Noviny

15 roztomilé a krásne tetovanie Hello Kitty

15 roztomilé a krásne tetovanie Hello Kitty

Nemám vám povedať, ako mimoriadne populárny, roztomilé a roztomilý Hello Kitty je. Bez toho moc hovoriť, budem rýchlo vás na prehliadku nejroztomilejší tetovanie teraz - pozor pripravený!

Hello Kitty Tattoo vzory:

1. Víla Kitty tetovanie:

To je roztomilé mačiatko s ružových šatách a fialovými krídlami. Je to tak rozkošný. Hviezdy na svoje ružové šaty sú malé a krásne. Vyzerá to čarovné.

2. Halloween Kitty Tetovanie:

To je Halloween mačiatko. Duch mačička hľadá všetky biele a desivé, ale napriek tomu rozkošný, ten čierny kompletný s červenou mašľu, netopierov a pavučina - všetko je tak dokonalá.

load...

3. Jednoduchá Kitty tetovanie:

Jedným z najjednoduchších Hello Kitty tetovanie, toto tetovanie je stále vysoká na roztomilosť gradientu. Jednoduchosť je o to viac sladké. Koniec koncov, jednoduchosť je konečný sofistikovanosť teraz nie?

4. Witch Kitty tetovanie:

Ide o ďalší Hello Kitty tetovanie design, čarodejnice mačička. To sedí na špajli metlu s roztomilou fialovou kapucňou na chrbte. To má na sebe čiapku, ktorá má malý roztomilý hviezda a má tiež jingle cinkať zvonček. Že oranžová luk je tak kawaii!

5. Japonská Hello Kitty Tattoo:

To je jeden z mojich obľúbených z mačiatka. Čierne šaty a rekvizity, ružové detaily pre šaty, nemohol dostať nejakú krajšie teraz, to môže?

load...

6. Hviezdy a Kitty Tattoo:

Mačička tvár je rozkošný kdekoľvek a to dokazuje to tak dobre. Kitty tvár s dúhou a hviezdy okolo, je to úplne príliš roztomilý zvládnuť!

7. Srdce a Kitty Tattoo:

Kombinujú srdce s nejroztomilejší mačiatko v meste a máme pre vás najkrajšie tetovanie. Toto je krásne - ružová a modrá sa vzájomne dopĺňajú dobre a biele a krídla na najväčšie srdce ukazujú, že želanie.

8. Gory Kitty Tetovanie:

Tu je menej viditeľné verzia roztomilé Hello Kitty. Gory a poškodené, stále to vyzerá rozkošný v skrútené spôsobom. Nezdá sa vám, že áno?

9. Finger Kitty tetovanie:

Pri pohľade na neho jednoduchý tetovanie, to kvalifikuje ako jeden z nejroztomilejší mačiatko tetovanie. Len obrys tváre kompletný s lukom a blbecek snímok, to je super rozkošný! Co si myslis?

10. Kitty Outline Tetovanie:

Ako by ste chceli mať mačička patooti tetovanie na chrbte, hviezdy dokončiť celý vzhľad? Milujem toto! Kitty sa pozerá prekvapený a udivený, a to rozhodne príliš sladké!

11. Kitty Pár Tetovanie:

Ak ste si mysleli jedna mačička je príliš roztomilý zvládnuť, si predstaviť roztomilosť dvoch z nich v kombinácii. Tieto miláčikovia mačiek tu majú roztomilé detaily v nich - kvety, šľahače, srdce a motýľa. To je jeden z roztomilé Hello Kitty tetovanie.

12. Kitty na šperku tetovanie:

Šperku nahradený Hello Kitty kúzlo? Priviesť ju na! To je jeden z veľmi populárnej a nepredvídateľný Kitty tetovanie vonku. Luky, korálky a mačička tvár kompletné s ňou červenou mašľou, to tetovanie stojí za všetku lásku to dostane.

13. Ninja Kitty tetovanie:

Ninja mačička! Ako roztomilé je to jedno, čo? Ja určite milovať túto J táto mačička je kompletný s ninja pohybovať príliš.

14. Pirate Kitty tetovanie:

Pirát mačiatko, toto oko náplasť má srdce! Haha, mohli by sme všetci umierajú vďaka svojej roztomilosti. Bez ohľadu na to, ako gangsta chce byť, ahoj mačičky sú vždy oh-so-rozkošný!

15. Nerdy Kitty tetovanie:

Práve toto je Nerdy mačiatko. Má nejaký obrovský blbecek okuliare, a zdá sa, že žmurkol. Zaujímavé, áno? Roztomilých, myslím.

Ak ste prestali aaawww-ing na tieto rozkošné tetovanie obrázky Hello Kitty pre dievčatá, povedzte nám, ktorý z nich sa vám páčilo, že najviac?

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

load...