Starostlivosť o kožu

Africké make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalenie

Africké make-up, krásy a fitness tajomstvo odhalenie

Zaujíma vás, ako africké ženy zostať v tak dobrej kondícii? A to bez ohľadu na ich vek, všetci majú lesklé bez vrások pleti bez klop, zátvorky apod lícach. Vždy ma zaujímalo, je to zázrak, alebo nejaký darček? Žiadne dámy, to nie je ani zázrak, ani dar, ale majú niektoré kozmetické, make-up, fitness a diétne tajomstvo, ktoré skoro každý Afričan krása nasledovne. To je to, čo z nich robí chváliť svojou dokonale tvarované telo a krásnu tvár zakaždým, keď sú vidieť.

Najprv mi dovoľte odhaliť africkej krásy a make-up tajomstvo pred vami všetkými:

Africké ženy make-up a krása tajomstvo

1. Väčšinou všetky africké ženy majú tmavú pleť, takže mnohí z nich nemajú používať make-up, kým nie sú 17. Po ich dospievania, ktoré používajú make-up, ktorý je špeciálne vyrobený pre tmavej pleti. Najpopulárnejší make-up, ktoré používajú, je Black Opal, ktorý ponúka širokú škálu kozmetických prípravkov, ktoré pomáhajú opraviť, kryt a posilniť tmavú pleť. Je to jeden z hlavných tajomstiev, ktoré tvoria africké ženy vyzerajú tak krásne.

load...

2. Vo svojom každodennom živote, používajú tonery miesto iné krémy alebo gély. Jemne odstraňuje baktérie v ňom a pomáha pri prevencii kožných vyrážok.

3. Pri umývaní tváre s vodou, masáže vo vonkajšej kruhový pohyb s prstom. To pomáha pri uťahovaní kože. Neumývajú svoju tvár viac ako trikrát za deň.

4. Mnoho afrických žien verí, že má suchú pokožku, je zlé, a na druhej strane ale aj proti používaniu drsných chemicky ošetrených hydratačný na koži. Takže sa hydratujú svoju pokožku používate olivový olej, bambucké maslo & kakaové maslo.

load...

5. Pred odchodom do spánku, africké ženy sa snažia, aby sa zdržala použitia akýchkoľvek nočné krémy. Namiesto toho sa zahriať svoje obľúbené prírodné hydratačné a aplikovať ich na ich tvárach. Po 10 minútach, sa umyjú ho vlažnou vodou. Oni tiež zabezpečiť, aby minimálne 7 hodín spánku.

To sú niektoré z najdôležitejších make-up a kozmetické tajomstvá afrických žien.

Pozrime sa teraz diskutovať o niektoré z fitness a diétne tajomstvo taky.

Africké ženy Diéta a fitnes Secrets

1. Africké ženy sú veľmi znepokojení potravín, ktoré konzumujú. Oni hlavne jedia ryby, ovocie, obilniny a zeleninu. Ich hlavné jedlo je obed. Oni stále používajú tradičné metódy varenia, kde pečenie v popole, grilovanie pri ohni, dymiace jedlo v listových obalov, vyprážanie v oleji, praženie je zapojený, ktoré pomáhajú pri zachovaní prírodných životne dôležité živiny z tejto potraviny.

2. Pijú minimálna desať šálok vody denne, aby zostali hydratované.

3. Chodí aspoň jednu míľu každý deň. Ak chôdzi nie je možné, že cvičenie vo svojich domovoch, ale cvičenie je potrebné podľa nich.

4. Sú vyhnúť použitie palmový olej. Namiesto toho používajú slnečnicový alebo olivový olej.

5. V porovnaní s ženami z iných častí sveta, Afričania majú nižšiu spotrebu množstva alkoholu alebo iných tvrdých nápojov. Oni sa mu vyhnúť, pretože vedia, že alkohol zvyšuje tuku v tele, čo vedie do zvýšenia telesnej hmotnosti.

6. Väčšina africké ženy sú vidieť opaľovanie. Priemerné množstvo slnečného žiarenia má mnoho výhod, ako je jeho zabitie zlé baktérie. Pomáha v boji z akéhokoľvek hubových infekcií, akné či ekzém. Slnečnému žiareniu môže liečiť depresie a stavia imunitný systém. Takže, tieto ženy sú videné opaľovanie pozdĺž pobrežia, čo je tiež jeden z ich fitness tajomstiev.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok na africký tajomstvo krásy, make-up tajomstvo, diétnych tajomstvo a fitnes. Budeme späť s viac vzrušujúce tajomstvo krásy. Ešte naďalej navštevovať. Podeľte sa pod svoje pripomienky.

load...