Starostlivosť o kožu

10 výhody mincovne (Pudina) pre pleť!

10 výhody mincovne (Pudina) pre pleť!

Mäta sa používa na označenie rodu silných vonných bylín. Jedná sa o druh rastliny s malými zelenými listami. Mint je veľmi prínosné zariadenia a je používaný v rôznych spôsobov, ako využiť svoje výhody, rovnako ako je to možné. V mnohých krajinách po celom svete, vrátane Indie, lístky mäty a stonky sú zahrnuté do varenia a pridať im chuť pokrmov.

Mint je tiež veľký bylina, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť. Je to jeden z tých zložiek, ktoré budete pravidelne nachádzajú v rôznych výrobkoch pre starostlivosť o pleť, ako hydratačný, čistiace prostriedky, kondicionéry, šampóny a dokonca balzamy na pery! Zistíte, že je zahrnutá v mnohých prísad tabuľkách rôznych produktov. Niektoré z týchto mien by mohol byť, mincovňa ',, Mentha',, Mentha piperita 'atď Mint listy sú skvelé pre pokožku a toto je jeden z dôvodov, prečo sú vo veľkej miere používajú v rôznych výrobkoch pre starostlivosť o pleť.

Mint je obzvlášť ideálny pre pleť, ktorá potrebuje, aby osobitnú starostlivosť a liečbu. Ak ste trpia ťažkou akné na tvári, pomocou tohto jednoduchého zložky vám môže pomôcť zbaviť sa ho. Mäty prácu na väčšine typov akné. To tiež pomáha odstrániť akné prirodzene bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

load...

Výhody Mint (Pudina) pre vašu pokožku:

Hoci mäty sa používa v rôznych formách v kuchyni, nie je veľa ľudí, sú si vedomí, že mincovňa je skvelá bylina pre liečenie mnohých problémov spojených s vašej pleti. Táto bylina je skvelý spôsob, ako upokojujúce a starostlivosť o pokožku, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov a zaručené výsledky. Tu je niekoľko spôsobov, ktoré môžete použiť na mätový závod na vašej koži:

  • Mäta je známy pre svoje protizápalové vlastnosti. Z tohto dôvodu pomocou mäta šťavy na kožu môže pomôcť upokojiť komária uhryznutie a ďalšie podráždenie. Pomáha tiež zjemniť a upokojiť suchú či svrbiacu pokožku.
  • Naneste mätový olej na vlasy 3 - 4 krát týždenne. Masáže pekne a udržať ju na dobu 30 minút (pred sprchou). Mohlo by to pomôže zbaviť vši, ako mäta je prírodný repelent pre hmyz. Urob to pravidelne po dobu niekoľkých týždňov alebo mesiacov, aby úplne odstrániť všetky stopy vši z vlasov.
  • Trvať aj niekoľko ovos a premiešame s mätou džús. Drhnúť kožu s týmto roztokom, aby sa odstránili odumreté bunky. Tým bude tiež hydratovať a hydratuje pokožku. Nie je to len to, že je to tiež skvelý spôsob, ako odstrániť alebo zosvetliť pupienok značiek.
  • Použite mäty tým, že je v pare a namáčanie vaše nohy v ňom. To pomáha upokojiť popraskané päty, odstraňuje zápach a robí podpätky mäkká. Nielen to bude teplý arómu listov pomôže upokojiť vaše nervy a zmysly, a ktoré vám pomôžu relaxovať.
  • Naneste pastu z mäty na pupienok postihnutých regiónoch a umyte po 15 minútach. Používanie mäty na koži pomáha zbaviť čierne bodky taky.
  • Prítomná kyselina salicylová v mäty pomáha pri liečbe akné. Zmiešajte lístky mäty a prírodné ružovou vodou a aplikovať na tvár. Očistiť po 20 minútach. Tým pravidelne pomáha zbaviť tvrdohlavý akné.
  • Používanie mäty na koži riadi olejnatosť, pretože obsahuje vitamín A. Je to omladzuje a osviežuje pokožku, ktorá je jasné a mäkké! Používanie mäty bude váš prirodzený spôsob, ako sa dostať bez oleja prirodzene žiariace pleť.
  • Drvený mäty pri aplikácii do svojho čela pomôcť zmierniť bolesti hlavy a budete cítiť svieži!

To sú niektoré z mnohých dôvodov, prečo mint prijal po celom svete krásy starostlivosť! S mnohými potenciálnych výhod pre kožu, je jedným z ľahko dostupné prirodzenej zložky môžete skúsiť.

load...