Starostlivosť o kožu

Najlepšie umývačky tváre značky Garnier

Najlepšie umývačky tváre značky Garnier

Naša pokožka je mučený denne drsné slnku, znečistenie, prachu, produkcia prebytku ropy a iných extrémnych podmienkach. Všetky z nich pohrávať na našej tvári a robí to vyzerať nudné, tmavé a nezdravé. Face wash sú najpodstatnejšia časť rutiny CTM, ktorý pomáha zbaviť všetkých nečistôt.

Pozrite sa na vrchol - 8 Garnier Face Wash pre ženy:

1. Garnier čistej účinnej Neem Face Wash:

Neem je jedným z najúčinnejších a účinné látky na boj preč nečistoty a pôsobí ako antibakteriálne činidlo. Daily vaša pokožka vystavená slnečnému žiareniu drsné, znečistenie a baktériám. To má za následok usadzovaniu nečistôt a prebytočného oleja, ktorý má za následok pupienkov a prestávke outs. Táto face wash obsahuje neem extrakt a tea tree olej, ktorý čistí a bojuje off baktérie a prebytok kožného mazu v tvári, ktorá vám zdravý lesk. Má bez mydla vzorec a je vhodný pre pupienok náchylné kožu. Umývacie Garnier Neem tváre je najlepší v rozsahu Garnier!

load...

2. Garnier Light Férovosť Face Wash:

Zdravý, žiariace a čistú pleť je to, čo každá žena túži. Jedná sa o efektívny každý deň umyť tvár, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé zdravé žiariaca pleť, ktoré ste vždy žiaduce. Obsahuje čistý citrónovú esenciu, ktorá pomáha v tmavých bunkách exfoliáciu a zosvetľuje pleť pleti. To tiež čistí a objasňuje kožu odstráni všetky nečistoty. Umývanie tváre má okamžité zosvetľujúci látky, ktoré znižujú výskyt tmavých škvŕn.

3. Garnier Čistý exfoliačný Face Wash:

Máte mastnú T-zónu s lesklým nosom ?? Ak áno, potom máte kombinovaný typ pleti a čistý exfoliačný Face Wash je ideálny pre váš typ pleti. To poskytuje úľavu od nadmernej produkcie ropy, hromadenie mŕtvych buniek na a okolo T-zónu, čierne bodky a whiteheads. To unclogs póry a odumreté kože odhaliť zdravú a jasnú vyzerajúcu pleť. Je úplne bez alkoholu a má mikročastice pre exfoliačný mŕtvych buniek. To Face Wash je ideálny pre ľudí, pre každodenné použitie v kombinácii alebo mastnú pleť.

load...

4. Garnier Skin Naturals Gentle Soothing Face Wash:

Ak hľadáte pre ľahké denné Face Wash, čo je ideálne pre každý typ pleti, potom to face wash je vysoko odporúčané pre vás. Obsahuje výťažky z ovocia oranžovej a alfa hydroxylové kyseliny (AHA), ktorá poskytuje prirodzený a zdravý lesk na koži. Jedná sa o prírodný zvlhčujúce činidlo, ako dermatologicky testované a jemný čistiaci prostriedok, ktorý udržuje prirodzenú rovnováhu vlhkosti pokožky. Tváre umyť sviežu vôňu, ktorá dobíja váš tvár a zmysly.

5. Garnier Naturals Fresh Dôkladne vyčistiť Face Wash:

Jedná sa o mydlo bez dôkladného čistenia tváre umývanie, ktorý je ideálny pre mastnú až zmiešanú pleť. Odstraňuje prebytočný olej, maz, nečistoty z hĺbky kožných pórov a tým zanecháva pokožku sviežu pocit. Obsahuje mätový extrakt, ktorý dáva svoju tvár má pocit ľadovo chladný a klanu keď platil. Mincovňa je známy pre svoje protizápalové vlastnosti a tiež bojuje off čierne bodky a akné. Mentol extrakty tiež odstraňuje všetky stopy make-upu a unclogs póry. To je najlepšie Garnier facewash pre mastnú pleť bez pochýb.

6. Garnier Light 3-In - 1 Férovosť tváre:

To je zázrak produkt, kde môže jeden produkt spracovať ako tvár umyť, kroviny a masky. To vám pomôže v boji proti škodlivým účinkom slnka, znečistenie, prachu a ďalších podmienok v oblasti životného prostredia, ktoré sa budete kože sa javí ako tmavé a matné. To obsahuje zinok, ktorý hlboko čistí tvár, aby sa odstránili všetky stopy nečistôt, bieleho ílu, ktorá poskytuje okamžitú žiaru tváre a pemzy, čo je prirodzený exfoliačný činidlo. Ako tvár umývanie môžete použiť prípravok každý deň.

7. Garnier Čistý 3-V - 1 na tvár-Scrub-Mask:

To je ďalší zázrak produkt, ktorý môže byť použitý ako tvár umyť, kroviny a masky. Má vlastnosti anti-shine, ktorá čistí hlboko v póroch a mattifies kožu vyrovnať pleti. Obsahuje mätu, ktorý ochladzuje pokožku a Multan Mitte absorbuje prebytočný olej tvoriť tvár a dáva zdravý lesk. Produkt tvrdí, že fungujú najlepšie pre mastnú až zmiešanú pleť, ktorá je náchylná k nedokonalostiam škvrny a čierne bodky.

8. Garnier čistej účinnej FaceWash:

Čistý Aktívny rozsah od Garnier má unikátnu formula, ktorá obsahuje salicylová kyselina, mocný prostriedok na boj s pupienok spôsobujú baktérie a bylinné opravy s opravy a regeneračné vlastnosti. Je vhodný pre akné náchylné kože a okamžite pracuje na nedokonalosti pleti zacielením na viditeľné pupienok a akné. To je najlepšie Garnier face wash pre pupienky môžete nájsť.

Skúste tento úžasný rozsah tváre umýva a zbaviť tvrdohlavý vyrážok! Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...