítiť svoje nové rehydratovať kožu, ktorá vyzerá úžasne mladšie!

3. Cmar a Oatmeal Mask:

Všetko, čo potrebujete, je šálka cmar a 4 lyžice ovsených vločiek, ktoré bolo varené. Nechajte ovsená vychladnúť na izbovú teplotu a potom pridajte lyžicu olivového a mandľového oleja. Pre jemné pasty a aplikovať ich na vašej tvári. Nechaj to na dobu 20 minút a opláchnite cítiť utiahnutie pleti a menej vrások!

4. Uhorka maska:

Vezmite malú uhorku a nastrúhame ju. Pridajte vaječný bielok, lyžicu citrónovej šťavy a jablčnej pasty. Naneste ho na celú tvár a nechajte ju po dobu 20 minút. Enzýmy uhorky sa upokojiť pokožku a aby to vyzeralo, svieže a mladší.

load...

5. Banana Maska:

Banány sú plné vlastnosti anti-aging a bohaté na vitamíny E a A. Môžete urobiť veľký anti-aging tváre pack rmutovania banán a pridaním polievkovú lyžicu každej zo smotany a medu. Zmiešajte pasta dobre a aplikovať ich na vašej tvári. Nechaj to na dobu 30 minút a opláchnite.

6. Papaya a grécky jogurt Mask:

Jednoduchá zmes rovnakých dielov papáje a grécky jogurt môže urobiť nádherné pleťová maska, pretože pomáha odstrániť odumreté bunky. Potom, čo ste použili tenká vrstva na koži ponechať po dobu 20 minút, opláchnite studenou vodou odhaliť žiariace a mlado vyzerajúcu pleť.

7. Strawberry a vaječný bielok maska:

Trvať niekoľko jahody a roztlačíme. Zmiešajte pastu s vaječný bielok a aplikovať ich na vašej tvári. Nechať pastu na kým sa úplne vysuší a potom opláchnite studenou vodou. Je to nádherná maska ​​pre omladenie vrásčitú kožu.

8. Potato a Apple Mask:

Nastrúhajte zemiaky a jablká a premiešajte pastu dôkladne. Naneste ju na tvár a nechajte to na dobu asi 20 minút. Opláchnite masku a uvidíte, ako vaša pleť žiara a rozjasní. To bude iste znižovať jemné linky a starecké škvrny zmiznú.

9. Aloe Vera Maska:

To je jeden z najlepších tvárovej masky, ktoré môžete použiť. Na rozdiel od hojenie infekcie na koži, gél z tejto rastliny zázrak robí zázraky k omladeniu starnúcej pleti. To môže byť ponechané na koži po dobu 20 až 30 minút.

10. Blueberry a olejom z vínnych jadierok Mask:

Všetko, čo potrebujete, je ¼ šálky čučoriedok a 1 ½ lyžice oleja z hroznových jadierok, aby pastu a aplikovať ho na koži s tvárové kefou. Nechaj to na dobu 10 minút a opláchnite. Budete odišiel s reálnou, mlado vyzerajúca pleť.

Ako ste si práve prečítali, nie je potrebné, aby ste kupovať drahé prípravky pre starostlivosť o pleť v boji proti starnutiu pleti, keď máte všetky prírodné ingrediencie, ktoré potrebujete urobiť veľký anti-starnutie masku! Zostať nádherný !!!

load...