Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty spoločnosti Jovees spravodlivosti - naše top 10

Najlepšie produkty spoločnosti Jovees spravodlivosti - naše top 10

Potom, čo sa spoliehať na chemické látky po mnoho rokov, sme všetci konečne uvedomujú, že ich krátkodobé výsledky nie sú nič v komparáciu s druhom dlhodobých výsledkov našej doby staré bylinné kúry môže dať. A to je dôvod, prečo môžu spoločnosti teraz zabaliť tieto bylinné zázraky, takže ich môžeme používať s väčšou ľahkosťou. Jovees je jeden taký bylinné a organické kozmetické značky. Začalo to v roku 2004 v New Delhi a stala sa slávnou značku po celom svete. Majú veľa produktov v rôznych kategóriách, ako je starostlivosť o pleť, slnečné starostlivosť, starostlivosť o vlasy, starostlivosť o pery, očné starostlivosť atď posudzovanie objektivity krémy, ktoré poskytujú úžasné výsledky patrí medzi najobľúbenejšie z jovess sortiment výrobkov.

Tu sú top najlepšie Jovees posudzovaní objektívnosti krémy a iné produkty:

1. Jooves Spravodlivosť a Glow tváre Kit:

Jovees spravodlivosť a žiara tváre Kit obsahuje šesť produktov v krabici. Všetky sú vyrobené z prírodných zdrojov a sú spracovávané vedecky. To udržuje terapeutické vlastnosti bylín a dáva najlepšie výsledky. To obsahuje:

  • Citrus a Blackberry Cleanser
  • Marhule a mandle Facial Scrub
  • Olej z pšeničných klíčkov s Vitamín E masáž tváre krémom
  • Witch Hazel a Basil Skin Toning Gel
  • Bearberry a sladkého drievka Clay balenie
  • Šafrán a Bearberry Spravodlivosť Cream

Facial Kit Jovees spravodlivosti a Glow je vaša pleť krásna a mladá. Zvyšuje vzhľadu pleti a znižuje pigmentáciu. To je tiež užitočné pre zníženie škvrny a vaša pokožka hladká a vláčna.

load...

2. Jovees Saffron & Bearberry Férovosť krém:

Tento krém vám môže dať svetlo posilnil luminiscenčné kožu. Obsahuje dobrotu šafranu a medvedice, aby vaša pleť vyzerať spravodlivejší a bezchybné. To má tiež Bearberry, sladkého drievka a arbutín, ktoré je známe, že znižuje tvorbu melanínu v koži a zlepšiť tón pleti. Tento krém môže tiež chrániť pokožku pred škodlivými UV lúčmi slnka. To je ideálny pre mužov aj ženy.

3. Jovees Pearl Whitening krém na tvár:

To Jovess spravodlivosť krém vám môže dať bezchybnú a hladkú pleť okamžite. Je vyrobený vedecky s účinnými látkami pre liečbu všetkých typov pleti. Hlboko ho vsakuje do pokožky a znižuje produkciu melanínu. Tak to môže zlepšiť vaše pleť a omladenie poškodené bunkové membrány. To tiež dodáva lesk na koži a robí vaša pleť spravodlivejší. Ten obsahuje ružovú vodu pre hydratáciu suchej pokožky a dodáva prirodzený lesk na tvár. Hlavnou zložkou tohto krému je perlový prášok, moruše, sladkého drievka, Bearberry, AloeVera džús, sandál extrakt, ružovú vodu, marhuľový olej, avokádový olej, jojobový olej, a mandľový olej.

load...

4. Jovees hrozna Férovosť na tvár:

To Jovees face wash pomáha získať späť svoje stratené pleť. To je ideálny pre mužov a ženy, aby si žiarivý lesk na kožu. To Grape Férovosť Face Wash obsahuje hroznových jadier, aloe vera, olivový, pomarančovej kôry extrakt a vitamín E. Je možné liečiť akné, hydratujú a vyživujú pokožku jedinečným spôsobom. To tiež čistí pokožku a udržuje ju hydratovanú. Toto nastavenie je vhodné pre všetky typy pleti.

5. Jovees Pearl Face balenia:

To je ideálny pre mužov aj ženy. Táto výzva prichádza v tube. Je k dispozícii v 60 g balení, ktorá je 100% prírodné. Je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje botanickej byliny, medvedice ovocný extrakt a extrakt sandálov, ktoré vedú k zosvetlenie kože.

6. Jovees Insta Fair Sladké drievko Clay balenia:

Jedná sa o unisex produkt, ktorý je dodávaný v pohári 400 g. Jedná sa o čisto prírodný produkt, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti. Ten obsahuje zložky ako medvedica, sladkého drievka, Arbutín výťažky, Multan Mitte a calamine. Toto sa aplikuje na pleť tónovacie efekt.

7. Jovees vode odolný slnečná clona Férovosť Lotion - SPF 25:

Jedná sa o vynikajúcu ochranu proti UV žiareniu krém, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti. Ide o mlieko odolný voči vode, ktorá obsahuje sandál, harmanček, sladkého drievka, mrkva a aloe vera. To je vaša pleť viditeľne spravodlivejší a dokonca aj tónovaný. To dostane ľahko vstrebáva do pokožky, ktoré tvoria ochrannú vrstvu.

8. Jovees Pearl Whitening Face balenia:

Táto špeciálna perla séria je formulovaný s nano-technológie. To dostane hlbšie do kože a dáva priaznivé výsledky. Ten obsahuje látky rastlinného pôvodu a byliny dať kožu spravodlivejší a hladký vzhľad.

9. Jovees Férovosť Lotion odolný voči vode Krém na opaľovanie - SPF 25:

To je organický opaľovací krém, ktorý poskytuje kompletnú ochranu pokožky. Jovees Férovosť Lotion odolný voči vode Krém na opaľovanie - SPF 25 chráni pokožku pred škodlivými slnečnými lúčmi cez celý deň. To je ideálny pre mužov aj ženy a obsahuje všetky prírodné ingrediencie. Je vhodný pre všetky typy pleti. To zahŕňa prírodné sandál, harmanček, sladkého drievka, mrkva a aloe vera výťažky pre zosvetlenie, upokojiť a hydratujú pokožku.

10. Jovees objasnenie fairness Face Wash - s hroznovým Face Wash:

Tento tvár umyť obsahuje cenné byliny s prirodzeným vitamínu E. Tento hlboko čistí pokožku a robí to spravodlivejšie. Je možné odstrániť prebytočný olej z kože a je vhodný pre všetky typy pleti.

Tak, to je zoznam tých najlepších Jovess kozmetické výrobky. Už ste využili niektorý z nich skôr? Ak áno, dajte nám vedieť, ak to pre vás pracoval. A ak ste sa vyskúšať si ich a dajte nám vedieť!

load...