Starostlivosť o kožu

4 úžasné výhody Thermoherb Masks

4 úžasné výhody Thermoherb Masks

Keď hovoríme o thermoherb masiek, sme v podstate hovoríme o kozmetických procedúr, ktoré sú väčšinou k dispozícii v salónoch. Tieto masky obvykle obsahujú prírodné ingrediencie a sú vždy bezpečné a zdravé pre kožu. V skutočnosti, väčšina odborníkov koža na celom svete by naznačovali ženy vyskúšať thermoherb masku. Je plná výhod, ktoré prinesie zmeny vo vašej pleti postupne. Je navrhnutý tak, aby bojovať proti všetkým druhom kožné vyrážky a vrások. Podporuje zdravý a žiarivý lesk na tvári. Avšak, nie vždy nutné navštíviť kúpele Ak chcete pripraviť thermoherb masku. Dalo by sa vždy si to urobiť doma a dať si v pohode tváre.

Čo je Thermoherb maska?

Thermoherb maska ​​je celkom staroveká liečba a bol používaný po celé desaťročia. Avšak, s rozvojom moderných technológií, techniky zmenili!

  • Táto liečba je známe, ako sa zbaviť odumretých buniek a vyváženie štruktúru a kvalitu kože. Okrem toho, že sa hovorí, že vyživuje a utiahnite kožu.
  • Ženy asi zasiahnuť tridsiatnici by sa iste pokúsi toto von. To vám dá drastické výsledky v krátkom čase.
  • To bude rovnať drahé salónu liečby. To iste, aby vaša pleť oveľa lepšie ako predtým!

Ako si vyrobiť Themoherb masku doma?

Tu je zoznam potrebných vecí, a metóda, ktorou by sa mal riadiť, aby sa dobre thermoherb masku doma:

load...

Veci, ktoré budete potrebovať:

  • Ryžová múka
  • Ovsená múka
  • Mandle
  • Jogurt alebo kyslý tvaroh
  • Silice (ružové drevo alebo jalovec)
  • Med

Spôsob prípravy:

Postupujte podľa nižšie uvedeného spôsobu urobiť themoherb masku doma:

Krok 1:

Vezmite šálka plný ryžovej múky, šálka plné ovsených vločiek a šálku plný mandlí. Títo traja sú potrebné ingrediencie, ktoré sú obvykle používané na výrobu krásne masky. Na ich spojenie a zmes sa dobre miešať. Miešať, až sa získa dobrú konzistenciu podobnú bielej múky. Dobre premiešajte znovu a udržiavať ju v sklenenej misy.

Krok 2:

Trvať dva až štyri polievkové lyžice jogurtu alebo dokonca kyslého tvarohu a pridať do zmesi. Vezmite lyžicu a zmiešajte ju zase v poriadku.

Krok 3:

Teraz trvať asi 3 až 4 kvapiek esenciálneho oleja a pridajte do zmesi ste práve urobil. Silice tiež pridáva vôňu na masku. Dalo by sa použiť palisander alebo jalovec, ak sa vám páči. To pomáha pri vytváraní nových buniek a omladenie pleti.

load...

Krok 4:

Teraz sa 2 až 4 lyžice teplého medu a pridajte do zmesi. Potom, čo ste urobil s tým, všetko, čo musíte urobiť, je trochu miešanie a vaša maska ​​je úplne pripravený.

Teraz naneste masku na celú tvár a nechajte zaschnúť po ďalších 30 minút. Ho opláchnite vlažnou vodou a odstráňte zvyšky s mokrým uterákom. Teraz umyte si tvár studenou vodou. Potom, čo ste urobil s tým, môžete jednoducho vziať nejaký krém a rozotrite po celej tvári. Nočný krém by tiež robiť, ak ste len asi spať.

Výhody Thermoherb Mask:

Tieto thermoherb ponúka tvárovej nesmierny prospech. Poďme sa pozrieť na výhody, ktoré sú uvedené nižšie:

1. Ponuky Face lift:

To vám dáva konečný facelift. Áno, čítate správne. Akonáhle budete používať thermoherb tváre, už nikdy nebudete musieť vyskúšať iné masky. Ten by mal robiť všetku ťažkú ​​prácu.

2. Chráni pred slnkom:

Chráni kožu pred poškodením slnkom. Okrem toho to tiež sprísňuje starú a prehnutý kože.

3. Hydratuje pokožku:

To tiež hydratuje pokožku a čistí tvár.

4. Omladzuje pokožku:

Budete sa cítiť svieži, uvoľnený a omladená s touto úžasnou pleťová maska.

Teraz môžete vyrovnať spustoší suchá koža, starnutie kože a akýchkoľvek iných problémoch pleti s touto úžasnou thermoherb masky. Chystáš sa, aby to pre vašu pokožku? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami v sekcii komentáre.

load...