Noviny

Najlepšie produkty spoločnosti Veet - náš top 5

Najlepšie produkty spoločnosti Veet - náš top 5

Veet, od Reckitt Benckiser je India je číslo jedna značka v kategórii odstránenie chĺpkov produktov.

Majú pôsobivú škálu smotanou a voskové výrobky obstarávať depilácia potrebám žien, zatiaľ čo v rovnakom čase udržať v mysli ich typ pleti. Tieto výrobky obsahujú zložky, ako je draslík tioglykolát a hydroxid draselný, ktoré kombinujú pre vytvorenie draselný glykolát, ktorá pomáha pri rozpúšťaní chlpov, ktorý pomáha v účinné odstránenie nežiaduceho ochlpenia.

Veet sľubuje dlhotrvajúci hladkú a pružnú pokožku, ponúkanie goodbye k bolesti a trpezlivosť zapojených do salónu voskovanie, rezanie závitov, tweezing a možnosti škrabance a rezy s holenie. Vďaka rôzne kožné varianty Veet k dispozícii, jeden môže vziať ju vyzdvihnúť a welcome vlasy-free, jemná, žiariace a hebkú pokožku za prijateľnú cenu.

load...

Tak dajte nám zistiť, aké sú najlepšie produkty Veet:

Top 5 Veet Produkty

1. Veet Suprem 'Essence depilačný krém:

Veet Suprem 'Removal Essence vlasov krém obsahuje zmes kozmetických olejov. Tie majú arómu terapeutický účinok spolu s hydratačné účinky na kožu, a svetlo Velvet Rose vône v tomto produkte, nehrozí silné chemické vôní, ktoré môžu byť disliked niektorí vo svojich depilačné krémy.

load...

Tento nemastný Veet depilácia krém sa ľahko aplikuje a šíriť; funguje super rýchly, iba za 3 minúty a môže byť na dobu maximálne 6 minút podľa pokynov.

Dodáva sa s ladná Perfect Touch špachtľa, že Veet poskytuje všetkým svojim krémových prípravkov a to zaručuje ľahké a rýchle odstránenie rozpustené vlasy od pokožky, zanecháva pokožku hladkú, vláčnu a mäkké na dotyk.

Je tiež známe, že odstránenie opálenie a nie stmavnutie kože.

2. Veet 3 minútový depilačný krém pre normálnu pleť:

Pre normálne typy pleti, Veet nám prináša túto variantu.

Jeho vzorec je obohatený s dvojitým hydratačným komplexom pre získanie hladkého a krásnu pleť za 3 minúty. To tiež obsahuje Lotus mlieka - ktorý je známy pre zjemnenie a upokojenie pokožky a delikátna jazmín vôňu.

Jednoduché použitie a aplikovať tento vlasy Veet odstránenie produkt rýchlo zmenšuje vlasy, ktorý je viditeľný voľným okom, tavenie je od koreňov a opäť užitočný špachtle pomáha efektívne odstrániť je, zanecháva pokožku vlasy-free, mäkká a hydratovaná za všetko -Viac než dôvera.

3. Veet 3 minútový depilačný krém pre suchú pleť:

Ten je určený pre suchú pokožku a funguje rovnakým spôsobom. Zvláštne zložka obsiahnutá v tomto variante je bambucké maslo, ktoré pomáha hydratujú stav a liečiť kožu, takže je hladký a mäkký, a zároveň je vhodný pre anti-aging účel.

To tiež obsahuje jemné ľalie vône.

4.Veet Sensitive Skin Depilačný krém:

Citlivé pleti krásky - strach nejde o podráždenie kože, pretože Veet má variant pre vás i špeciálne vyvinuté pre túto citlivú typ pleti.

Pracovný čas pre to je 5 minút.

Obohatený o upokojujúci aloe vera a prírodný antioxidant vitamín E, to dáva hodvábny, hladký a žiariace pleť a nespôsobuje kožné neprimeranú ťažkosti.

5. Veet EASYGRIP Ready-to-nevoskujte prúžkov:

Veet nám niečo prináša nové, aby sa nezabúdalo pohodlie a potreby svojich užívateľov.

Prúžky Veet EASYGRIP Ready-to-use vosk zjednodušiť celý proces voskovanie, pretože umožňuje dosiahnuť vlasy-free, hladké a krásnej pleti v pohodlí vášho domova. Neexistuje vykurovanie a žiadny neporiadok zapojené. Stačí sledovať jednoduchých krokov uvedených v návode a tie sú dobré ísť!

Tieto Veet voskové pásky prísť v 3 variantoch a tiež pre rôzne typy pleti:

  • Normálna pleť: s bambuckým maslom a Berry
  • Suchá koža: s Aloe Vera
  • Citlivá pokožka: s vitamínom E a mandľovým olejom

Tie sú špeciálne určené na uchopenie a odstrániť aj krátke vlasy, ktoré je dôvod, prečo človek nemusí čakať na vlasy rastú späť pred odstránením. Prúžky Veet EASYGRIP Ready-to-use vosk robí depilácii rýchle a relatívne bezbolestný zážitok.

Takže ste použil niektorý z týchto produktov Veet a aká bola vaša skúsenosť Veet? Neváhajte a podeľte sa o svoje myšlienky s nami.

load...