Starostlivosť o kožu

Najlepšie feromóny Voľné parfumy - naše top 10

Najlepšie feromóny Voľné parfumy - naše top 10

Všetci vieme, že parfumy hrajú veľmi dôležitú úlohu v našom živote pre prilákanie, príťažlivý a zvádzanie. Je úplne bežné, že ľudia, esp. Ženy volia zvodné a zmyselné parfumy pre prilákanie mužov. Tu Feromóny hrajú veľmi dôležitú úlohu. Vlastne Feromóny sú vedecky testované látky, ktoré pomáhajú prilákať opačné pohlavie. Hoci naše telo uvoľňuje feromóny prirodzene, niektoré parfumy ďalej rozšíriť ich alebo vytvoriť úplne nové varianty.

Najlepšie Feromóny Parfémy

Tu je zoznam toho najlepšieho Feromóny parfémy v Indii pre ženy

1. Gucci Rush 2:

Kúpiť Gucci Rush Pre ₹ 7,000.00 @ www.amazon.in/gucci-rush

Gucci Rush 2 bola zahájená v roku 2001 po úspechu Gucci Rush. Jedná sa o veľmi rozpoznateľný a atraktívne feromóny parfumy a robí nositeľa skutočne neodolateľné. Vôňa je kombináciou kvetov a pikantné tóny. Vrchné tóny sa skladajú z ruže, pižma a frézie. To končí s dlaňou a oakmoss.

load...

2. Dior Hypnotic poison:

Kúpiť Dior Hypnotic jed Pre ₹ 6,347.00 @ www.amazon.in/dior-hypnotic-poison

Hypnotic jed pochádza z domu Dior a bol zahájený v roku 1998. Jedná sa o fascinujúce parfum, ktorý je naozaj návyková a zmyselná. Tvorca tohto magického vôňa je Annick Menard. Táto krásna vôňa má srdce tóny karafiát a anízu, zatiaľ čo základňa poznámky majú zmes santalového dreva a jantáru.

load...

3. Coco Mademoiselle:

Kúpiť Coco Mademoiselle Pre ₹ 14,280.00 @ www.amazon.in/coco-mademoiselle

Prichádzajúce z domu Chanel Coco Mademoiselle bol predstavený v roku 2001 ako Eau de parfum. Nos za tejto krásnej a návyková parfumu Jacques Polge. Tento parfum s feromónmi, je sexy, mladá, atraktívna a ženský, a je určite musí mať parfum pre každú dámu. Vrchné tóny obsahujú bergamot, sicílske pomaranča a grapefruitu. Srdce sa skladá z ružových a jazmínu extraktov, zatiaľ čo základňa poznámky obsahujú pačuli, vetiver a vanilka.

4. YSL Opium:

Kúpiť YSL Opium Pre ₹ 9,151.65 @ www.amazon.in/ysl-opium

Ópium z domu YSL je orientálna korenistá vôňa. Má zmyselnú a kvetinovú charakter. Tvorca tohto parfumu, Jean Amica a Jean-Louis Sieuzac Roure sa snažili dať bohatou, korenistou ešte orientálne ráz tejto krásnej vône a úspešne dali jedinečný nádych.

5. Paris Hilton Parfum:

Kúpiť Paris Hilton Parfumy Pre ₹ 3,008.75 @ www.amazon.in/paris-hilton-perfume

Paris Hilton od Parlux vôňa je veľmi návyková a zvodný parfum. Jednalo sa o prvý parfum schválila Paris Hilton. Vrchné tóny obsahujú jablko, melón a pomaranča. Srdce sa skladá zo sladké tóny ľalie, jazmínu, tuberózy a Mimose. To skončí s santalového dreva, pižma a oakmoss.

6. Hugo Boss Deep Red:

Kúpiť Hugo Boss Deep Red Pre ₹ 2,850.00 @ www.amazon.in/hugo-boss-deep-red

Deep Red od domu Hugo Boss je ďalším v pohode a zvodný parfum v zozname 10 najobľúbenejších feromónových parfémov pre ženy. Jedná sa o veľmi zmyselný parfum, ktorý robil pre dnešné moderné, nezávislé a provokatívne ženy. Tento parfum otvára čierne ríbezle, hrušky, pomaranče a mandarínky. Toto je nasledované frézie, zázvor a ibišteka. Základňa sa skladá z vanilky, pižma a santalového dreva.

7. Cacharel Amor Amor:

Kúpiť Cacharel Amor Amor Pre ₹ 4,580.23 @ www.amazon.in/cacharel-amor-amor

Amor Amor z domu Cacharel je pre ženu, ktorá hľadá dobrodružstvo. Poznámky v tomto feromónu parfumu sú prevažne kvetinové a ovocné - grapefruit, červený pomaranč, konvalinka, Melati jazmín, biele pižmo, santalové drevo a vanilka.

8. Lancome Hypnose:

Kúpiť Lancome Hypnose Pre ₹ 8,193.15 @ www.amazon.in/lancome-hypnose

Hypnose je veľmi zvodné a exotické vône z domu Lancome. Vôňa tohto parfému má jedinečnú kombináciu slnečných, Woods a orientálne tóny. Mať gurmánsky nuansy a vášeň kvetov, tento parfum je rovnako ako závislosť.

9. Clinique aromatické uhľovodíky elixír:

Kúpiť Clinique Aromatics Elixir Pre ₹ 7,016.82 @ www.amazon.in/clinique-aromatics-elixir

Vytvorený v roku 1975, aromatické uhľovodíky Elixir je najstarší a najpredávanejší parfum z domu Clinique do dátumu. Patrí do jednotnej klasifikácie parfumov známych ako chypre-kvetinová. Vrchné tóny sa skladajú z harmančeka, verbeny a šalvie. Srdce sa skladá z pelargónie, ruže, ylang ylang, jazmínu a tuberózy. Koncové poznámky pozostáva zo oakmoss a pačuli.

10. Givenchy Parfémy Organza:

Kúpiť Givenchy Parfumy organza Pre ₹ 3,231.15 @ www.amazon.in/givenchy-perfume-organza

Parfém Organza pochádza z domu Givenchy. Jedná sa o veľmi dlhou životnosťou a krásny parfum, ktorý dráždivé svojho partnera. Klasický štýl tohto parfumu sa snaží zachytiť čas a večný ženskosť ženy.

Organza je exotické, zmyselné, zvodné a napriek tomu veľmi svieža a kvetinová. Na vrchnej tóny sa skladajú z gardénie, tuberózy a jazmínu. Má srdce zimolez, kosatec a gardénie nasleduje základnými tónmi jantáru a vanilky.

To sú jedny z najlepších feromónov parfumy pre ženy k dispozícii v Indii.

load...