Starostlivosť o kožu

Najlepšie Charlie Parfémy pre ženy - naše top 10

Najlepšie Charlie Parfémy pre ženy - naše top 10

Žena nie je nikdy úplne oblečený, bez toho aby na sebe dobrý parfum. Množstvo času to berie pri rozhodovaní o vôni ona bude nosiť je rovnako dôležitá ako čas sa berie dostať úplne oblečená. Môžete predvídať, čo dáma cíti podľa vône sa nosí. A "Charlie" Zdá sa, že objavili toto tajomstvo.

Charlie sa začal v roku 1973 o kozmetických výrobkoch domu, Revlon. Je klasifikovaný ako kvetnaté a ostrým rozsah vôní a stala populárnou medzi dievčatami pre svoju sviežou vôňou a jeho dostupnosť. To musí byť parfum, ktorý ste videli vaše mamička na sebe a vždy túžil mať. Bolo zlosť medzi ženami vtedy, ktorí majú veľmi spomienky na neho. To je uvádzané ako elegantný parfum pre nezávislé dámu.

Tak čítajte ďalej sa dozvedieť viac o 10 najlepších Charlie Parfémy pre ženy:

1. Charlie Red:

Kúpiť Charlie červená ₹ 425 @ www.amazon.in/charlie-red

Charlie Red parfum pre ženy bola predstavená v roku 1993, ktorá má sladkú vôňu k nemu s ovocnou príchuťou, ktorá dodáva sviežosť neformálne deň. Je jemné, ale napriek tomu viditeľný. Môžete ju nosiť kamkoľvek. Buďte pripravení, pretože komplimenty na vašej ceste.

load...

2. Charlie Modrá:

Kúpiť Charlie modrá ₹ 475 @ www.amazon.in/charlie-blue

Charlie modré parfum pre bol zavedený v roku 1973 žien je klasický a všetkých čias obľúbené. Jedná sa o podpis parfum od Charlie. Má kvetinovú vôňu jazmínu, santalového dreva a pižma takže je ideálny pre všetky romantické výlety. To dopĺňa dobre sa z neho robí ideálny tip na večer výrobu elegantné a štýlové oblečenie.

load...

3. Charlie Gold:

Kúpiť Charlie Gold Pre ₹ 489 @ www.amazon.in/charlie-gold

Charlie zlato parfum pre ženy bola predstavená v 1995.It bol okamžitý hit a skvelý deň vôňa. To sa stalo veľmi populárne medzi ženami pre svoju korenistou vôňou, ktorá bola jemnejšia a nie premôcť svoju osobnosť. Je to skvelá voľba pre pracovný deň.

4. Charlie Silver:

Kúpiť Charlie striebra pre ₹ 590 @ www.amazon.in/charlie-silver

Charlie strieborná parfum pre ženy bola predstavená v roku 1998 bude unášať vás na svoju tradičnú vôňou hrušky a pižma. Môžete cítiť bohatú vôňu na vás, ktorý je ľahký a hlboká zároveň. Ide o parfum s twist takže je ideálny pre deň na cestách.

5. Charlie Sunshine:

Kúpiť Charlie Sunshine Pre ₹ 1678 @ www.amazon.in/charlie-sunshine

Charlie slnko predstavený v roku 1997 má zábavnú vôňu k nemu s bázou grapefruitu cez čerstvé rezané kvetinové srdce. To môže zvýšiť vašu náladu s letným vôňou pre party na jar. To vám poskytne povznášajúci energiu na slnku.

6. Charlie White:

Kúpiť Charlie White Pre ₹ 3189 @ www.amazon.in/charlie-white

Charlie biela parfum pre ženy je sladká kombinácia vodného melónu a jazmínu. Tento parfum rozjasní deň, či už do práce alebo na letné popoludnie. To by určite hlavy otáčať, nech ste kdekoľvek.

7. Charlie White Musk:

Kúpiť Charlie White Musk Pre ₹ 6,377.91 @ www.amazon.in/charlie-white-musk

Charlie biele pižmo sa začal v roku 1997. To má ovocnú a kvetinová vôňa s jemnou zmyselnosťou k nej. To je pre dnešné nezávislé ženy, ktorá nie je plachý upozorniť na seba a chce, aby urobil vyhlásenie ako táto vôňa urobí všetko hovoriť. To má bilanciu výrazné melóna, bieleho pižma a santalového dreva.

8. Charlie Black:

Kúpiť Charlie Black Pre ₹ 499 @ www.amazon.in/charlie-black

Začal v roku 2009, Charlie čierny od domu Revlon je veľmi šumivé a sofistikované vône. Má karamel a mandle vo svojom srdci, zatiaľ čo jantáru, pižma, vanilky a heliotropu ako jeho základ poznámky.

9. Charlie očervenela:

Charlie sa začervenal sa začal v roku 2006. To má veľmi sladkú, zmyselnú a romantickú vôňu, ktorá má podstatu levanduľa, ľalia-of-údolie, jazmín, lesy, ruže a vanilky.

10. Charlie Chic:

Kúpiť Charlie Chic Pre ₹ 3,493.64 @ www.amazon.in/charlie-chic

Charlie šik z domu Revlon Charlie bol zahájený v roku 2009. Patrí do kvetinovej vône rodiny. Má veľmi čerstvé, exotické a kvetinové základne tóny ovocia, kvety, santalové drevo, jantár, korenia a pačuli.

Ženy, ktoré nosia Charlie nepotrebujú súhlas ostatných, aby zo seba dobrý pocit. Sú dnešné ženy, ktoré sú pyšní na svoje sily a ženskosti. Ona ho nosí na sebe, pretože sa jej to páči a cíti sa dobre a sebavedome o tom.

Charlie sa nesnaží príliš ťažké, aby vám víťazstvo nad. Jedná sa o dokonalú zmes bankoviek. Nepokúša sa nad zviesť vás, alebo presvedčí vás, pretože nemusí. Táto vôňa je silný, nervózny a kvetinový.

Takže, ktorý z nich sa vám zdvihne ako prvý?

load...