Noviny

10 Rozkošný nápad na tetovanie

10 Rozkošný nápad na tetovanie

Ako všetci vieme, tetovanie sa objavujú vo všetkých veľkostiach. Existuje veľké tetovanie, plné telo tetovanie, a potom tam sú tie malé. Zvyčajne sa ľudia rozhodnú pre malé tetovanie, pretože oni vyzerajú roztomilo, elegantné a zvýšiť krásu časti, kde sú umiestnené. Výhodou malé tetovanie je, že sú menej bolestivé (ako oni sú vykonávané na malej ploche), napriek tomu sú atraktívne a moderné.

Poďme sa pozrieť na niekoľko malých tetovanie, ktoré sú v súčasnej dobe v móde:

1. Heart Tetovanie:

Srdce tetovanie je jedným z najviac žiaduce a najbežnejších vzorov v malých tetovanie segmente. To líči lásku a prezentuje svoju romantickú stranu.

load...

2. Feather Tetovanie:

Nie je to len vtáky, ale aj perie tetovanie sú veľmi populárne. Eleganciu a šarm osoby je reprezentovaná perie tetovanie. Pírko tetovanie vyzerá fab kdekoľvek - či už je to na brucho, zápästie, rúk alebo členkov.

3. Music Tetovanie:

Tieto malé projekty ukazujú niečí lásku k hudbe a hudobné nástroje. Toto tetovanie možno vykonať na malej časti ruky, za uchom, alebo na akékoľvek iné časti tela. Malý hudobný tetovanie by bolo ideálne maličkosť ukázať, že hudba je vaša prvá láska.

load...

4. Text Tetovanie:

Tieto malé tetovanie dať jednoduchý a priamočiary správu s jediným slovom. Slová ako viery, voľný, sloboda, život, láska atď sú najčastejšie a preferované voľby. Ide o špeciálnu obľúbený medzi ženami - a osobný favorit taky!

5. Rodina Láska Tetovanie:

Ľudia hľadajú kreatívne spôsoby, ako vyjadriť svoju lásku k ich rodiny - rodičia, manžela alebo deti. Rytie mená rodinných príslušníkov v nejakom inom jazyku je jedným takým spôsobom. Konštrukcia je uvedené nižšie, je dokonalým príkladom tohto elegantného a krásneho druhu tetovanie.

6. Sväté symboly Tetovanie:

Tie tiež dobré malé tetovanie. Všeobecné príklady zahŕňajú kríž slová, Om 'alebo, boha', alebo akýkoľvek iný relevantný svätý obrázok. Pozrite sa na tento elegantný reprezentácie viery.

7. Birdie tetovanie:

Niektorí ľudia chceli získať malý tetovanie roztomilé vták alebo kŕdeľ lietajúcich vtákov. Tieto tetovanie dať jednoduchý, ale moderný vzhľad. Sú tiež veľmi atraktívny a pútavý. Tieto malé vtáky návrhy zvýšiť krásu časti tela, kde sú ryté.

8. Hviezda Symbol Tetovanie:

Hviezdy sú symbolom lesku. Hviezda tetovanie symbolizuje bohatstvo a zdroje. Byť jedinou hviezdu alebo veľa, tieto tetovanie vyslať jasný signál, že ste hviezda a nemusí byť označený!

9. Kvetín tetovanie:

Tieto malé tetovanie vzory sú vždy v móde, a môže byť vykonané na ruky, nohy, krk, ramená a občas okolie pupka rovnako. Pozrite sa na dizajn v obrázku nižšie. Kvetinové vzory vyzerať elegantne a žensky. Preukážu, že ženy milujú kvety!

10. Bow tetovanie:

Niektorí ľudia majú radi roztomilé vzory, ako je jednoduchý luku. Tieto malé tetovanie vzory sú odlišné, trendy a nemajú žiadny zvláštny význam, ale sú pútavý a očarujúce. Sú malé, ale sú veľmi atraktívne. Väčšinou ženy ísť na týchto abstraktných vzorov. Pozrite sa na navrhovanie a nižšie môžete vidieť, prečo luky sú tak očarujúce.

Chcete sa dostať malé tetovanie urobil? Stačí si len vybrať tetovanie z vyššie uvedených návrhov - ten, ktorý vám najviac týkať. Jo, a nezabudnite, dajte nám vedieť, ktorý z nich si vybral! Môžete vyjadriť v poli nižšie.

Obrázok: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...