Starostlivosť o kožu

Najlepšie Loreal umývanie tváre - naša top 10

Najlepšie Loreal umývanie tváre - naša top 10

L'Oreal je najväčším svetovým kozmetické a kozmetická spoločnosť a je prítomná v 130 krajinách na 5 kontinentoch. Značka je schválený poprednými osobnosťami všetkých kútov sveta. Z čističmi, toner a hydratačný denný zásadnú make-up, L'Oreal Paris je go-ku značke pre spotrebiteľov na celom svete. V súčasnej dobe rokujeme o prvej desiatke najlepších Face Wash od tejto renomovanej značky.

Loreal Face Wash: The Best Of The rôznych rozsahov:

1. Loreal Paris Dermo Expertise Facial Foam Pearl Perfect: 

Pearl dokonalá pena tváre je čistiaci prostriedok určený na prejasnenie a zosvetlenie pleti. Pomáha zbaviť sa mŕtve bunky z kože odhaliť jasnejšie a žiarivú pleť. To čistí pokožku dôkladne. Pena je dodávaný v perleťovo bielej farebnej trubice, ktorá vyzerá veľmi elegantne. To vytvára pekné penu s veľmi malú sumu a zanecháva pokožku jemnú a hebkú na dotyk. Pokožka necíti natiahnuté alebo tesne po umytí a dáva rozjasňujúci efekt.

load...

2. L'Oreal Paris Dermo Expertise Hydrafresh Instant Freshness penivý gél: 

Hydrafresh instant peniace gél je jemný čistiaci prostriedok na každodenné použitie, ktorá čistí pokožku dôkladne a robí pleť okamžite obnovený. Premývacia tvár prichádza v číry gél vzorca, ktorý pien sa dostane do kontaktu s vodou. Na tvár umývanie pení mierne, ale účinne čistí pokožku jeho špiny a nečistôt. Má krásny citrusy vôňu, ktorá poskytuje okamžité obnovuje pocit pri umývaní tváre. Neexistuje žiadna naťahovacie pocit alebo strnulosť po umytí tváre.

3. L'Oreal Paris Dermo Expertise Hydrafresh čistiaca pena Krém: 

Tento čistiaca pena je určený pre normálne a suchej pleti krásy. Je odplaví olejnatosť, prach, špina, nečistoty a robí pokožku sviežu a žiariace po každom umývaní. Nevysušuje ani nedráždi pokožku a udržuje ju dobre hydratovanú po dlhú dobu. Je dobre pení a vyperie úplne bez klzkým zvyšku. Umývanie tváre je pomerne cenovo dostupné a pracuje úžasne.

load...

4. L'Oreal Go 360 Clean hlboký Mlieko na tvár: 

L'Oreal face wash rozsah pomenovať Go 360 stupňov sú ucelený rad veľmi peny čističmi, ktorý hlboko čistí a unclogs póry, aby sa odstránili všetky stopy oleja, nečistoty a make-up. Čističmi obsahuje Naran, pomarančového kvetu a mäty, ktorý dáva tejto čističi úžasnú vôňu. Dôkladného čistenie tváre čističi znižuje sekréciu oleja, suchá koža záplaty a zmenšuje veľkosť pórov. Scrublet opatrená čistiacim dopĺňa povrch pokožky, aby sa pokožka jasné a svieže.

5. L'Oreal Go 360 Clean hlboké čistenie na tvár pre citlivú pokožku:

Go 360 stupňov čistenia na tvár pre citlivú pokožku je mierna čističi, ktorý neobsahuje SLS, na rozdiel od iných čistiacich prostriedkov tohto rozsahu. Čističi čistí pokožku dôkladne a robí pokožku hebkú bez toho aby došlo k vysušeniu pokožky. To má slabý zápach citrusy, ktorý pretrváva následné umývanie. Čističi nebude štípať do očí alebo podráždenie kože takže je ideálny pre citlivú pokožku.

6. L'Oreal Go 360 Clean Hlboká Cream Cleanser:

L'Oreal Hlboká čistý krém čistiaci krém je čistič formulované pre suchú pleť. Produkt čistí pokožku a udržuje ju sviežu a žiariace. Čističi tiež pomáha odstrániť čierne hlavy a zmenšiť veľkosť otvorených pórov s pravidelným používania. Dodáva sa s miernym exfoliačný scrublet ktorý odstraňuje hlboké nečistoty vložené do kože. To robí pleť jemnú a hladkú s každým použitím.

7. L'Oreal Go 360 Clean Anti Breakout Mlieko na tvár: 

Táto Loreal facewash a čistiaci prostriedok je špeciálne formulovaný pre pupienok náchylné kožu. Obsahuje 2% kyseliny salicylovej, ktorý riadi akné a pomáha vymazať čiernej hlavy. Pri pravidelnom používaní budete určite vidieť zníženie svojich pupienkov.

8. L'Oreal Go 360 ° Clean Hlboká exfoliačný peeling a face wash: 

Jedná sa o tvár umyť cum peeling, ktorý obsahuje jemné marhuľové guľôčky, ktoré čistia pokožku a vykonáva drhnutie rovnako. Mäkké guličky obsiahnuté v tomto tvár pranie odlupovať kože jemne a umožňuje hladké a žiariace. Tento produkt je pomerne cenovo dostupné a je nutné zakúpiť z tejto rady.

9. L'Oreal Paris Dermo Expertise Revitalift Mliečna pena:

Toto tvárové čistiaci prostriedok tvrdí, že v boji proti starnutiu pleti s dokonale vyčistenú pleť, dobre podmienené prijať účinné zložky. Pravidelné používanie tohto čističmi regeneruje pokožku a predlžuje viditeľné známky starnutia ako vrásky a jemné linky. Má bohatú krémovú textúru, ktorá pení luxusne a robí pleť viditeľne jemnú a hebkú.

10. L'Oreal Hydrafresh Okamžitý osviežujúci Krémová pena:

Hydrafresh Instant Osviežujúci krémová pena je krémová tvár umývanie, ktoré čistia pokožku a udržuje ju hydratovanú po dlhú dobu. To je koža hladká a vláčna po každom umývaní, takže môžete ľahko preskočiť hydratačný po použití tohto Face Wash. Je to jemný tvár umyť, ktorý odstraňuje všetky stopy make-upu. Má voňavé a pení dobre len s malým množstvom.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...