Noviny

Deepika Padukone je fitness a cvičenie tajomstvo odhalenie

Deepika Padukone je fitness a cvičenie tajomstvo odhalenie

Deepika Padukone je možno jeden z najväčších foodies v Bollywoodu. Napriek tomu, že má postavu zomrieť. Tento elegantný a dlhé nohy krása sa rodia s atletickú postavu. V rozhovore, ona otvorene pripustil, že ona nemá len jedno sladké, všetky zuby sú sladké! Vyzerá ohromujúci v každom odeve a je schopný stiahol bikiny a sárí s rovnakou elan. Niet divu, že všetky ženy chcú poznať tajomstvo za jej fit a štíhle telo! Takže som trochu kopať a zistil všetko o svojom každodennom výžive a cvičení rutiny. Poďme sa ponoriť hlboko a dostať vedieť, čo udržuje ju tak zdravé a tónovaný.

Diet Plan Deepika Padukone je

Hoci Deepika má dobrý metabolizmus, ona robí istá, že jej zdravá a má 6 jedál denne. Jej denná strava obsahuje veľké množstvo potravín bohatých na vlákninu, bielkoviny, omega - 3 mastných kyselín, komplexných sacharidov, vitamínov a minerálnych látok. Deepika neverí v crash diéty a má jej jedlo v správny čas dňa. Keby preskočí jedlo kvôli náročnom dni na natáčanie, ona udržiava sama hydratované pitím ovocných štiav, kokosová voda, cmar a vody. Ona tiež zabraňuje jesť ryžu k večeru. Tu je Deepika je diétny plán.

load...

Jedlá Čo jesť deepika
Skoro ráno (5:30 hod.) 1 šálka teplej vody s medom a šťavou z 1 vápna

Alebo

1 šálka vody so semenami geniačkou namočenou cez noc

Raňajky (7:30 hod.) 2 vaječné biele 2 mandle 1 šálka nízkotučného mlieka

load...

Alebo

2 vaječné biele 2 idlis - 2 prostá dosa - 2 porcie upma

Alebo

Quinoa

Občerstvenie pred obedom (10:00 hod.) Miska s ovocím
Obed (12:30 - 16:00) 3 oz grilované ryby a zelenina
Večerné občerstvenie Filtrujte kávu a 2 mandle alebo 5 pekanových orechov
Večera Šalát

Alebo

Chapati a vegetariáni

A príležitostne kúsok tmavej čokolády

Deepika Secret

Deepika má veľmi dobrú rýchlosť metabolizmu, pretože nikdy hladní sama. Každé dve hodiny, pije kokosová voda alebo ovocnej / zeleninovej šťavy. To udržuje jej telesné bunky aktívny, čo vedie k zníženiu hmotnosti.

Deepika slabosť

Rovnako ako väčšina z nás, Deepika tiež túži po sladkosti každú chvíľu. Hovorí, že je dobré dopriať občas. Je známou skutočnosťou, že keď budete mať jesť rovnaké kalórií každý deň, vaše telo dostane upravené a váš metabolizmus stánky. Takže by ste mali zmeniť svoj jedálniček raz za týždeň alebo dva týždne. Spotrebujú menej či viac kalórií, než aké sú vaše obvyklé stravy dovolí. To bude mať váš metabolizmus paľbu. Deepika rád čokoládu a sladkosti a jej je raz za čas.

Diéta Pravidlá Deepika je

 • Vyhnúť sa prejedaniu
 • Jesť v pravý čas
 • Nezbavujú sami
 • Zahŕňajú ovocie a zeleninu vo vašej strave
 • No ryža po 7 hod

Hoci Deepika nasleduje správnej výživy plán, ona tiež vyplýva, fitness režim. Keď nechcete spáliť kalórie konzumujú, máte tendenciu na priberanie na váhe. A je v šoubiznise, nie je top herečka môže dovoliť. Tu je Deepika svoje rutinné cvičenie.

Deepika Padukone je cvičenie - kombinácia cvičenia

Deepika viedol aktívny život tým, že hrá bedminton v dopoludňajších hodinách a po škole. Bola tiež štátnej úrovni badminton hráč a model, než sa prihlásil na filmoch. Teraz sa jej páči, aby jej cvičenie rutinné baviť tým, že robí kombináciu jogy, pilates, tanca a závažia. Deepika hovorí: "Robím veľa od ruky závažia a štyri až päť sád naťahovacie cvičenia s 10 až 20 opakovaní medzi Pilates a naťahovacích rutiny. Ja nijako zvlášť, ako je beh, takže nemám robiť veľa konvenčné telocvični cvičenia. Snažím sa cvičiť tak často, ako to pôjde, ale keď som na cestách, alebo streľba, mám tendenciu preskočiť celé dni na konci. "

Trénuje s Yasmin Karachiwala, ktorý ju tiež zoznámil s Pilates. Tu je to, čo Yasmin hovorí o Deepika svoje rutinné cvičenie.

