Starostlivosť o kožu

Pleť na suchú pokožku

Pleť na suchú pokožku

Má vaša pleť vyzerať nudné po celú dobu, aj potom, čo dostal tváre urobiť v salóne?

Ak áno, môžete byť trpia suchú pokožku! Suché typy pleti je potrebné neustále postarané off, aby zabezpečili, že je správne hydratovaná, aby sa zabránilo problémom otupenosti, sucha, natiahnutie tak ďalej a tak ďalej. Rituálne starostlivosti o tvár sú účinné samozrejme, ale sú tiež drahé. Takže vždy, keď dojáreň cesta nemá zmysel, tu sú niektoré make it yourself at home suchú pleť pleťové masky.

Facial pre suchú pleť

Poďme zistiť čo teraz sú tie zložky, ktoré robia pre perfektné domov tváre pre suchú pleť.

Banana maska

Zmes kaší banánovej vlákniny, med a avokádový olej môže pôsobiť ako veľký suchú pleť tvárové masky. Banán obsahuje veľa vitamínov, draslíka a horčíka poskytnúť potravu pre vašu suchú pleť, zatiaľ čo med a avokádový olej pôsobí ako veľký hydratačné zložky. Nezabudnite, že banán má vlastnosti anti-aging taky.

load...

Avocado Mask

Pridajte trochou mlieka, smotany do kaše kivi a je to! Váš jednoduché suchá koža pleťová maska ​​je pripravená na použitie. Toto môže byť používané po dlhom slnečný deň alebo zimný večer udržať pleti stratenú vlhkosť. Táto krémová hladká tvárové masky robí zázraky na suchú pokožku tváre s dobrotou mlieka a vysoký obsah vitamínu z kiwi.

Bambucké maslo a vitamín E Mask

Bambucké maslo a vitamín E olej možno kombinovať, aby vaše okamžité suchý tváre reliéfne kože recept. Masírujte suchú pokožku s týmto krémovou tváre recept kedykoľvek cítite naťahovacie. Všetko, čo dostanete, je mäkká, hýčkať pleť okamžite. Tento dom tváre pre suchú pleť má tiež tendenciu cítiť ako niektoré z predajní priniesli produkty!

Olivový olej a vajcia Mask

To je jeden z najlepších tváre pre suchú pleť!

Take vaječný žĺtok a pridajte lyžičku olivového oleja na neho. Túto zmes miešať do krému. Očistiť svoje suchú pokožku tváre s bohatou krémovou čističmi a použiť túto vajcia vyživujúce masku rovnomerne. Počkajte 20 minút pred praním ju! Vaječný žĺtok poskytuje bohaté výživu vášho suché a matne pleť, zatiaľ čo olivový olej robí zázraky v hydratačný to prirodzene

load...

Tit bit:

Niesť svoj obľúbený hydratačný a obrúskov v kabelke každý deň, a to najmä počas zimy. To vám môže pomôcť v mnohých spôsoby, ako bojovať proti tento naťahovací vysušeniu.

Tieto vyššie tváre recepty pre suchú pleť je možné sledovať vo svojom voľnom čase, aby sa vaše prírodné krásy z zhoršuje a urobiť pleť žiariť navždy!

load...