Starostlivosť o kožu

Ako používať zubnú pastu na boj s pupienkami?

Ako používať zubnú pastu na boj s pupienkami?

Viem, že ste mohli nájsť to smiešne, ale čo keby som vám povedal, používať zubnú pastu pre liečbu tie nechcené pupienky? Je potrebné šokujúce, aby vedeli, že zubná pasta je jedným z najstarších nápravných opatrení na liečbu akné? Áno, ak je použitý v správnym spôsobom !!!

Použitie zubné pasty na pupienok je známy spôsob, ako znížiť je v dôsledku prítomnosti triklozánu, konzervačný prostriedok použitý pri výrobe zubnej pasty, mydla, umývanie, a prostriedky na ošetrovanie akné medzi ostatnými. Non-účinná látka, Triclosan je známe, že sú užitočné ako antibakteriálne činidlá. V prípade akné, funguje to liečiť vysušením pupienok zasiahnutej oblasti.

Avšak, jeden musí byť opatrní pri používaní zubnej pasty na pupienky, pretože nadmerné užívanie môže vysušiť pokožku. Existuje možná šanca, že to môže alebo nemusí vyhovovať osoba. Takže je lepšie získať dôkladné kalmetizace pred použitím ho na pupienky.

load...

Zubná pasta pre liečbu pupienkov môže byť lacná jeden, ale voľba je múdro, je veľmi dôležitým krokom. To úplne závisí od typu vašej pokožky a zubnú pastu ste pravdepodobne používať.

Zubná pasta pre pupienky Liečba: Cvičenie

Takže ako začnete, prečítajte nižšie pochopiť, ako to možno urobiť ako prvé:

Krok 1:

Pre ústne vody existuje celý rad zubných pást dostupných na trhu, ktoré si môžete vybrať z, rovnako ako prírodné biela alebo gély. Ale keď uvažujete o zubnú pastu na liečbu akné, musí byť normálne biele zubné pasty. To je preto, že bežné zubné pasty je pravdepodobnejšie, že majú identifikovateľné zložky ako gélové zubné pasty, ktoré niekedy majú pridanou zoznam zložiek, ktoré môžu, ale nemusia byť známe.

load...

Krok 2:

Uistite sa, že vaše ruky sú pred aplikáciou zubnej pasty v čistote. To je povinné, pretože ste s väčšou pravdepodobnosťou zhorší pupienok s neznámymi baktérií na vašich rukách.

Krok 3:

Očistiť tvár správne používať dobrý čistiaci prostriedok. Uistite sa, že používať peniace čistiaci prostriedok pre vás ten pravý mastnú alebo zmiešanú pleť.

Krok 4:

Osvedčené postupy by bolo použiť rukavice alebo čistú hubku pre aplikáciu. Uistite sa, že huba, ktorý používate, je čisté, pretože ľahko priláka zárodky.

Krok 5:

Vezmite malé množstvo zubnej pasty s použitím huby alebo rukavice a naneste veľmi tenkú vrstvu ňou na pupienok a kruhu, ktorý ho obklopuje úplne.

Krok 6:

Teraz sa zubnou pastou v suchu. Nechaj to na niekoľko hodín alebo cez noc. Tentoraz úplne závisí od typu vašej pokožky a závažnosti pupienky.

Krok 7:

Odstráňte pastu opatrne pomocou čistou hubkou, bez toho aby došlo k roztrhnutiu pupienok. Uvidíte, že zubná pasta vysušuje pupienok a znižuje jeho veľkosť.

Väčšina z časov sme prasknutiu pupienkov očakávali ho liečiť rýchlo, ale v skutočnosti to je stav zhoršuje, čo spôsobuje krvácanie, ktoré zanecháva jazvy na tvári. To by malo byť striktne vyhnúť.

Tipy:

  • Musíte byť veľmi opatrní, keď máte pupienok na tvári, nedotýkajte sa jej tak často.
  • Pokúsiť sa umyť tvár aspoň čistou vodou raz za hodinu, aby sa odstránil prebytočný olej na tvári.
  • Očistiť s dobrou a vhodnou čistiaci prostriedok aspoň dvakrát denne.
  • Akonáhle sa vráti domov, aby sa odstránili nečistoty nahromadené na tvár umyť tvár.

Tieto pravidlá sú nutnosťou pre pupienok náchylné kožu. Ak máte pridať k svojmu pravidelnému režimu, bude to robiť divy na koži.

load...