Starostlivosť o kožu

Najlepšie Lakme umývanie tváre

Najlepšie Lakme umývanie tváre

Viete, že sme mali umývať tvár aspoň dvakrát denne? Dúfam, že to robíte. Ale ak ste sa držať na to, používate správne umývanie tváre? Nie som si istý? Dúfam, že ste si vedomí svojich možností? Nie? Musíš! Ak si nie ste istí, budeme hovoriť o tom dnes, tak čítajte ďalej zistiť.

Očista je prvý a najdôležitejšou súčasťou vašej ochrannej známky rutiny, takže sme radšej robiť to správne a používať produkt, ktorý hlboko čistí vašu tvár, odstraňuje prach, nečistoty a make-up úplne. Ak hovoríme o spoľahlivé produkty, Lakmat tvár umýva, sú jedným z najlepších v šaržu, a tak som sa rozhodla dnes o tom hovoriť. Poďme zistiť, ako a prečo sú dobré pre vašu pokožku.

Lakmat Face Wash Products

1. Lakmat Clean Up Clear Póry Face Wash

Ak ste jedným z tých, s mastnou pleť pomocou make-upu a sú vystavené slnku, čo potrebujete, je to Clear Póry Face Wash. Odstraňuje prebytočnú mastnotu a hlboko čistí pokožku odstránenie prebytočného prachu a iných nečistôt, ktoré nie sú viditeľné, ale môžu upchávať vaša pleť, ak nie vyčistiť. Obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá pracuje na svojej škvrny a pupienkov, zatiaľ čo tea tree extrakty upokojujú pokožku a zanecháva ju pocit sviežosti a príjemné.

load...

Kľúčové zložky: Tea tree výťažky a kyselina salicylová.

Odporúčame pre: akýkoľvek typ pleti, najmä mastnú pleť.

Cena: * INR 355

Nákup Link: amazon.in

2. Lakmat Clean Up Fresh Spravodlivosť Face Wash

Umývacie tvár, ktorý slúži ako kroviny príliš, pretože VITA guličiek a glycerín v ňom hydratuje pokožku dôkladne. Na rozdiel od niektorých tvárových umýva a mydla, ktoré cítia suché a dehydratácia, tento človek cíti po umývaní veľmi hydratačný. Slabá vôňa je tiež celkom osviežujúce.

load...

Kľúčové Zloženie: glycerín a vita korálky.

Odporúčame pre: všetky typy pleti

Cena: * INR 260

Nákup Link: amazon.in

3. Lakmat mládeže nekonečno spevnenie pokožky tváre Face Wash

Tvárové Foam Nekonečno Spevňujúce je jedinečný face wash z Lakmat, ktorá pracuje na zlepšení elasticity a uťahovanie na koži, keď ju hlboko čistenie. Pôsobí ako anti-aging prostriedkom taky. Tieto illuminizing perly rozžiari Vašu pleť okamžite a nechať pocit sviežosti.

Kľúčové Zloženie: glycerín a Insta kolagénne boostery.

Odporúčame pre: normálnu až suchú pleť.

Cena: * INR 475

Nákup Link: amazon.in

4. Lakmat Absolute Skin Lesk Facial pena

Zostať verný svoje meno, Lakmat Absolute Skin Gloss Penové zanecháva pokožku žiara s lesklým efektom. Umývanie tváre i vonia skvele, čo je add-on. Pena je ľahký, mäkký a pení ľahko. Čistí pokožku do hĺbky a reguluje tvorbu kožného mazu pre mastnú typy pokožky a zanecháva ho čistý a suchý po dobu niekoľkých hodín.

Odporúčame pre: Normal a mastnú typ pleti.

Cena: * INR 425

Nákup Link: amazon.in

5. Lakmat Rúže a žiara Peach gél na tvár

Lakmat Blush & Glow je zďaleka ich najlepší výrobok. Všetci sú načítané s prírodnými výťažkami z ovocia, ktoré fungujú ako antioxidanty a čistiacich guličiek, ktoré sú exfoliačný. Budete potrebovať len veľmi málo z tohto produktu, a jedna rúrka trvá dlho. Ovocná vôňa je príjemná a osviežujúca.

Kľúčové zložky: prírodné extrakty jahôd.

Odporúčame pre: Všetky typy pleti.

Cena: * INR 155

Nákup Link: amazon.in

6. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Face Wash

Jeden umyť tvár, ktorý sa postará o všetky vaše kožné problémy-z tmavých škvŕn, škvŕn, akné, nerovnomerné pleti k vylučovaniu oleja a činenia kože. To je naložený s komplexnými vitamínov a robí vaša pleť žiarivú a sviežu ihneď po umývaní dáva vám salón podobný účinok. Pracuje na vaše opálenie a vyrovnáva tón pleti. Každý produkt, ktorý dal na tvári robí malý rozdiel na prvý pohľad, ale záleží to skvelý do konca roka.

Kľúčové zložky: Komplexné vitamíny.

Odporúčame pre: Všetky typy pleti.

Cena: * INR 130

Nákup Link: amazon.in

Facial Foam 7. Lakmat Absolute Perfect Radiance

Je to veľmi podobné Face Wash Lakmat Perfect Radiance, ale oveľa hladšia a jemnejšia. Pena je vzdušný a upokojujúce, ideálny pre každého, kto s citlivými otázkami pleti.

Kľúčové zložky: Komplexné vitamíny.

Odporúčame pre: Všetky typy pleti, najmä citlivú pokožku.

Cena: * INR 380

Nákup Link: amazon.in

Tie, ktoré ste sa snažil a aké sú vaše obľúbené? Dajte nám vedieť zanechania odkazu v komentáre časti nižšie.

load...