Starostlivosť o kožu

10 najlepších ayurvedických liekov na boj proti starnutiu

10 najlepších ayurvedických liekov na boj proti starnutiu

Stáva sa vám často starať o starnutí? Starosť, ako môže vyzerať, keď starnete? Každý má na veku jeden deň. To je spôsob, akým je život. Avšak, to je celkom možné spomaliť proces starnutia. To možno vykonať pomocou ajurvédskej lieky.

Zaujíma vás, čo títo proti starnutiu lieky? Prečítajte si o to dozvedieť sa viac!

Ajurvédska liek na proti starnutiu:

Existuje mnoho proti starnutiu výrobkov na trhu k dispozícii, ale viac často ako ne, že buď nefungujú, alebo majú nepríjemné vedľajšie účinky. Tiež nesmieme zabudnúť, ako drahé tieto proti starnutiu produkty sú! To je dôvod, prečo, ak hľadáte pre prírodné a cenovo dostupných produktov starnutia proti ktoré poskytujú požadované výsledky, aby sa bližšie pozrieť na Ayurveda.

load...

Proti starnutiu liekov v Ayurveda boli použité ľuďmi od vekov. Existujú dôkazy o mudrcov žijú ďaleko za ich vlády a Ayurveda, prastaré vede pohody, robil im vyzerať mlado a cítiť vibrujúca. Cieľom tejto nádhernej vedy je tak spomaliť proces starnutia a pridať do živosťou a elánom. Ayurveda je založená na tri princípy - Vata, Pitta a Kapha (1). Ak sú v dokonalej harmónii a rovnováhe týchto oblastí tela, je možné, aby osoba, ktorá má zostať zdravý a mladý.

Nižšie je zoznam desiatich prirodzeného starnutia liekov určených na liečbu, ktoré sú ľahko dostupné na trhu a pomôže spomaliť proces starnutia:

1. Shilajit:

Shilajit je ľahko dostupný v Ajurvédske obchodoch. Ak nemôžete nájsť Ajurvédske obchod, pozrite sa na tento produkt on-line. Shilajit je používaný ako liek na rad chorôb. Má konzistenciu lepidla podobný a je dodávaný s vynikajúcimi vlastnosťami proti starnutiu (2). Môžete si kúpiť kapsule shilajit a mať ich denne po dobu mladší vzhľad.

load...

2. Chyawanprash:

Lyžica Chyawanprash počas chladných mesiacov zimy stavia vašu imunitu a udržuje chladný a kašeľ v šachu. Táto zmes je naložená zdravé a esenciálnych bylín, minerálov a ovocia, ktoré môžu robiť zázraky pre vašu pokožku (3). Konzumovať jednu polievkovú lyžicu Chyawanprash môže odstrániť toxíny z kože a znížiť škvrny.

3. Med:

Med je známy pre svoje hydratačné vlastnosti, (4). To hydratuje pokožku a udržuje vrásky na uzde. Med je tiež účinný antioxidant, ktorý ničí voľné radikály, ktoré sú jedným z hlavných dôvodov pre starnutie. Náročné lyžicu medu je nielen zdravá pre telo; to tiež robí zázraky pre pokožku. Môžete tiež použiť med ako pleťová maska ​​a nechajte odstáť po dobu 30 minút pred praním ju vlažnou vodou. Nielen, že vaše jemné linky znížiť tiež nájdete vašu pleť hladkú a hydratovanú.

4. Jahody:

Jahody sú plné antioxidantov, ktoré sú známe pre svoju schopnosť udržať pleť mladistvú (5). Jahody, je jeden spôsob, ako spomaliť proces starnutia. Ďalšou metódou je kaša jahody a aplikovať na jemných liniek a vrások.

5. Rasayana:

Rasayana má omladzujúci účinok na mysle, tela a pokožky. Nemôže byť pripravený ako doma, pretože ide o zmes štyridsiatimi základných bylín. Tento Ajurvédska liek na proti starnutiu je k dispozícii v práškovej a tabletovej formy. Konzumovať pravidelne ho môže robiť zázraky s vašej pokožky, takže to vyzeralo mladšie a jemnejšie.

6. Aromatické oleje (mandľový, santalové drevo, a Rosewood):

Tieto oleje, po zmiešaní s vaničkou, omladenie tela, najmä kože. Môžete tiež zmiešať všetky tieto tri oleje v rovnakých pomeroch a masáže niečo málo cez tváre a krku. Čakať pätnásť minút pred umývanie tváre, a uvidíte zníženie jemných liniek, nohy a vrásky pri dennej prevádzke vrana.

7. Ashwagandha:

Ashwagandha je súčasťou rasayana medicíne sa používa v Ayurveda pre jeho boj proti starnutiu a omladenie pleti vlastnosti (6). Tiež známy ako indický ženšen, tento liek je k dispozícii vo forme kapsúl. Pozrite sa na štítok fľaše vidieť počet kapsúl by ste mali konzumovať. Akonáhle začnete, zistíte výrazný rozdiel vo vašej koži, ako Ashwagandha môže omladiť pokožku a urobiť z neho žiara.

8. Mlieko a Mandle:

Namočte mandle cez noc. Olúpte nasledujúceho rána a mel na pastu s nejakým mliekom. Pasta by mala mať pleťová maska ​​podobnej konzistencie - ani príliš tekuté podobný, ani príliš tučný. Pri aplikácii na tvár a nechá sa pol hodiny, bude to robiť vaša pleť úchvatne, že odstráni všetky známky starnutia.

9. Amla:

Veľmi častým zelené plody, Amla je skvelé pre vašu pokožku a vlasy (7). To je dôvod, prečo sa používa ako hlavná prísada do hlavných Ajurvédske vlasovej oleje a krémy pre starostlivosť o pleť. Pozrite sa na prírodné a ekologické pleťové krémy a pleťové vody s obsahom amly, ktorý je tiež známy ako indický egreše. Použitie v súlade s na etikete, a určite bude milovať svoj obraz v zrkadle!

10. Citrónová šťava:

Ak si myslíte, pitnú vodu vápno skorého rána horúčavy nečistoty z krvi, tam je viac, než len to. Šťava zosvetlí pleti pleť a znižuje výskyt škvŕn a stareckých škvŕn. Jednoducho použiť šťavu priamo na vašej tvári. To bude mať za následok malú brnenie, takže sa nemusíte starať. Let it stáť po dobu piatich minút a opláchnite studenou vodou.

Tento trh je preteká proti starnutiu krémy a pleťové vody, pretože každý túži vyzerať mlado. Avšak, tieto kozmetiky majú chemické látky, ktoré poškodzujú kožu. V takejto situácii nie je nič bezpečnejšie a prospešnejšie ako týmito prírodnými Ajurvédske lieky, ktoré sa dodávajú pokožke mladistvosť, že ste vždy chceli.

Ako sa vám tento post? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...