Starostlivosť o kožu

Ako zabrániť vráskám na krku?

Ako zabrániť vráskám na krku?

Pokiaľ ide o starnutí, Neck plocha je kritickým miestom. Môžeme vidieť mnoho žien s krásnymi bezchybné tváre, ale ich kože v blízkosti oblasti krku vyzerá veku. Jedným z prvých príznakov starnutia je krčnej vrásky a ovisnuté kože. Aby nedochádzalo k týmto katastrofám, budete musieť chrániť svoju pleť správne vrások a iných nedostatkov.

Najlepší spôsob, ako spomaliť proces starnutia je, aby prijali potrebné prevenciou na udržanie a posilnenie elasticitu kože krku. Nezabudnite, že v oblasti krku je rovnako citlivá ako oblasti tváre, takže je potrebné venovať náležitú starostlivosť.

Môžete pridať niekoľko rituály do vášho denného režimu starostlivosti o pleť u vás doma. Okrem toho existuje niekoľko lekárske a chirurgické postupy pre firmy a mladší vzhľad pleti, ktoré sú často prijaté osobností. Ale to je vždy odporúča, aby sa starať o svoje pleti od útleho veku s použitím prírodných metód.

load...

Príčiny:

Znečistenie, dym a cigarety:

Všetci vieme, že je tu veľa znečistenia vonku dáva nám veľmi ťažko. Znečistenie a dym poškodzuje kožu. Vo svojich raných rokoch, koža neutralizuje tieto voľné radikály. Ale ako starnete, tento neutralizačné proces spomaľuje pôsobiť viac škody na kožu. Fajčenie cigariet je opäť tiež na pokožku veľmi nebezpečné a ukazuje známky starnutia veľmi ľahko.

Sun: Slnku je jedným z najnebezpečnejších príčin prípadné problémy súvisiace s kožných. Sun má toľko dobrých vlastností, ktoré budete chcieť na ne teší. Deje sa vyživujú pokožku s vitamínom D a pomáha pri zdravom raste kostí. Ale keď idete von, to je veľmi dôležité chrániť pokožku s dobrú ochranu proti slnečnému žiareniu, pretože to prvá príčina vopred vyzreté pleti. Slnečné lúče poškodzujú elasticitu vašej pokožky a pokožka sa nevráti do to predchádzajúce tvar výslednej do vrások, smiech linky a stareckých škvŕn.

load...

Predchádzať Neck Vrásky so zdravým životným štýlom:

  1. Obmedzte vystavenie slnečnému žiareniu, ktoré chránia pokožku pred UVA a UVB žiarením.
  2. Obmedziť vystavenie pokožky na cigarety a iné fajčí.
  3. Pridanie dobrý krk cvičenie do vášho každodenného života.
  4. Vždy majte hlavu rovno a bradu hore.
  5. Piť aspoň 8 pohárov vody denne pre pevnú pleť.
  6. Vysoký vankúš je najväčším nepriateľom pre hladkú pokožku. Udržujte uhol medzi tváre a krku na maximum. Ísť na malý vankúš miesto obrovské jeden.
  7. Naneste zemiakové plátky na krku. Bude detoxikáciu pokožky a čistí póry.
  8. Uplatňovať dobrý krém proti vráskam na krku počas noci pred vami spať.
  9. Poraďte sa so svojím dermatológov o krémy Retina-A. Títo spomaľujú proces starnutia veľmi efektívne.

Ak budete postupovať podľa týchto krokov od útleho veku, potom je ľahké spomaliť proces starnutia. Ak už máte krčnej vrásky môžete ísť na veľmi dobrej proti vráskam a Retina-A krémy. Obráťte sa na svojho dermatológa pre ošetrenie. Môžete ich odstrániť pomocou týchto liekov a potom začať starať o to, aby sa zabránilo sa objaviť.

load...