Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pokožku na pleť - naše top 10 tipov

Najlepšie produkty na starostlivosť o pokožku na pleť - naše top 10 tipov

Unileveru osobné značka starostlivosti, Dove nám ponúka produkty pre každodennú starostlivosť o pleť, starostlivosť o vlasy, hydratačné, kozmetických mydiel a bary, telo umýva a exkluzívny sortiment výrobkov určených pre mužov. Tieto produkty sú k dispozícii vo viac ako 35 krajinách a sú milovaní všetkými.

Nižšie sú najobľúbenejšie Dove produkty starostlivosti o pleť. Čítajte ďalej pre každú z nich má osobitné charakteristiky.

Dove Starostlivosť o pleť Výrobky - Best 10

Čistiace 1. Dove Fresh Dotykový fúzy:

Tento produkt je vhodný pre každodenné čistenie. Obsahuje zeleného čaju a uhorky extraktov, ktoré robia kožu pocit sviežosti a mäkká. Je dermatologicky testovaný a hypoalergénny. Produkt obsahuje hydratačné a je vhodný pre suchú až normálnu pleť.

load...

Cena je Rs.165

2. Dove Foaming Make-up Remover:

Denné používanie make-up môže vaša pleť suchá a hrubá. Penenie formule tohto odličovač od Dove je šetrná k pokožke a efektívne čistí najťažšie make-up. To môže byť používaný pravidelne. Vzorec je jemný a zanecháva jemnú pokožku.

load...

Cena je Rs.3380

3. Dove čistiace a toner v jednom:

Určený pre všetky typy pleti, tento čistiaci a tonizačný vzorec dáva dva skladané výsledky na aplikáciu. Odstraňuje nečistoty a nečistoty z kože a uzatvára póry, čím zabraňuje hromadeniu baktérií. Je dermatologicky testovaný a bezpečný pre pravidelné používanie.

Cena je Rs.3500

Mlieko na tvár 4. Dove Go Fresh Citrus:

Určený pre mastnú až normálnu pleť, je to osviežujúci formula s zeleného čaju a citrusových plodov extraktov. Keď sa nečistoty a prach sa hromadia na mastnú pleť, sa stáva nudné, ale s pôsobením citrusové výťažky z ovocia, kože sa opäť stane svieži a napätím.

Cena je Rs.165

5. Dove základné živiny objasnenie Toner:

Rovnako ako očistenie, spevnenie pokožky pravidelne je tiež dôležité. Tento toner od Dove starostlivosť o pleť má čistú pramenitú vodu, zelený čaj extrakty a dobrotu vitamínov, ktoré opraviť kožu. Zanecháva sviežu a zdravo vyzerajúcu pleť.

Cena je Rs.1625

6. Dove základné živiny Hlboko čistiaci krém:

Čistenie pleti dôkladne bez toho aby to sucho je špecialitou tohto krému na báze čistiaci prostriedok. To pomáha obnoviť rovnováhu pH pokožky, udržuje ju hydratovanú. Odstraňuje všetky nečistoty a make-up bez väčšej námahy, a robí vláčnu pokožku.

Cena je Rs.920

7. Dove základné živiny ochranný krém SPF 15:

Tento denný krém má päť základných extraktov, ktoré zabraňujú výskytu jemných liniek, vrások a ďalších známok starnutia. To tiež chráni pokožku s jeho UVA a UVB filtre a chráni pokožku pred stáva tmavá a nerovnomerný.

Cena je Rs.1290

Mlieko na tvár 8. Dove Jemný peeling:

Jemné zloženie je vhodný pre každodenné použitie. Obsahuje 1 - 4. Hydratačné, ktoré robí pleť jemnú a vyživenú. Čističi je vhodný pre všetky typy pleti. Mäkké masážne guličky hlboko čistí póry a pena jemne leští pleť, ktoré dodá vnútornú žiaru.

Cena je Rs.165

9. Dove základné živiny Ochranný Tónované hydratačné SPF 15 - med:

Tento denný krém je ľahký na použitie a preniká kožou hlboko. Chráni kožu pred poškodením slnkom a medovej extrakty udržať ju mäkkou. Má tiež svetelný odtieň, ktorý dodáva pleti jemný lesk, bez toho by to vyzeralo cake.

Cena je Rs.1290

Mlieko na tvár 10. Dove Beauty Vlhkosť:

Tento čistič je určený pre jemnú štruktúru a hladký povrch pre suchú a normálnu pleť. Je pH neutrálny, hypoalergénne a dermatologicky testované. Zapadne na vlhkosť a zabraňuje pokožku pred vysychaním. Ak je pokožka stále cíti suchá, hydratačné môžete využiť k lepším výsledkom.

Cena je Rs.165

Dove je naozaj značka, ktorá sa postará o všetky a jej produkty sú naozaj šetrné k pokožke. Užívatelia tejto značky vedieť, ako efektívne sú tieto produkty pri riešení rôznych potrieb, ktoré predstavujú našej koži.

Skúšali ste žiadne produkty z Dove starostlivosť o pleť? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...