Deepika Padukone je fitness tréner Yasmin Karachiwala odhaľuje

Yasmin ide do podrobností o výcviku rutina Deepika a kladie dôraz na to, aké dôležité je mať sebaovládania a vôle ovládať nutkanie, ktoré pracujú proti vám. Deepika trénuje s ňou každý deň po dobu jednej hodiny. Keď sa strieľa na vonkajších miestach, robí pilates a jogu úplne sama. Pilates pracoval zázraky pre svoje telo a používa kombináciu pevnosti a jogy sprísniť svaly tela a relaxáciu mysle. Ako bežné, že pomáha budovať pružnosť a vytvára vytrvalosť v nohách, brušné svaly, chrbát, paže a napriek odporu odbornej prípravy. To zahŕňa tiež pevnú kontrolu nad dýchaním, ktoré pomáha sa zbaviť stresu a umožňujú kyslíka dosiahnuť svaly. Flexibilita umožňuje koordináciu a rovnováhu a adekvátne trénuje všetky svalové skupiny v tele. Tu je Deepika svoje rutinné cvičenie.

Jóga - Deepika rád začať svoj deň s jogou. To zlepšuje koncentráciu a silu a udržuje svoju myseľ v pokoji a aktívny po celý deň. To zahnednuté krásy sa tiež domnieva, že ásany, pránájáma a meditácie pomáhajú spláchnuť toxíny z tela. Robí nasledujúce:

 • Surya Namaskar - 10 opakovaní
 • Marjarisana alebo Mačka Pose
 • Virabhadrasana alebo bojovník Pose
 • Sarvangasana alebo cez rameno Stand
 • Pranayama
 • Rozjímanie

Tanec - Vieme, že Deepika je skvelý tanečník, a všetky zásluhu na jej tanečné prípravu. Má rada tanec, ktorý tiež pomáha jej spáliť kalórie. Trénuje v rôznych formách tanca, ako je jazz, Kathak, Bharatnatyam a Bollywood.

Chôdza - Niekedy Deepika nedostane čas na tréning s Karachiwala, zvlášť keď sa strieľa. V takýchto prípadoch Deepika dbá ona dostane jej pohyb pri chôdzi. Chodí po dobu 30 minút ráno aj večer. Pomáha jej spaľovať kalórie a tiež zmierňuje stres.

Pilates a strečing - Je to spôsobené tým, že Yasmin Karachiwala Deepika rád robí pilates toľko. To obnovil svoj cvičebný režim. Pilates a strečing pracovali zázraky posilnením jej jadro, zvyšuje jej pružnosť a zlepšuje jej držanie tela. Pilates stroje a rekvizity, ako sú odporové pásy, Wund stoličku, penových závažie atď slúži k jej celkovému tréningu. Tým sa jej telo vyzerať štíhle a nie príliš svalnaté. "Máme tiež skákanie sériu Pilates, čo je kombinácia kardio a Pilates," hovorí Yasmin. "Tu, my skákanie drep alebo pešia výpady, ktoré môže sprevádzať ľahké váhy kilo alebo dve. Tiež som chcel premiešať minútu alebo dve kardio medzi ostatnými rutiny. "Vzhľadom k tomu, Deepika cvičenia denne, aby sa predišlo bolesti v tele, silový tréning je obmedzená na minimum.

Gym - Deepika nie je telocvičňa žena, ale chodí do posilňovne, či chce zmeniť svoju tréningovú rutinu. Ona tiež rada cvičiť, keď sa cestovania a / alebo má rušný deň. Ona tiež trénuje s ľahkými váhami, a to s ohľadom na druh oblečenia sa bude nosiť na natáčanie ďalší deň. Pokiaľ má nosiť šortky, rada tón stehne a lýtkové svaly. Keď má nosiť bikiny, že vlaky tón všetky svaly v tele.

Okrem vypracovania a jesť zdravo, Deepika dbá na nasledujúcich bodov.

Deepika Padukone svoje tipy na tenkom a fit telo

 • Cvičenie pravidelne a jesť dobré
 • Zostaňte hydratovaná
 • Získať dobrý spánok
 • Udržujte stres preč meditáciou
 • Pre ploché bruško, prácu si ABS a vyhnúť sa nezdravé jedlo
 • Robiť kombinácia cvičenia, aby váš tréningový plán príjemný
 • Dodržiavať diétny plán, ktorý vyhovuje vášmu telu to najlepšie
 • Udržiavať zdravý životný štýl

Tu je video z Deepika je cvičenie zasadnutí. Môžete vidieť, ako sa miešajú všetky druhy cvičenia a udržuje si motiváciu k tréningu pravidelne.

Deepika Padukone Workout Video

Vyzerá krásna a fit na tomto videu, nie je to? Zaujíma vás, ako často pracuje von? Tu je vaša odpoveď.

Ako často Deepika Padukone vyjde

Keď ona nie je na cestách, keď vyjde každý deň. Rada pracuje von, a udržuje ju zdravú a vždy pripravený. Keby cestuje po natáčaní, ona Preskočí výkonu, ak je príliš zaneprázdnený deň. Avšak, ona vytiahne čas na meditáciu každý deň.

Deepika Padukone bolo rozhodnutie Bollywood za desať rokov. Tento štíhly a zmyselný Bollywood herečka tvrdo pracoval dosiahnuť telo, ktoré inšpiruje všetko. Pracuje tvrdo a vedie zdravý životný štýl. V skutočnosti, to je hlavný mantra pre každého, kto uspieť v živote. Rovnako ako ona, aj vy môžete budovať silu, vytrvalosť a silu. Byť zaviazala k vašej fitness cieľov, a môžete vidieť zázraky deje.

load...