Starostlivosť o kožu

Najlepšie značky prírodných krás a dostupné produkty - naše top 10

Najlepšie značky prírodných krás a dostupné produkty - naše top 10

Môj lov a pátranie po zelené bývanie ma zoznámil so širokou škálou výrobkov, ktoré boli označené prírodné, bylinné a organické. Detailný pohľad na etikety a pár impulzívne kúpi neskôr, prišiel som si s prehľadom niekoľkých značiek, ktoré sú bezpečné pre použitie. Ak máte radi prírodné kozmetické prípravky a chcú žiť život bez SLS a parabénov, sa dať tieto dary prírody, alebo ako som chcel volať im príroda kozmetické výrobky vyskúšať! Ok nepýtajte sa, prečo som ho hovoriť, že hoci. Vyzeralo to smiešne potom ho trochu zasekol.

Top 10 Prírodná krása Tovar v Indii:

1. Omved:

Tričká, uteráky, mydlá, šampóny a kondicionéry, vonné tyčinky, masážne oleje, terapeutické výstroje, detská rozsah, difúzory, éterické oleje, aromatické sviečky a mnoho ďalšieho! Zoznam nádherných výrobkov, ktoré ukladajú je vyčerpávajúce a nikdy nekončiaci! Ak ste mamička, musíte sa snažiť celý rozsah dieťatko. Moje dvojčatá jednoducho milujú produkty.

load...

2. Rustic Art:

Majú fantastickú sériu mydlá, krémy na ruky, balzamy na pery, hydratačné a pleťové vody, ktoré sú viazané na vás osviežiť. Milujem svoju ponuku dieťatko príliš a sú jedným z prvých ľudí, aby zaviedli ekologické čistiace prostriedky. Čo je tak osobitného na tom? Môžete použiť vodu, v ktorom vyprané prádlo na vodu vaše rastliny. Jednoznačne najviac unikátne prírodné krásy produkt, ktorý sa začne až do dátumu!

3. Auravedic:

Nie všetky výrobky sú bez obsahu SLS a parabénov zadarmo. Kožné leštidla sú stojí za to vyskúšať, a tak sú masážne oleje. Nie som fanúšik čistiacich mydiel, pretože sú trochu drsné na koži. Auravedic má k dispozícii kompletný sortiment pre jedinú pleť a starostlivosť o vlasy.

load...

4. Biotique:

Biotique je značka, ktorá bola založená s cieľom spojiť sily Ayurveda sa vedecký pokrok dnes. Biotique využíva znalosti odovzdávané mudrci z jednej generácie na druhú a zabalí ho do ľahko vziať domov pohárov pre nás. Biotique pšeničných klíčkov smotana, papája kroviny, orech čistenie a leštenie kroviny, ovocie bielenie balzam na pery pre červené pery sú jedny z najvyhľadávanejších výrobkov z tejto značky.

5. Prakti Herbals:

Majú celý rad produktov pre starostlivosť o pleť a vlasy, hneď od šampóny, kroviny a balíčkov / masiek. Čo by som rád videl nich predstavíme, je pravdepodobne celý rad mydiel a niečo pre starostlivosť o nohy taky.

6. Lesné Essentials:

Prehnane drahý nie je pochýb, ale nemôžete ísť so svojimi produktmi v poriadku. S trvanlivosťou v rozmedzí od 6 mesiacov až jeden rok, tieto produkty sú balené s dobroty všetkého, čo je ideálne nechať hýčkať. Moja voľba by mierne gély a pleťové masky!

7. Lotus Herbals:

Lotus herbára je renomovanou firmou v oblasti kozmetiky, ktorá spája vedu a Ayurveda s použitím prísne kontrolované a krutosť voľné tréningy. Začali ako orientované na vývoz podnikania a potom rýchlo vynaložené na domácom trhu aj na potrebu za prírodnú kozmetiku a kozmetické výrobky rástli. Niektoré z ich najznámejších výrobkov sú - Lotus Sun bezpečný slnečné bloky, balzamy na pery, prírodné Kajal a bylinné umyť tvár.

8. Povaha je Čo:

TNC má niektoré vynikajúcu starostlivosť o vlasy a pleť produkty, ktoré vás vyzve na odkúpenie. Moja voľba by ich úplne fantastické kávy kroviny, rovnako ako telové maslo, ktoré divy v zime! Fyzické obchody majú bezplatné kúpeľné procedúry taky!

9. Vedantika:

Majú širokú škálu kozmetických výrobkov, ako aj zdravotné výrobky, ktoré siahajú od leštiace kože drhne, šampóny, pleťové umýva a akné masiek Amla cukríky a zdravotné nápoje, ktoré napomáhajú pri podpore prírodné krásy. Takže zatiaľ čo budete jesť a piť zdravo, je tiež to pristane.

10. Shahnaz Husain:

Táto skupina začala jeho vpád do alternatívnej liečby v starostlivosti o pleť pomocou Ayurveda. Založil CEO Shanaz Husain ako malé stredisko v roku 1970, dnes je to jeden z najznámejších a najrešpektovanejších mien v bylinné starostlivosti o krásu priemyslu. Zoznam výrobkov z tejto značky, ktoré sú blízke osoby je takmer nekonečná, ale tu je niekoľko, ktoré majú naozaj nechal znamenia - Omladzujúci maska, Diamond exfoliačný kroviny, Tulsi Neem face wash a Shamilk pre pod očami.

load...