Noviny

Top 10 dostupných energetických nápojov

Top 10 dostupných energetických nápojov

Ľudia dnes viesť život v rýchlom pruhu. Všetko musí byť vykonané včas, termíny sú navždy rysujúcej veľké. Či už sa jedná o prácu, vysoké školy, alebo domov, ktoré sa snažíme držať krok s dnešným živote. Takže je stále bežné, že ľudia, aby sa niečo navyše v mieste svojho koksu okolo poludnia, aby sa cítili re-pod napätím. Tieto nápoje chutia a obsahujú niečo podobné generických nealkoholických nápojov, ale so slušným množstvom buď kofeín, taurín, vitamín B, ženšen, L-karnitínu alebo dokonca cukru oznámiť toľko potrebnú dávku energie na pijan.

10 Best Energetické nápoje:

Ak hľadáte pridať plechovku energetického nápoja do svojho denného príjmu tekutín, môžete si vziať vybrať z nasledujúcich energetických nápojov:

1. Red Bull:

Red Bull je najpredávanejší energetický nápoj na celom svete, predáva 5.387 miliardy plechoviek v roku 2017. Jej značka slogan je "Red Bull vám dáva krídla". To má asi 8 variantov vrátane originálu, bez cukru, cola, celkom nula, červená edícia, modrá edícia, strieborná edícia a f1 nákladu. Jeho obsah kofeínu je 32 mg - 100 ml, ktorý sa rovná kofeín prítomné v jednu šálku kávy.

load...

2. Spoločnosť Monster:

Monštrum je možná druhým najpopulárnejším energetický nápoj na svete. Jeho medzinárodné logo čiernej plechovke so zeleným M, ktorá vyzerá, ako by bol vyrobený s pazúrom, je jeho podpis vzhľad. Existuje viac ako 34 variantov podľa Monster línie, z Kuby Lima do vanilková aróma. Jeho obsah kofeínu je 33,81 mg - 100 ml.

3. Mountain Dew:

Mountain Dew je ďalší spoločný energetický nápoj na komerčnom trhu. Jeho neónové farby a svetlé balenie, spolu s jeho citrusových príchuťou je jeho podpis. Dodáva sa v asi 30 variantov chuťou, ale niektoré sú prerušené a niektoré sú dokonca región špecifické. Tieto príchute zahŕňajú všetko od Original Mountain Dew na Baja Blast.

load...

4. Tzinga:

Jedná sa o najnovšie obľúbený medzi indiánmi, pretože je indická spoločnosť a stoja oveľa menej, než je obvyklé energetických nápojov. Dodáva sa v 3varied chutí, ktoré sú soymilk, tropické výlet a mango jahody. To je cenený u Rs. 20 na 200 ml.

5. Crunk:

Crunk je energetický nápoj, ktorý sa začal v roku 2004. Obsahuje šťavu z granátového jablka spolu s kukuričný sirup, vitamín B a niektoré zmesi bylín, ako Epimedium, čiapka, Guarana a žien-šen.

6. Cloud 9:

Cloud 9 je energetický nápoj vyrábaný firmou Goldwin Healthcare Pvt. Skupina Ltd.. Obsahuje kofeín, taurín, vitamín C, vitamín skupiny B a riedené jablkovú šťavu. Originálne nápoj prichádza v kombinovanom ovocnou príchuťou. Bola nová odroda, Wildberry obsahuje chuť, ktorá spája všetky chute jahody, černice, maliny, čierne ríbezle, čučoriedky, čerešne, brusnice, ríbezle a čiernej bazy.

7.Café Kuba:

Začala pred necelým rokom Café Kuba je prvou svojho druhu v Indii-kysličníkom uhličitým kávového nápoja. To je najlepší energetický nápoj na svete, pretože môžu odovzdať energiu strele espressa.

8. Xtra Power Energy Drink:

Xtra energie energetický nápoj je vyrobený z SAE skupinou Universal FZ LLC. Tento energetický nápoj sa začal v roku 2016 a obsahuje aminokyseliny, kofeín, taurín, cukor, minerály a vitamín B6 a B12.

9. B'lue:

B'lue je na báze vody Osviežujúci regeneračný nápoj. Vyrába sa spojiť úsilie Danone, francúzska spoločnosť a Mumbai založené Narang Company. Obsahuje 4 vitamíny, ako je B3, B6, B12 a B9 a 3 minerály, ako je napríklad K, Na, Mg. Neobsahuje kofeín a nie je sýtené a neobsahuje pridaný farbu konzervačné látky. Minerály a vitamíny spoločne pracovať na obnovenie stratenej energie s dôrazom na zdravie.

10. Napáliť:

Vypáliť je vlastnený spoločnosťou Coca Cola Company a má slogan "palivo svoje oheň". Dodáva sa v 7 pohyboval príchuťou, počnúc popáleninové Berry spáliť Mocha energiu, ktorá je s príchuťou kávy a neperlivá. Jeho obsah kofeínu je 32 mg - 100 ml.

Takže, aký je váš názor na energetické nápoje? Máte obľúbenú?

Nás čiary a dajte nám vedieť, či sme vynechali na energetický nápoj výberu.

load...