Starostlivosť o kožu

6 Musia vedieť tipy krásy pre mastnú pleť

6 Musia vedieť tipy krásy pre mastnú pleť

Mastná pleť vám môže trvať cez ťažké časy, pretože mazové žľazy sú nadmerne aktívne, produkovať prebytočný maz, čo prispieva k lesklé, mastné vyzerajúce tváre a kožných problémov, ako je akné, čierne bodky a whiteheads, zväčšením alebo upchaté póry atď znečistenia a nečistôt môže dokonca viesť k komedónov (skin-hrbole) pre tie s veľmi mastnú pleť. Riešenie pre to je, aby sa produkcia ropy v rámci kontroly pomocou nasledujúcich niekoľko jednoduchých krásu a starostlivosť o pleť tipy pre mastnú pleť.

Na začiatku, mali by ste vedieť niečo pozitívne o mastnú pleť príliš. Mastná pleť je menej náchylný k vrások a ďalších známok starnutia predovšetkým preto, že olej má tendenciu k uzamknutiu vlhkosti do kože, ktoré je vonkajšia vrstva kože.

Kozmetické tipy pre mastnú pleť:

Jedná sa o 6 tipov pre tvárové pre mastnú pleť:

1. Povedať, áno 'na očisty!:

Jedným z osvedčených spôsobov, ako kontrolovať prebytočný olej je ju vyčistiť a udržiavať ju v čistote po celú dobu. Je dôležité, aby očistil svoju tvár dvakrát alebo trikrát denne, aby ju zbavil všetkého nahromadené nečistoty a ropné nahromadenie, čo vedie k upchaté póry, akné, atď. Gél na báze alebo peniace čistiace je to najlepšie z tipov pre mastnú pleť. Pozrite sa na čistiacich prostriedkov / tváre umýva, ktoré sú bez oleja. Liečivé mydlá sú tiež užitočné pre čistenie mastnej pleti. Avšak, nie uchýliť k abrazívnych čistiacich techník, pretože to bude zbaviť koži jej prirodzenú vlhkosť, čo vedie k mazových žliaz produkujúcich viac ropy. Pozrite sa na produkt, ktorý obsahuje jednu alebo viac týchto zložiek: kyselina salicylová, Tea tree olej, Neem, kurkuma, Honey.

load...

2. Scrubbing je dobré pre mastnú pleť!:

Je nevyhnutné, aby olúpať mastnú pleť raz alebo dvakrát týždenne. To je ďalší z veľmi dôležitých olejovej tipov pleti. Prebytok kožného mazu produkoval vedie k odumretých kožných buniek na povrchu kože, čo vedie k pupienky, akné, whiteheads a čierne bodky, a samozrejme temne vyzerajúcu pleť. Ak chcete odstrániť nečistoty a odumreté bunky a obnovuje povrch pleti, rovnako ako udržať akné na uzde, patrí exfoliáciu v starostlivosti o pleť rutina. Opäť platí, že sa jemný a nie drhnúť koži drsným spôsobom.

3. Masky Weekly masky sú vysoko efektívne:

Po exfoliáciu, nadviazať s celotvárovou maskou. Tento týždenný krok olejových tipov pre starostlivosť o pleť je tiež veľmi dôležité. Tieto kozmetické alebo masky obsahujúce kaolín a bentonitový íl, santalového dreva, Fullerová hlinka (Multan Mitte) sú veľmi dobré pre mastnú pleť, pretože tieto mierne absorbovať prebytočný olej.

[Čítajte: domáce umývací pre mastnú pleť]

Týždenný domáce kozmetické tipy pre mastnú pleť: domáce tvárové masky:

  • Zapariť buničiny z zrelé papáje, pridajte pol citróna na tento účel; mix pekne; aplikovať na tvár a masáže rovnako; nechať na dobu 15 - 20 minút a opláchnite studenou vodou. To kontroluje olej veľmi dobre.
  • Peel čerstvé jablko a nakrájajte na tenké plátky; miešať tieto a pridajte 2 lyžice medu k nej; aby sa hladké pasty a aplikovať na tvár. Nechajte pôsobiť 15 - 20 minút a opláchnite vlažnou vodou. To bude kontrolovať lesk, dotiahnuť póry a hydratujú vašu pokožku prirodzene.

4. Použite bez alkoholu Toner Everyday:

Tónovanie denne pomôže eliminovať prebytočnú mastnotu a vyhnať nečistoty z kože. Starostlivosť o pleť ružovou vodou je veľmi dobrá toner. Dokonca aj dobré bez alkoholu drogérie značky môžu byť použité pre reguláciu kožného mazu.

load...

5. Nechcem Preskočiť hydratačné!:

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, mastná pleť potrebuje hydratáciu a hydratáciu. Odizolovanie pokožky vlhkosti bude len ďalej podporovať mazových žliaz produkovať viac ropy kompenzovať. Z tohto dôvodu sa rozhodnúť pre, nekomedogénny, na báze vody hydratačný bez zahrnutia olejov.

