Noviny

Top 15 najkrajších Lilac Kvety

Top 15 najkrajších Lilac Kvety

Ak ste niekedy miloval farby lila, nie ste sami. Kým farba je obľúbený medzi mnoho mladých dievčat, väčšina interiérov projektanti a konštruktéri tiež použiť túto farbu ako ich farba voľby.

Premýšľali ste niekedy, kde táto farba pochádza a ako to vyzerá lila?

Lilac je bežná kvitnúce ker a kvetina štátu New Hampshire. Orgován je v stovkách odrôd a farby sa pohybujú od bohatej, vínovej fialovej až lila, levanduľa, modrej, bielej a dokonca aj žlté. Vôňa lila kvet sa líši od svetlo kvetinové zahriať korenené tóny. Orgován symbolizuje mladistvé nevinnosť a stojany pre dôveru a hrdosť.

load...
Najkrajšie kvietky!

1. Lilac - James Macfarlane:

James Macfarlane je veľký zhluk voňavých jasných ružové kvety, ktoré kvitnú na jar. Kvetina má úzke, v tvare srdca listy na vzpriamených oválnych kríkov. To je extrémne tvrdá a adaptabilné a môže ľahko vydržať vlhkostné podmienky. Kvitne každoročne v máji a júni a je atraktívna pre motýle.

2. Anjel White:

Anjel biela je čisto biely orgován, že kvitne pomerne neskoro v lila kvitnúce sezónu. Má voľné zhluky voňavé biele kvety, ktoré sa dvíhajú nad zelenými listami. Jedná sa o hybridný odroda orgovánu, ktorý poskytuje viac kvetín a má dobrú tepelnú odolnosť, čo je ideálnou voľbou pre teplejších oblastiach. Táto biela lila kvet vytvorí elegancia vo vašej záhrade s bielymi zhlukov zakrivených okvetných kvetín.

3. Beauty of Moscow:

To je jeden z najviac orgovány dych berúce. Má ružové, perličkové-like bunky, ktoré sa otvárajú do krásnych dvojposteľových bielych kvetov. Kvetina má silnú, korenistú vôňu a je často používaný v priemysle parfumu. Kombinácia a kontrast ružových pukov s bielymi okvetnými lístkami je veľmi ohromujúce. To má namodralý zelené lístie, ktorá zostáva rovnaká po celú sezónu.

load...

4. Kongo

Kongo je dedičstvo odrody, ktoré nesie krásne víno červené kvety, ktoré sú veľmi voňavé. To je často uvedený v top 5 orgovánu od lila nadšencov. Listy sú stredne zelené, v tvare srdca a je 5 palcov dlhý. Sú hradené vo veľkých polotovarov otvorených hviezdokôp blízko špičiek pobočiek. Kvetina sa objaví na konci jari do začiatku leta. To je celkom odolné a ľahko pestovať.

5. Lavender Lady:

Levanduľa je bohatá kvitnúce a má silné, voňavé kvety. Rastlina produkuje 6 až 9 palcov kvetinové bodce, napchaté s levanduľou kvetmi, ktoré sú krásne vyrazil bohatými zelené, v tvare srdca listy. Kvety sú veľké a rastlina je pomerne robustný. To sa darí najlepšie na plnom slnku a vlhké a dobre odvodnené pôde. Je to jeden z najlepších orgovány za teplých oblastiach.

6. Maiden Blush:

Maiden Blush bol vyvinutý v Kanade a má vytrvalé a veľké guľaté kvetinové chumáče. Je to skoro kvitnúce jediný lístok odroda s svetlo ružové až ružové kvety levandule. Kvetina má tendenciu zobrazovať rôzne odtiene ružovej závislosti na stave pôdy a podnebie. Je veľmi voňavé a má škoricové tóny. Dáva prednosť dobre odvodnené pôde a bude tolerovať zlý stav pôdy a kruté zimy.

