Starostlivosť o kožu

16 Musia vedieť rady krásy pre citlivú pleť

16 Musia vedieť rady krásy pre citlivú pleť

Mať a udržať krásnu pleť je skutočný ťažká úloha v týchto dňoch zvažujú horúco a znečistenie v životnom prostredí. Existuje niekoľko ľudí, ktorí sa narodili s žiariace pleť, ale pre nás ostatných, najmä tie s citlivou pokožkou je potreba dať do tvrdej práce riadiť jasné a žiariace pleť. Pozrite sa na kozmetické tipy pre citlivú pokožku!

Než sa dostane do tipov pre starostlivosť o pleť, vezmime malý kvíz sami zistiť citlivosť našej pokožky.

Kvíz: Je vaša pleť citlivá?

  1. Všimnite si, čoskoro po umývaní tváre. Je vaša pleť cítiť tesne alebo nepríjemné?
  2. Sa vám darí tieto červené škvrny a vyrážky častejšie ako ostatní?
  3. Je vaša koža popálenie alebo zarobené ľahko, aj keď ste vonku na slnku za kratšiu dobu?
  4. Je vaša pokožka nepríjemný pocit u väčšiny kozmetických prípravkov?
  5. Má vaša pokožka reaguje negatívne na chemické a umelých farebných kozmetiky?
  6. Trpíte formuláre predčasné vrásky a jemné linky?
  7. Je vaša koža svrbí, alebo sklony k nespoľahlivá suchej záplaty?

Ak vaša odpoveď znie, áno 'na väčšinu otázok, potom nie je pochýb o tom, vaša pokožka je citlivá v prírode. Extra starostlivosti a údržby je nutné sa chrániť citlivú pokožku od životného prostredia a zabrániť tomu, aby pred poškodením. Teraz sa pozrime, aké postupy môžu byť dodržiavaný, a to, čo domáce opravné práce v napomáhania svoju prácu na citlivú starostlivosť o pleť.

load...

Kozmetické tipy pre citlivú pokožku:

Tu je zoznam najlepších 16 citlivých tipov pre starostlivosť o pleť:

1. Sledujte, čo kupujete:

Citlivá pleť bohužiaľ nie je dobre reagujú so všetkými typmi zložiek, ktoré sú prítomné v produktoch. Je veľmi dôležité vedieť, zložiek prítomných v produkte, ktorý kupujete, aby nedošlo k podráždeniu kože, ktoré môžu nastať po použití. Mnoho kozmetické salóny urobiť kožné testy len preto, aby zistil správny produkt, ktorý bude vyhovovať váš typ pleti.

2. Skúška Skin pre citlivú pokožku:

Ako som už spomenul vyššie, je veľmi dôležité mať kožný test urobiť pred použitím nového produktu na tvári, alebo sa snaží o novú značku kozmetiky úplne. Stačí dať malé množstvo na koži, nie tvárou, po dobu 48 hodín vidieť žiadne kožnú reakciu.

load...

3. Hydratujú pleť:

Mať zdravú starostlivosť o pleť režim je určený pre všetky typy pleti veľmi dôležité, najmä citlivé typy pleti, ktorá vyžaduje vodu, ktoré majú byť zavretý v aby sa zabránilo jeho sušenia. Použite hydratačný krém, ktorý vyhovuje vašej koži, najlepšie organický. Mnoho kozmetických firiem majú vyjsť so špeciálnymi hydratačnými krémami špeciálne vytvorených pre citlivú pokožku. Skúste jeden z nich získať dobré výsledky.

4. Skontrolujte, či to, čo jete:

To je niečo, čo by ste pripravený v každom príspevku, hovorí o jasnú a žiarivú pleť. Je veľmi dôležité skontrolovať svoj jedálniček. Zdravé stravovacie návyky odplaviť toxíny a dá vám žiariace pleť. Piť veľa vody a čerstvej šťavy, aby sa vaša pleť hydratovaná. To je najdôležitejší kozmetických tipov pre citlivú pokožku. Niektoré potraviny môžu negatívne reagovať na koži a zvýšenie citlivosti. Analyzovať a vyhnúť sa im.

