Starostlivosť o kožu

Najlepšie postrekové proti slnečnému žiareniu - naše najlepšie 8 tipov

Najlepšie postrekové proti slnečnému žiareniu - naše najlepšie 8 tipov

Postrekom na ochranu proti slnečnému žiareniu, sú ľahko použiteľné pre dospelých i deti. Sú ľahké a suché rýchlo, bez zanechal akékoľvek mastnoty. Sú rovnomerne a pokrývajú všetky oblasti kože. Avšak, niektoré z týchto striekacích opaľovacie krémy obsahujú alkohol, ktoré môžu byť škodlivé pre citlivú pokožku.

Najlepšiu ochranu proti slnečnému žiareniu Spray

Tu sú top 8 spray opaľovacie krémy, ktoré fungujú veľmi dobre.

1. Neutrogena Ultra Sheer Mist telo Sun Block (SPF 30):

Neutrogena Ultra Sheer Mist Telový krém poskytuje širokospektrálnu ochranu proti UV žiareniu. Jedná sa o ľahký opar ochranu proti slnečnému žiareniu. Obsahuje Helioplex, že chráni pred UVA a UVB starnutia spaľovanie žiarenia. To poskytuje nemastný povrch po aplikácii na tvár a telo. Neutrogena Ultra Sheer Mist Telový krém je vodeodolný a potu odolné. Je nekomedogénny a neobsahuje olej alebo PABA. To dostane rýchlo sa vstrebáva, aby vám jemnú a hladkú pleť.

load...

2. Lotus herbára Intensive Sun Block Spray SPF - 50:

Tento krém sprej poskytuje okamžitú ochranu pred UVA a UVB žiarenia. To príde ako vhodný jemnej hmly sprej, ktorý možno ľahko a rýchlo použiť. Toto nastavenie je vhodné pre všetky typy pleti.

3. Coppertone Sport High Performance Opaľovací krém, Clear Priebežná Spray SPF 50:

Coppertone Sport High Performance Opaľovací krém, Clear Priebežná Spray SPF 50 prichádza v prehľadnej forme gélu, ktorý nevyžaduje trenie. To je potu a vode odolný. To je najlepšie pre aktívnych dospelých a schne okamžite. To nie je štípať oči. Tento sprej pokrýva takmer všetky oblasti rovnomerne. To je CFC-free.

4. Neutrogena mokrú kožu Kids Sprej - SPF 70:

To poskytuje maximálnu ochranu pri aplikácii na mokrej alebo suchej kože. To je potu a vode odolný. To môže byť aplikovaný priamo na vlhkú pokožku bez obáv z prípadných bielymi znakmi. Obsahuje Helioplex reg (opaľovací krém komplex) k ochrane proti UVA a UVB. To je hypoalergénny, bez oleja a PABA-free.

load...

5. Aveeno® Hydrosport® mokrú kožu sprej opaľovacích krémov s širokým spektrom SPF 30:

Táto ochrana sprej slnko môže byť aplikovaný priamo na váš vlhkú pokožku. To prichádza s unikátnym vodu odpudzujúca schopnosti. To má špeciálnu zmes lotosového komplexu dať vynikajúcu ochranu pred slnečným žiarením. Je odolný voči vode a potu. Tento opaľovací sprej je ľahký a necíti mastný na koži.

6. Neutrogena® Beach Defense ™ Opaľovací sprej:

Neutrogena® Beach Defense ™ Opaľovacie Spray ponúka najlepšiu ochranu pokožky pred škodlivými slnečnými lúčmi. To je klinicky preukázané, že chráni pred poškodením slnkom. The Beach Defense ™ Opaľovacie Spray poskytuje ochranu pred UVA / UVB žiarením. Je ľahký a dostane sa rýchlo vstrebáva. To je ešte ideálny pre vonkajšie ochranu pokožky. Táto hmla je vhodný pre všetky aktívne členov rodiny. To je bez oleja a PABA-free. To má sviežu vôňu pretrvávajúce taky.

7.L'Oreal Paris Sublime Sun Advanced Opaľovacie Crystal Clear Mist SPF 50:

L'Oreal Paris Sublime Sun Advanced Opaľovacie Crystal Clear Mist SPF 50 má špeciálny filtračný systém UV, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu pred slnečným žiarením. Obsahuje unikátnu, luxusné krištáľovo čistý hmlu a silné antioxidanty ako vitamín E a biele hroznových jadier. To zvyšuje výhody opaľovací krém pre zachovanie zdravej a mladistvej pleti. Sprej hmla dostane rýchlo vstrebáva do pokožky, bez toho, aby zanechal mastný zvyšok. Jedná sa o luxusné a neporiadok-voľné formula na ochranu proti poškodeniu slnkom. To je bez oleja, bez upchávanie pórov a dermatológ testom. L'Oreal Paris Sublime Sun Rozšírené Opaľovacie Crystal Clear Mist SPF 50 je potu a vode odolné proti slnečnému žiareniu. To môže byť použitá na tele all-over ochranu pred slnečným žiarením. Je to unscented produkt s SPF 50.

8. Clarins- Opaľovacie Spray Gentle Milk-Lotion Progressive Opaľovací SPF:

Jedná sa o ľahký ochranu proti slnečnému žiareniu hmla s SPF 20. Je to veľmi jemný na kožu. Jedná sa o vodeodolný opaľovací krém, ktorý poskytuje dlhšiu ochranu pred slnečnými lúčmi drsné. Je vhodný pre všetky typy pleti, a podporuje zdravú a krásnu pleť. Obsahuje jedinečný komplex rastlinnej báze.

Už ste vyskúšali niektorú z týchto striekacích ochranu proti slnečnému žiareniu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...