7. President Greve:

President Greve je all-time obľúbené orgován, ktoré ponúka, mäkké, svetlo modré kvety, ktoré sú nádherne voňajúce. To má namodralý zelené lístie, ktorá ale nezmizne s časom a v tvare srdca zelené listy nevyvíjajú žiadnu znateľnú stratu farby. Má hladký, tmavo šedú kôru. Dáva prednosť plné slnka, dobré odvodnenie a vetranie, aby sa darí.

8. Prezident Lincoln:

President Lincoln je rýchlo rastúca lila s veľmi voňavými kvetmi. Má veľké listy, ktoré často majú tendenciu skrývať kvety. Kvety sú orchidea v zárodku, otváranie na nádherné Wedgwood modrými kvetmi. Jeho vetvy sú vztýčené a majú otvorený, bohaté zelené lístie. To je atraktívny pre včely, motýle a vtáky.

9. Primrose:

Primrose je údajne jediným žltá orgován. Kvety nie sú pravdivé žltej farby, ale má krémovo bielu farbu, ktorá sa zmení na žltú, ako starne. Má elegantný v tvare srdca listy, ktoré dáva úžasný kontrast k slnečných kvety. Je intenzívne vonia a je dlhý pobyt kvetina. To priťahuje motýle, kolibríky a vtáky.

Cez Pinterest

10. Sensation:

Sensation je unikátny lila s jednotlivými fialovými kvetmi s odlišnými bielymi okrajmi. Je to najpredávanejší lila kvet na trhu. Jedná sa o stredne-sezóna kvitnúce a kvety v máji každý rok. Má nápadnú pestrú sladkú vôňu, ktorá je veľmi príjemná. To bude určite pridať krásu vašej záhrady.

11. Tinkerbell:

Tinkerbell je najnovší lila hybridný. Dodáva sa v neobvyklom teplej ružovej farbe a je pomerne malé rozmery. Má jedinečnú vôňu, ale je pikantná skôr ako sladká. To je vynikajúcou voľbou pre zakladanie výsadbu a dekoráciu. Kvetina je potrebné pravidelne prerezávať, aby podporovali jej rast. Má skvelú odolnosť voči múčnatke.

Cez Pinterest

12. Lila Minuet:

Menuet je vytrvalý ker s významnými jarnými kvetmi, ktoré sú veľmi vonné. Jedná sa hybridizovala kultivar tohto druhu, známych ako Syringa villosa x prestoniae "Menuet". Kvetina by vyzerajú úžasne vo vašej záhrade, ak zasadil ako zabezpečenie. Je hustá a zaoblená a má teplé, fialové kvety. Lístie je zelenej farby, ktorá sa stáča tad žlté s časom.

13. Lilac Charles Joy:

Charles Joy je francúzsky hybrid lila s lesklými fialovými púčiky, ktoré ústia do dvojitých, purpurová veľmi voňavé kvety. Každá kvetina má osem až desať uchopil a skrútené lístky ruží a strednodobom až dlhodobom horizonte korunný rúrky. Kvetina je vynikajúce pre rezanie a bol by úžasný doplnok k vašej záhrade.

Cez Pinterest

14. Lilac Wonderblue:

Wonderblue je pomaly rastúca orgován, ktorá má jediný neba modré kvety s príjemnou sladkou vôňou. Kvetina je atraktívny pre včely, motýle a vtáky. Znáša svetlý odtieň, ale kvitne najlepšie na plnom slnku.

Cez Pinterest

15. Lilac slečna Kanada:

Slečna Kanada je vytrvalý, neskoro kvitnúce orgován a je považovaný za jeden z najpredávanejších ružovej orgovány. Jeho elegantné, klenuté vetvy, aby bolo krásne ako zabezpečenie alebo nadačného rastliny. Jasné ružové kvety rastúce nad tmavo zelené listy, aby ohromujúci displej. Listy sú v tvare srdca, ktorý zase o trochu nažltlé s časom. To má jedinečnú korenistú vôňu, ktorý môže byť uznaný, aj keď je 30 stôp ďaleko.

Dúfam, že ste našli tento článok na kvietky celkom zaujímavé a poučné. Boli by sme radi vidíte vaše pripomienky, ak existuje.

load...