Starostlivosť o kožu

Najlepšie mydlo pre citlivú pleť - naša špička 10

Najlepšie mydlo pre citlivú pleť - naša špička 10

Citlivá pokožka potrebuje veľa starostlivosti a nehy. Tie najmenšie veci, môže viesť k podráždeniu kože. A ak sa stane, že máte citlivú pokožku, budete nikdy naozaj pochopiť bolesť! Táto situácia môže nastať v dôsledku rôznych dôvodov, ako je nepatrné vôňa, parabény a chemikálie prítomné v mydle. Jeden zlý zložka a platíte cenu!

A to je dôvod, prečo by ľudia mali vždy rozhodnúť pre jemné čistiace mydlo, ktorý obsahuje hydratačné zložky bez add-on rokov, ktorý môže upokojiť citlivú pokožku. Ale ktorý je najlepší mydlo pre citlivú pokožku? Dáme vám 10 z najlepších možností na výber!

Tu sú Top 10 Mydlo pre citlivú pleť:

1. Dove Cream Beauty kúpanie Bar:

To je najviac dôveryhodný citlivú pokožku krása bar. Holubica mydlo pre citlivú pokožku má dôveru milióny ľudí, aby upokojili svoje kožné problémy. Tento bar kúpanie od Dove môžu byť použité v každodennom živote pre čistenie pleti a unisex. To vyživuje pokožku s jedinečným obohatením glycerín. To dáva zdravú, jemnú a vláčnu vyzerajúcu pleť. Má jemnú vôňu pretrvávajúce že budete zamilovať sa. To tiež poskytuje ochranu pre vašu pokožku pred znečistením a vlhkosťou pleti. To mydlil dobre uľahčujú použitie.

load...

Cena: Rs.168 pre balík 3, 100 g každého

2. Kappus cmar Mydlo:

Kappus cmar Mydlo je preukázané, že je najlepší čistiaci tyčinka pre deti a citlivú pokožku ľudí. To je veľmi mierne a šetrné, pretože je vyrobený zo 100% prírodné produkty. To je obohatený o pre-biotické, cmar, ktorý má vysoký obsah kyseliny mliečnej. To pôsobí ako sťahujúci na liečbu stareckých škvŕn, úpal, sprísnenie kože a pehy. To tiež vyživuje a zjemňuje pokožku pre zdravý lesk.

Cena: Rs. 125

Rastlinné mydlo 3. Lush Sea:

Lush Sea Rastlinné Mydlo je veľmi osviežujúci citlivú pokožku bar kúpanie. To obsahuje morskou zeleninu z morských rias, morskej soli, ktorá preukáže, že je najlepšie peeling pre telo. Má citrusové Lemony, levandule a morské riasy osviežujúcu vôňu. Toto nastavenie je vhodné pre všetkých členov domácnosti, s jeho dokonalou unisex vôňou. Toto mydlo farba je zelená-modrá s čiernym horným povrchom. To je účinný pri liečbe kožných alergií, ekzémov, akné, atď tento pruh nie je pení moc, keď má dobrý čistiaci účinok.

load...

Cena: Rs. 285 na 100 gramov.

4. Soulflower jazmín Mydlo:

To má očarujúce arómu jazmínu kvet, ktorý pretrváva po dlhú dobu. Je unisex a najlepšie vhodné pre suchú a citlivú pokožku. Ten obsahuje jazmínový esenciálny olej, čerstvé kvety jazmínu, vitamín E, zmydelnení oleja olivového, kokosového, palmového, palmojadrového a kolieskom pre zdravo vyzerajúcu pokožku. Soulflower Jasmine Soap pomáha uvoľniť svoje telo svaly a upokojuje bolesť, stuhnutosť a vyvrtnutie. To tiež pôsobí ako antidepresívum, ktoré vám poskytne úľavu od stresu, úzkosti a napätia pri nachladnutí, kašli a bolesti hlavy problémy. Toto mydlo tvrdí, že odstránenie škvrny a strie a zlepšiť elasticitu kože. To je vaša pleť vyzerať hladké a lesklé

Cena: Rs. 200

5. Mlieko Soulflower Cocobar zelenina organické mydlo:

To je hydratačný mydlo z Soulflower je optimálnym riešením aj pre citlivú pokožku. To je veľmi šetrná k pokožke a obsahuje prírodné byliny, éterické oleje a rastlinné oleje. To má krémovú textúru, ktorá robí vaša pleť vyzerať mäkké a svetlé. To môže vyliečiť problémy, ako je lupienka a ekzémy s jeho každodennom používaní. Toto mydlo obsahuje dobra čerstvého mlieka, kakaové maslo, olej z palmových jadier a kokosu, vďaka ktorému je vhodné aj pre batoľatá.

Cena: Rs. 200

6. Kappus pšeničných klíčkov Mydlo:

Kappus pšeničných klíčkov Mydlo je rastlinný založené kúpanie bar pre citlivú pokožku, ktorá zabráni a lieči mnoho kožné ochorenia, ako jazvy a strie. To tiež obsahuje bielkoviny a vitamín E pre zníženie zranenia alebo strie a liečiť popraskané, šupinatá a suchú pokožku. To tiež pôsobí ako anti-starnutie, zabraňuje vrásky, znižuje poškodenie slnkom, stimuluje rast nových buniek a bojuje proti poškodeniu voľnými radikálmi.

Cena: Rs. 70

7. Johnsons baby mlieko Mydlo:

(75 g)

To je najlepšie dôveryhodných mydla pre deti a batoľa vďaka svojim jemným vlastnosti. Johnsonovo dieťa mlieko Mydlo je perfektný pre citlivú detskú pokožku, pretože obsahujú prírodný mliečny extrakt s vitamínom A a E. Z tohto dôvodu je vaša pleť cítiť jemnú a vláčnu.

Cena: Rs. 37

8. Hrušky Pure & Gentle Soap:

Hrušky Pure & Gentle Soap je obľúbený bar medzi deti a citlivú pokožku ľudí. Jednalo sa o prvý priehľadná bar v Indii, ktorá sa stala veľmi populárnou. Toto nastavenie je vhodné pre každého člena domácnosti a je veľmi jemný na kožu. Mydlo je non-comodogenic a sú vyrobené z prírodných prvkov pre zdravú kožu.

Cena: Rs. 128

9. Vaada Royal Indian Khus Mydlo s olivovým a sójového oleja:

Jedná sa o bylinné mydlo, ktorý je veľmi jemný a poskytuje výživu pokožky. Toto mydlo Vaada Royal Indian Khus Obsahuje olivový a sójového oleja, ktorý môže byť použitý každý deň k udržaniu rovnováhy prírodnej kože oleja. To pridáva žiara na vašu krásnu pleť a podporuje opätovný rast kožných buniek. To je vaša pleť vyzerať mladšie, nádherný, zdravým, pružná, bez všimne a hydratovanú.

Cena: RS.175 pre Balenie 5 (75 g)

10. Pigeon Detská Transparent Soap:

To kúpanie Mydlo je optimálnym riešením aj pre citlivé dievčatá a chlapcov. To je transparentný pruh, ktorý hydratuje, upokojuje a čistí pokožku veľmi šetrne.

Cena: Rs. 250

load...