Starostlivosť o kožu

5 úžasných prínosov mlieka a čističa mlieka - Maska

5 úžasných prínosov mlieka a čističa mlieka - Maska

Myslíte si, že akné známky a pupienky vytvára neporiadok sa svoj vzhľad? Bojíte sa pri pohľade na seba do zrkadla len preto, že máte pocit, váš tvár nevyzerá dobre? Potom máme riešenie - jednoduchý a napriek tomu veľmi efektívna jeden! Jedná sa o med a mlieko maska, ktorá je pravdepodobne najlepší čistič môžete použiť na vašej tvári.

Chcete sa viac informácií o tomto divu masky a ako ju pripraviť? Potom ísť dopredu a dať čítanie!

Vlastností medu a mlieka:

Med má veľa vlastností, ktoré pomáhajú opraviť suchá alebo šupinatá koža. Je to prírodný zmäkčovadlo, ktorý hydratuje pokožku. Med a mlieko obsahuje mnoho antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú hlboké čistenie pleti. Med je zvlhčovadlo (Napadá voľné radikály, ktoré poškodzujú kožu). Ako pre udržanie vlhkosti a zvláčňujúce vlastnosti medu pomôcť zbaviť kožu voľných radikálov, a zároveň zabezpečiť, aby bola zachovaná úroveň vlhkosti v pokožke.

load...

Ako sa prihlásiť med a mlieko na tvár:

Uplatnenie med a mlieko na tvár má mnoho zdravotných výhod, ako sme videli vyššie. Poďme sa pozrieť na to, ako aplikovať med a mlieko do tváre.

Kombinuje mlieko a med vám pomôže masku alebo čistiaci prostriedok, v závislosti na vašom uvážení. Kým čističi pomôže vyliečiť šupinatosť, maska ​​hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú.

Čističmi:

Zloženie:

 • ½ šálky unflavored a nesladené mlieko
 • ½ šálky medu

Ako spraviť:

 1. Začnite tým, že šľahanie mlieka a medu dohromady. Metla zmesi po dobu najmenej dvoch minút.
 2. Pomocou končekmi prstov pracovať čistiaci prostriedok rovnomerne na tvár po dobu najmenej dvoch minút.
 3. Nechaj to na dobu 10 minút.
 4. Umyť čistiaci prostriedok z vlažnou vodou.

Tvárová maska:

Zloženie:

load...
 • 1 lyžica unflavored, prostého a nesladené jogurt.
 • 1 lyžica surové, nespracované a nerafinované medu.

Ako spraviť:

 1. Začnite tým, že šľahanie med a jogurt. Metla zmes po dobu minimálne dvoch minút.
 2. Zmes rovnomerne po tvári. Použite končeky prstov šíriť masku rovnomerne na vašej tvári.
 3. Nechaj to na dobu 15 minút.
 4. Opláchnite masku s teplou vodou.

Výhody mliekom a medom čističmi / Mask:

1. Glowing Skin:

Med a mlieko maska ​​vám dáva okamžitý lesk, akonáhle si to zmyť. Med a mlieko obsahuje mnoho antioxidanty, ktoré sú dobré pre telo. Med a mlieko maska ​​pôsobí ako veľký pick-me-up a môže robiť zázraky po dlhom dni na slnku. To tiež pomáha znižovať opaľovanie.

2. Lieči popraskané pery:

Zimy môžu byť obzvlášť krutý na perách. Použitím kombinácie medu a mlieka, na perách sa rýchlo a účinne liečiť popraskané pery. Pravidelné používanie tejto kombinácie pomôže liečiť tým popraskané pery veľmi rýchle.

3. Odstráni Scars:

Med a mlieko bolo známe, že pomáhajú odstrániť jazvy. V skutočnosti pomáhajú odstrániť nielen akné a iné kožné pigment, ale v dôsledku zrušenia jazvy a dokonca kiahňami jaziev. Každodenné používanie medu a mlieka dá tie najlepšie výsledky.

4. Zabraňuje starnutiu:

Môže sa to zdať neuveriteľné, ale uplatnenie mlieko a med na tvári môže pomôcť znížiť tieto jemné linky a vrásky, ktoré sa začali vás vyzerať starý. Med a mlieko pleťová maska ​​obsahuje veľa antioxidantov, ktoré pomáhajú obmedziť výskyt jemných rýh a vrások na tvári.

5. Lieči akné:

Ak akné je trápi vás, med a mlieko maska ​​je váš záchranca. Pri pravidelnom používaní môže pomôcť znížiť frekvenciu a začervenanie akné. Surový med bolo známe, že liečiť akné a jeho účinnosť sa zvyšuje, keď ho zmiešať s mliekom.

Už ste niekedy skúšali med a mlieko pre tvár? Takže až sa nabudúce budete chcieť vylepšiť svoj vzhľad, nezabudnite vyskúšať med a mlieko masku na tvár! Prečo nie vyskúšať túto magickú masku dnes a povedzte nám, ako to pomohlo koži? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...