Starostlivosť o kožu

Najlepšie spravodlivé tváre umýva - naše top 10

Najlepšie spravodlivé tváre umýva - naše top 10

Vždy túžia po spravodlivej a žiariaca pleť. Okrem zdravej výživy a čerstvými pleťové masky, je dôležité čistiť tvár pravidelne, aby sa odstránili nečistoty a nečistoty, dosiahnuť zdravé a žiariace pleť. Pozrite sa na tieto top 10 najlepších spravodlivosť Face Wash.

The Best Face Wash pre čestnosť

1. Garnier umývanie svetlo spravodlivosť plocha:

Jeden z najpopulárnejších indických značiek je Garnier svetlo spravodlivosť face wash tvrdí transformovať jednotvárny kožu do svetlej a svetelný. Je účinná denné umývanie tváre, ktoré obsahuje čistý citrónovú esenciu. Je známe, že urýchľujú tmavé bunky odlupovanie a pomáha zaistiť jasné, žiarivé a dokonca aj tón pleti. Bieliace činidlo instant znižuje viditeľnosť na hnedé škvrny. To tiež odstraňuje prebytočný olej a nečistoty z kože efektívne. To face wash je vhodný pre všetky typy pleti.

load...

2. Čisté a číry prác spravodlivosť strana:

Celý rad z čistej a je celkom lákavá, najmä pre teenagerov. Má zvláštne prelomový vzorec, ktorý vám umožní okamžitý jas a zanecháva vašu pokožku úplne čisté. Obsahuje výťažky z čerešňových ktorá zlepšuje tón pleti a PureRiceTM olej, ktorý pomáha pri kontrole prebytočný olej a mazu na tvár a poskytuje okamžitý ružovkastú farbu pleti. Táto plocha umývanie je vhodný pre mastnú / zmiešanú pleť.

3. Himalaya umývanie rastlinných prípravkov spravodlivosť strana:

Produkty Himalaya sú široko slávny, pretože obsahujú prírodné ingrediencie, ako neem a šafranu. To je jeden z mála tvári umýva, ktoré sú mydlo zadarmo, pretože obsahuje šafran a uhorky. Ide o objasnenie umyť tvár, ktorý rozjasní a zosvetľuje pokožku, čím dáva žiarivý lesk na tvári. Uhorka výťažky upokojuje a osviežuje pleť, a preto je ideálny pre každodenné použitie pre všetky typy pleti.

load...

4. Lakmat upratať čestnosť Face Wash:

Jedná sa o úplne nový vstup do existujúceho Lakmat ovocie tvár umývanie rozsahu. Jedná sa o časť 3 kroku Lakmat čerstvého poctivosti upratať. Tvrdí spláchnuť viditeľné nečistoty a olej nahromadené počas celého dňa. Zanecháva pleť čistú, olej zadarmo a poskytuje žiarivý lesk. Premývacia plocha má docela ružové balenie a konzistenciu typu gélu. Obsahuje vita korálky, ktoré sú mikrokryštalická, voskové biele guľôčky, čo ďalej prispieva k odstráneniu odumretých buniek.

5. Nivea šumivé žiara spravodlivosť umývanie tváre:

Táto rada Nivea tvár umyť má tiež variantu oleja ovládanie, ktorý je vhodný pre mastnú / zmiešanú pleť. Dôkladne čistí a čistí pokožku, zatiaľ čo robí svetlou pleťou a tiež zosvetlí tmavé škvrny. Je bohaté na sójové a výťažky zo sladkého drievka, ktorá je známa pre vlastnosti pre zosvetlenie pokožky. Premývacia plocha je v bielej nepriehľadné rúrky, ktorá je cestovný príjemný a má krémovú textúru. Je vhodný pre všetky typy pleti.

6. Everyuth umývanie spravodlivosť strana:

Everyuth spravodlivosť tvár má pokročilú prelomové technológie a obsahuje aktívnu Mili kapsule, ktoré účinne čistí a hydratuje pokožku. Tieto kapsle hlboko vstrebať do pokožky a odstránenie nečistôt a nečistoty, ktoré poskytujú on kože lesklý žiara okamžite. Obsahuje kyselinu koji a šafran extrakty, čo je účinný prostriedok na farbenie kože a bielenie.

7. Kaya umývanie pokožka klinika spravodlivosť tvár:

Kaya pokožka klinika je populárny pre svoje liečby pre starostlivosť o pleť a kúpeľov. Majú uviedla na trh nový produkt, spravodlivého umývanie tváre, ktorý obsahuje kombináciu vitamínu B3 a E. Oživuje pokožky jemne odstráni nečistoty, olej a nečistoty. Premývacia face rovnako obsahuje mlieko AHA hydratačné, ktoré oživuje a vyhladzuje povrch pokožky. Je to hlboká pórov čistiaci prostriedok, ktorý obsahuje exfoliating guľôčky, čím napomáha odstráneniu odumretých buniek.

8. Jovees objasňujúce poctivosť na tvár:

S rozsiahlym zoznamom produktov rastlinných zložiek, ako je extrakt z hroznových jadier, aloe vera, olivový, pomarančovej kôry extrakt apod, bude to face wash určite poskytne požadovanú žiariace spravodlivosť. To tiež obsahuje vitamín E, ktorý hlboko čistí pokožku a zároveň hydratuje a hydratuje pokožku. Premývacia tvár je zelenej farby s bielymi korálkami pre odlupovanie.

9. VLCC umývanie mandarínky a paradajkový spravodlivosť strana:

Možno ste použitý paradajky, ako sa zbaviť tvrdohlavý tan a získať jasný a svetlú pleť. To je mydlo bez umývanie tváre, ktorý pomáha pri znižovaní kazov, pigmentácie a vyživuje pokožku, zatiaľ čo paradajka, ktorý je plný vitamínu C, zosvetlí tón pleti. Umývanie tváre je dieťa ružovej farby a má slabý zápach paradajkový v ňom.

10. Avon umývanie spravodlivosť strana:

Táto tvár umyť tvrdí, účinne odstrániť nečistoty, olej, nadmernú tvorbu mazu a nečistoty zhromaždené počas dňa. Hlavnou výhodou tohto Face Wash je, že nevysušuje pokožku a zanecháva ju mäkkú, hladkú a sviežu. Má ovocnú vôňu, ale obsahuje parabény. Je vhodný pre všetky typy pleti a je k dispozícii iba so zástupcami Avon.

Žiadne ďalšie premýšľal, nad ktorými face wash je najlepšie pre poctivosť! Prosím, zanechajte nám komentár.

load...