Starostlivosť o kožu

9 úžasných výhod Glycerínu pre mastnú pleť

9 úžasných výhod Glycerínu pre mastnú pleť

Glycerín má mnoho použitie pre starostlivosť o pleť. To je tiež známy ako glycerol. Je bezfarebný a bez zápachu. To má sladkú chuť a je používaný v kašľu sirupy, tinktúry a elixíry ako farmaceutické zložky. Glycerín sa všeobecne používa v krémy, masti, mydlá, krémy a telový peeling. To sa najlepšie hodí pre všetky typy pleti, vrátane mastnej pleti. Táto funkcia je užitočná na liečbu mnohých mastnú pleť problémy, ako je akné, kožné infekcie, vrások a jemných liniek. Glycerín vám môže dať hydratovaná a očistenú pokožku bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Kliknite tu pre zobrazenie zväčšenou verziu tohto Infographic

Tu sú výhody glycerínu pre mastnú pleť:

1. Ako zvlhčovadlo:

Stabilizátory vlhkosti v glycerín pomáhajú zadržiavať vodu v pokožke. To je tiež hygroskopický charakter, čo znamená, že môže čerpať vodu zo vzduchu do kože. To minimalizuje straty vody v dôsledku vyparovania v mastnú pleť a udržuje ju hydratovanú a živí.

load...

2. Bunková zrenia:

Glycerín hrá dôležitú úlohu pri zrení buniek. Uplatnenie glycerol na mastnú pleť lokálne môže pomôcť, ako sa zbaviť mnohých kožných problémov. Jedná sa o účinný prostriedok pri liečbe mastnú pleť problémy, ako pupienkov, akné a čierne bodky.

3. Netoxický Nature:

Glycerín je netoxický a bezpečný pre použitie vo výrobkoch pre starostlivosť o pleť. Je vhodný pre dojčatá alebo kože dieťaťa rovnako. Je tiež bezpečné pre použitie vo výrobkoch určených pre citlivú a mastnú pleť. Glycerín nestráca svoju chemickú stabilitu a predlžuje životnosť pri zmiešaní s inými produktmi. To je prenikavá ani spôsobuje podráždenie alebo alergické reakcie na mastnú pleť.

Štruktúra 4. Koža:

To môže zlepšiť a chrániť mastnú pleť vyplnením medzibunkovej matrix. To je užitočné vybudovať aj štruktúru pleti. Jeho humectant a hydroskopické vlastnosti, aby to veľká krása starostlivosti prísada pre mastnú pleť. Glycerín si myslí, že ideálne množstvo vlhkosti nutné hydratovať mastnú pleť bez vyvodzovať žiadnu mastnotu. To tiež pomáha vytvárať bariéru s vonkajšími faktormi, ktoré môžu poškodiť kožu a zabraňuje strate vlhkosti.

load...

5. Zaobchádza Kožné problémy:

Glycerín je najlepšie pre mastnú pleť. To môže liečiť veľa kožných problémov, vrátane akné alebo pupienkov. To tiež pomáha znížiť bakteriálne kožné infekcie.

6. Použitie In Your Face balenia:

Môžete použiť glycerín v pleťová maska ​​s hlinkou. Zmiešajte obe zložky, pridajte vodu a aby pastu. Naneste ho rovnomerne na tvár a krk. Po 15 minútach Umyť studenou vodou. Táto pleťová maska ​​je vhodná pre hydratáciu a skrášlenie pokožku.

7. Jemná na kožu:

Glycerín sa často pridáva do mydiel, telových mliek a krémov, ako je to 100% bezpečný a šetrný k mastnú pleť. To nemá žiadne vedľajšie účinky a je vhodný na liečbu kožných problémov, ako je lupienka a ekzémy.

8. Hydratácia:

Glycerín môže byť aplikovaný priamo na mastnú pleť, ako hydratačný krém. Dokonca si môžete pridať do kúpeľa vody, krémy, čistiace prostriedky a pleťové vody. To dodáva hydratáciu a ochranu zdravia na koži.

9. Vyhladenie:

Mastná pleť môže vás vyzerať nudné a je náchylná k rade ďalších podmienok, ako je akné, podráždenie a sčervenanie. Z tohto dôvodu, môžete použiť glycerín v pravidelných intervaloch, aby sa zabránilo týmto problémom spojeným s olejnatosť. To tiež pomáha pri vyhladení koži vyplnením mikroskopické póry.

Dos a nerobiť z Používanie glycerín Na mastnú pleť:

  • Vždy zrieďte glycerín vo vode pri použití priamo na mastnú pleť.
  • Môžete tiež pridať ružovú vodu do glycerínu pre dosiahnutie najlepších výsledkov.
  • Nikdy platiť glycerín vo veľkých množstvách.
  • Nenechávajte dlho na vašej tvári.
  • Vyhnúť sa používaniu glycerín v pleťovej vody, pretože ide o už lepkavé.
  • Vždy zmyť glycerín dôkladne, ako to môže priťahujú prach a znečistenie, vzhľadom k jeho lepkavé povahy.

Už ste vyskúšali glycerín pre starostlivosť o pleť? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...