5. Chráňte pred slnkom:

Príliš veľa tepla poškodzuje kožné bunky, a môžu často spôsobiť kožné vyrážky a ochorenia. Škodlivé ultrafialového lúče slnka je potrebné sa vyhnúť tým, že nosí okuliare a použitie opaľovacie krémy s vysokým SPF. Tiež nevstupujte na slnku čo najviac.

6. Umyte si tvár:

Kedykoľvek budete mať možnosť, vždy umyte si tvár. Je to nielen hydratuje pokožku, ale tiež pomáha vyčistiť nečistoty, ktoré by mohli byť upchatie póry. Vždy pat kožu vyschnúť. Vyhnúť sa trenie.

7. Starajte sa o svoje oči:

Koža okolo očí je veľmi citlivá v porovnaní so zvyškom tváre. Preto sa stáva ešte dôležitejšie, aby ste používali si kvalitný očné krémy a čistiace prostriedky každý večer pred spaním.

8. Vonkajšie faktory pre citlivú pokožku:

Nejde len o to, čo jete, niektoré vonkajšie faktory, ako je fajčenie, stres, nedostatok spánku alebo nadmerné znečistenie môže spôsobiť citlivú pokožku vzplanúť s vyrážky a môže tiež spôsobiť ešte väčšie kožné problémy.

9. Použitie čistiace pleťové obrúsky:

Namiesto použitia drsných uteráky, skúste použiť tvárové obrúsky, ktoré jednoducho vyžaduje, aby mohla byť poklepal na koži ako utieranie.

10. Celkovo starostlivosť pre citlivú pokožku:

Nie je to len váš tvár, celé vaše telo potrebuje lásku a starostlivosť. Použiť krásne sprchové gély a hydratačné zložky, ktoré sa hodia vašu pokožku, aby bolo mäkké a poddajné.

11. Zvoľte kozmetika opatrne:

Vždy si vybrať kozmetické výrobky, ktoré sú "Fragrance free", pretože väčšina kozmetiky s vôňou môžu reagovať na citlivú pokožku pôsobiť problémy. Je oveľa lepšie, keď budete vyberať výrobky s označením "žiadne umelé farbivá".

12. Použitie Products opatrne:

Nikdy testovanie nových výrobkov, najmä pred výlet alebo party. Môžu zhoršiť Váš zdravotný stav pokožky a pokaziť celý vzhľad. Vždy ísť o produkty, ktoré zažili pred, alebo tie, váš dermatológ predpisovať.

13. Použitie mierne čistiaci prostriedok:

Vyhnite sa použitie mydla a tvár umýva, ktoré obsahujú chemikálie a konzervačné látky, pretože môžu suchú a poškodiť citlivú pokožku. Choď za miernych hypoalergénny čistiaci miesto.

14. Efektívne Toner:

Nepoužívajte alkohol tonery na koži. Dab svieža ružovú vodu cez kožu pomocou čistej vatový tampón.

15. Jogurt + Ovsené vločky:

Jogurt a ovsené vločky môžu byť zmiešané dohromady, aby si domáce masku pre citlivé typy pleti. Jemne odstraňuje odumreté bunky a opálenie bez odparení vlhkosti. Pravidelné užívanie vám bezchybnú pleť.

[Čítajte: báječný šťavy Glowing Skin]

16. Piť viac vody:

V neposlednom rade, piť veľa vody. Nepočuli ste, že voda je žiariace pleť a krásne?

Postupujte podľa uvedených tipov a samozrejme bojovať proti citlivosť pokožky! Viete viac tipov, ktoré pracovali pre vás? Nezabudnite sa o ne podeliť s nami.

load...