Noviny

10 najlepších liečebných centier Pranic v Bangalore

10 najlepších liečebných centier Pranic v Bangalore

Návšteva Bangalore nikdy nemôže byť úplná bez ísť do pranic hojenia stredu! A dôvod je ten druh služieb, dostanete sa tam tešiť! Priamo z mysle-ukľudňujúce techniky do meracích postupov, celý zážitok, ktorý je doplnený o ekonomickej sadzieb bude nezabudnuteľný pre vás!

Chcete vedieť o prvej desiatke Pranič hojenie centier a okolo Bangalore? Potom hľadať žiadne ďalšie! Prečítajte si tento post a teraz najlepší Pranič hojenie vám niekedy dať!

Pranic Healing centrách v Bangalore - Top 10:

1. Soham Pranič Healing Center:

Soham Pranič Healing Center je známy po celom Bangalore pre svoje úžasné jogy a meditácie. Tu budete mať jedinečnú príležitosť preskúmať seba a zmeniť váš život navždy. Tieto energie hojenie zasadnutie bude omladiť svoje zmysly a dopraviť svoju myseľ do iného sveta dohromady.

load...

Telefónne číslo: 9986158608

Adresa: Anand Nagar, Hebbal

2. Suraksha Pranič Healing Center:

Suraksha Pranič Healing Center je ďalšie inštitúcie by ste mohli určite navštíviť, keď ste v Bangalore. Toto miesto je ideálne pre všetkých, ktorí dúfajú, že sa učia dvojča srdce meditáciu. Tieto služby sú vynikajúce, a ľudia sú teplé a priateľské!

load...

Adresa: 36. Cross Road, 4th Block, Pattabhirama Nagar, Jayanagar Bengaluru, Karnátaka 560041

3. Pranič Healing Center:

Pranic Healing Center Bangalore bol považovaný za jeden z najlepších jogy a meditačných centier, ktoré majú byť stále vidieť v celom meste. Tu nájdete riešenie pre každý emočné problémy a dozvedieť sa mnoho o joge, meditácii a pranic uzdravenie.

Telefónne číslo: 9448050720

Adresa: 419-38, 20. Main, Near-Gokul Hotel, Rajaji Nagar prvý blok

4. Apple A Day Good Health Center:

Apple a Day Good Health Center sa špecializuje nielen pranic uzdravenie, ale aj v oblasti riadenia životného štýlu, diétne poradenstvo, akupresúra, akupunktúra, joga terapie, vedenie homeopatia atď Zostáva otvorená po celý týždeň a zatvára čoskoro večer.

Telefónne číslo: 9583928781

Adresa: Jeevan Bima Nagar Main Rd, HAL tretia etapa, Hal, layout Puttappa, New Thippasandra

5. Nlitn Holistic Wellness centrum:

Nlitn Holistic Wellness centrum je ideálny pre dámy. Táto inštitúcia sa špecializuje na jogy a meditácie zasadnutí pre ženy výhradne. Tieto služby sú vynikajúce, a poradenské sedenie sú stojí za to byť súčasťou. Ešte tu ak sa dostanete príležitosť!

Telefónne číslo: 8066832251

Adresa: No.85, 1. Poschodie, Kaggadasapura Road, CV Raman Nagar

6. MBS celostnej centra:

Podľa nedávnych prieskumov, MBS holistické Center bola identifikovaná ako jedna z týchto inštitúcií, ktoré poskytujú to najlepšie z najlepších inštruktorov a trénerov. K dispozícii sú inovatívne a mimoriadne zaujímavé techniky tu učil - niečo, čo by ste nemali nechať ujsť.

Telefónne číslo: 80664595111

Adresa: 1. Poschodie, DSR Atrium, ECC Road, Whitefield, v tesnej GR Tech Park, Bangalore - 560.066

7. Thamasa Astro Healing Center:

Ak hľadáte riešenie pre zdravie alebo vzťahové problémy so Thamasa Astro Healing Center bude ideálny pre vás! Tu sa nielen dozvedieť sa o joge a pranic uzdravenie, ale aj horoskop. Zákazníci navštevujúci toto miesto nikdy neopustili nespokojní.

Telefónne číslo: 8066832832

Adresa: No.476, 2nd Main Road, Vidyapeeta, Basavanagudi, agentúra Near indan Gas, Bangalore - 560.004

8. Vivekananda Jóga Kendra:

Vivekananda Jóga Kendra bola zriadená výhradne pre ženy. To má jedny z najlepších Pranič hojenie sedenie ste niekedy zažili a sľubuje, že bude úžasné! Ak hľadáte pre niektoré pozitívne zmeny, či toto miesto bude váš prvý krok.

Telefónne číslo: 80-23470708

Adresa: 787 / A, 8. Cross, Triveni Road, Divanarapalya, Mathikere, Near New Carmel English School

9. V Cube centrum:

Klinový Cube Center je ďalší jemné inštitúcia, ktorá sa špecializuje na pranic uzdravenie. Je vysoko uznávaná v meste a má veľký počet zákazníkov každý rok!

Telefónne číslo: 80-49158002

Adresa: No.30 - 2, Varanasi-Ramamurthy Nagar, Near Mother Teresa škola, Bangalore - 560.016

10. Vivek Pranič Healing and Training Center:

Vivek Pranič Healing and Training Center je známy pre svoje akupunktúra lekárov, Ajurvédske liečebných centier a samozrejme pranič uzdravenie. Že dostala skvelé recenzie a je zďaleka jeden z najviac dôveryhodných miest k návšteve.

Telefónne číslo: 80-66498188

Adresa: No.348, 15. Mn Rd, 1stBlk, 3rdPhs, UvceLyt, MS Rd, Basaveshwara Nagar, Bangalore - 560.079

Hop do jedného z týchto pranic liečenia Bangalore dnes centier a uvítali život blaženosti a mieru! Viete o akýchkoľvek iných Pranič liečebných centrách v Bangalore? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...