6. Nosiť opaľovací krém vždy:

Strach z mastnoty vyzve mnoho mastnou pleťou žien preskočiť opaľovací krém. Konečný výsledok - hnedé škvrny, pigmentácie a pehy vyplývajúce zo slnečného žiarenia. Z tohto dôvodu sa rozhodnúť pre ochranu proti slnečnému žiareniu na báze gélu alebo najlepší opaľovací krém pre mastnú pleť, ktorá zanechá vašu tvár matný a poskytujú dostatočnú ochranu pred slnečným žiarením. Drž sa od nevyžiadanej pošty a sladkých potravín; piť veľa vody, aby zostali hydratované a vyplavenie toxínov, zjesť aspoň jedno ovocie denne a patrí zelená, listová zeleniny vo vašej strave. Všetky tieto dohromady bude regulovať množstvo oleja, že vaša pokožka produkuje.

Makeup Tipy pre mastnú pleť:

Teraz, po základnej rutina je dokončený, budeme pokračovať s make-up aplikačné časti. Kľúčom k použitie make-up na mastnú pleť je prepping svoju pleť.

  • Prime vaša pleť pred začatím použite primer, ktorý je formulovaný pre mastnú, aknóznu pleť. Nikdy sa rozhodnú použiť starý náter, pretože má tendenciu sa dostať lepkavá a lesklejšie po niekoľkých hodinách. Dobrý primer sa chová ako dobrý základ pre make-up. To zohráva dôležitú úlohu pri absorpcii oleja, že naše žľazy produkujú. To zase bude pomáhať pri vytváraní naše make-up vydrží dlhšie na mastnú pleť. Olej, ktorý je produkovaný spôsobí makeup slabnúť, pruh a vyhľadať všetky podivné ak nechcete použiť dobrý náter. Vždy naneste primer potom, čo ste tónovaný a hydratovanú pokožku.
  • Mastná pleť vyzerá najlepšie, keď sa použije minimálny počet produktov. Vždy sa rozhodnúť pre ďalšie korektor, pretože obsahuje menej ropy než základ. Ak je nutné použiť základ, použiť bez oleja nadácie alebo minerálne základ, pretože má tendenciu vyplňovať póry a vaša pleť vyzerať ešte. To tiež znižuje možnosť Vyvíjate akné a iné kožné problémy. Vždy držať aplikácií nadáciu dosah ruky - Uistite sa, že sú čisté, pomocou štetca sa zvýši vaše šance na rozvoj problémy s akné. Zdržať sa búchať na základoch na svojich problémových oblastiach, ako je akné na tvári - To bude akcentovať len im, aby vaša pleť vyzerať nerovnomerné.
  • Po nanesení vaša nadácia, počkajte, až sa usadí do kože za 5 až 10 minút. Ďalším krokom po tom, čo to bude nastaviť nadácie s priesvitnou, svetlo prášku. Vždy upustiť od používania práškov, ktoré majú lesk na to, pretože to bude nakoniec budete vyzerať ako disco guľa. Vždy sa zameriavajú na hlavné oblasti, ako sú čela a nosa, pretože táto oblasť má tendenciu sa dostať mastnejšie. Opatrne zmiesť prášok v kruhoch pomocou kabuki alebo prášok kefa aj pre vzduchom leštený vzhľad.
  • Ak chcete pokračovať ďalej - môžete požiadať červenať a do oka tieň. Prášok na báze červenať a očné tiene bude fungovať najlepšie pre mastnú pleť. Vždy radšej Zásobovanie dôkaz make-up výrobkov, pretože produkty, ako sú očné linky majú tendenciu byť nepríjemné, keď prídu do kontaktu s pokožkou olejov. Vodotesné make-up majú tendenciu byť odolné voči oleju a trvá dlhšie. Ak používate make-up v práškovej forme, že je dôležité, že ste miešať make-up dobre. Vždy miešať očné tiene, vyhnúť tvrdej línie - to bude len budete vyzerať ako klaun.
  • Potom, čo ste urobil, nastaviť make-up make-up dokončovacie sprej. Toto nastavenie sprej nastaví váš make-up a pomôcť mu bude trvať dlhšie. Vytvára bariéru, cez make-up a odoláva produkcie ropy. Len pár spreje pomôže nastaviť make-up. Zabraňuje tiež hľadáte všetky upečený a umožňuje pokožke dýchať.

Akonáhle budete všetko nastavené, je potrebné, aby malý kit pripravený pre pohotovostný režim v zúfalej časy. Vždy nosiť priesvitný prášok a na ropu blotting listy. Vždy sa môžete pridať dotyk -ups kompaktného alebo priesvitného prášku kontrolovať olej. Olej blotting listy tiež robiť dobrú prácu pre kontrolu produkcie ropy. Ak začnete vyzerať ako lesklé guľu - len vysajte preč olej s pomocou dobrých blotting listov. Sú to napríklad známa prírodné krásy tipy na mastnú pleť make up!

V nadväznosti na vyššie uvedené kroky určite pomôže vysporiadať sa s bežnými kožné problémy, ktoré mastnej pleti-ženy čelia. Neváhajte a podeľte sa o svoje skúsenosti a myšlienky, ak sú k dispozícii u nás.

load...