Starostlivosť o kožu

Najlepšie mydlo na santalové drevo - naše top 10 tipov

Najlepšie mydlo na santalové drevo - naše top 10 tipov

Sandalwood mydla - kože Lekáreň:

Vyrastať, väčšina z nás počul naše babička a matka hovoriť o svojich časových testovaný tipov pre starostlivosť o pleť. Hoci väčšina z nich sa môže zdať zastaraný vám ich rady nie je vždy zastarané. Indické ženy sa vždy pýšil sa na využívanie prírodných produktov. A jeden z najčastejších prírodných surovín používaných takmer vo všetkých častiach Indie je zo santalového dreva.

Santal: Prečo Koža Loves It:

Aromatický santal bola uznaná ako najlepší odborník pre starostlivosť o pleť, a to z dobrého dôvodu. Santalové drevo lieči akné, suchá koža, matná a starnutie pleti. Odstraňuje opaľovanie, lieči svrbenie kože a detoxikuje pokožku. Santalové drevo má tiež silné výhody proti starnutiu a antioxidanty.

Tu sú 10 najlepších santalové mydlo značky, ktoré boli začlenené tieto výhody santalového dreva podporovať mladší pleti.

Top 10 Sandalwood mydla

10. Khadi Rose Sandal Mydlo:

To je príjemne voňajúce mydla, ktorá obsahuje ruže, jahody, mojri, glycerín a sandále. Všetky ingrediencie pracovať spoločne krásne dať úľavu od svrbenia a suchá koža, akné a kožné infekcie. Pleť je svieža a hydratovanú po celej hodiny po jeho užití.

load...

9. Axeon India Rani santalové drevo Mydlo:

Lahôdka, delikátna a voňavé, toto mydlo je veľmi šetrný k pokožke. Je bezpečný pre všetky typy pleti a má nesmierny hydratačné a čistiace vlastnosti.

8. Chandrika Ajurvédske mydlo:

Mydlo je úplne Ajurvédske produkt. Skladá sa zo siedmich éterických olejov, to všetko prirodzene extrahuje (pomaranč, mäta pieporná, Palmarosa, škoricových listov, divoký zázvor, santalového dreva a Lime Peel). Najväčší USP tohto mydla je to, že nie je testovaná na zvieratách, a je bez živočíšnych tukov, čo je 100% vegetariánsky mydla.

load...

7. Breeze Divine Sandal Mydlo:

Tento sandál mydlo je aromatická a osviežujúca. Má tiež glycerín, ktorý zanechá vašu pokožku jemnejšiu. To nasiakne všetky výhody santalového dreva.

6. Godrej č.1:

Ako už názov napovedá, táto mydlo je naozaj prvotriedne a prináša všetky výhody santalového dreva pre užívateľov. Vaša pokožka omladená a darí s využitím prirodzenej zložky.

5. Ayur Sandalwood Mydlo:

Mydlová ciele suchá koža s oleja santalového dreva a jojoby s upokojujúce med. To znižuje podráždenie kože a svrbenie spôsobené sucha a dáva mu hladkú štruktúru.

4. Dabur prírodné santalové drevo Mydlo:

S trvanlivosťou dva roky, toto mydlo má silné antibakteriálne vlastnosti. Nemá žiadne umelé farbivá ani živočíšny tuk. Zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú a bojuje telesný pach.

3. Yardley London santalové drevo Mydlo:

Jedná sa o trojitý frézované mydlo a rovnako ako všetky výrobky Yardley, že dáva užívateľovi luxusný pocit.

2. Lux sandále a krém Mydlo:

Toto mydlo sľub ohybnosť, žiara a vôňa, a to je presne to, čo prináša. Sandalwood poskytuje anti-bakteriálne, de-odorizačných a čistiace vlastnosti. Krém vám, že extra hydratáciu a jemnosť.

1. Mysore Sandal Mydlo:

So svojimi štyrmi rôznymi typmi sandále mydiel, Mysore santalového dreva mydla sú na vrchole práve teraz. Tieto mydlá sa pripravujú skutočne spracované olej zo santalového dreva a boli po viac ako tridsať rokov.

 [Čítajte: Najlepšie Mydlá pre citlivú pokožku]

Jednalo sa o top 10 výbery v santalového dreva mydla. Ešte nám povedať, či ste sa snažil existuje, a ktorý z nich je váš obľúbený.

load...