Noviny

Najlepší kôň tetovanie - náš top 10

Najlepší kôň tetovanie - náš top 10

Jazda na tetovanie sú dnes veľmi v móde. Dôvodom je, že čínske údaje a znamenie tetovanie sú nadmerne a sú veľmi časté. Na druhú stranu, Jazda na tetovanie sú nezvyčajné a môže robiť veľké štýlu znak.

Tu je desať koní tetovanie, ktoré si môžete vyskúšať.

1. Farebný Horse Tetovanie:

Dalo by sa atrament sa s tetovaním koní v rôznych farbách, ako je modrá, žltá, červená a oranžová. Kone sú zvieratá s vysokú odolnosť a pevnosť. Tie by mohli získať koňa tetovanie jednoducho ako štýl vyhlásenie, alebo ako symbol voľného spiritedness a vášne.

load...

2. Full Jazda Telo Tetovanie:

Tie by mohli získať plnú telo koňa vytetovať na seba, najlepšie na vašej strane alebo na celej zadnej strane. Kone majú krásne, svalnaté telá a tetovanie tohto krásneho tvora na svojom tele by nádherný dizajn.

3. Jazda Outline Tetovanie:

Tie by mohli mať len kone osnovy potlačou na vašom tele. Dalo by sa dostať to vytetovať v čiernej farbe alebo v akejkoľvek inej farbe. To by viedlo k veľmi umeleckej a úžasné tetovanie. Mohlo by to byť tiež symbolom vášne a integrity.

load...

4. Jazda s Wings Tetovanie:

Tetovanie kone s krídlami mohla symbolizovať kreativitu a slobodu prejavu, alebo to môže byť jednoduchý štýl vyhlásenie. Či tak alebo onak, to by bolo krásne tetovanie mať na svojom tele. Dalo by sa pridať farbu a rôzne funkcie, ako svaly, aby to vyzeralo ako živé a realistické.

5. Multiple Horses Tetovanie:

Rad koní symbolizujú silu v číslach. Rad koní vytetované na tele bude vyzerať umelecké a nádherné. Pridaním farby by to vyzeralo realisticky. Toto tetovanie bude symbolom sily, sily a integrity.

6. Horse in Motion Tetovanie:

Kôň v pohybe symbolizuje disk a ambície. Sú tiež veľmi dobrý obraz. Tie by mohli mať kone beží po ceste, alebo stojaci na zadných nohách vytetované na tele. To by naozaj urobiť veľký tetovanie.

7. Dala Horse Tetovanie:

Dala kôň je vyrezávaný a maľovaný drevený kôň všeobecne používaný ako hračka u detí. Mať Dala kone vytetované na tele by predstavovalo detinské a zábava milujúci vlastnosti vo vás.

8. Tribal Kôň Tetovanie:

Dalo by sa tetovanie kone s kmeňovými prvkami na svojom tele. To by tetovanie vyzerať jedinečný a po vybalení z krabice. To by odlíšiť vaše tetovanie z konského tetovanie spoločné miesto. Pre ženy, ktoré chcú tetovanie kone na ne, ale nechcú, aby predviedli mužnosť môže Sport Tento tetovanie.

9. Jazda s Rider Tetovanie:

Kôň s jazdcom by symbolizujú svoju silu vôle a schopnosť prevziať kontrolu nad ťažkých situáciách. Bolo by tiež reprezentovať kvalitu nabíjanie dopredu. Kôň jazdec má veľmi náročná úloha, pretože musí manévrovať silné a mocné bytosti. Jazdec sa tak stáva tiež silný a schopný problémov so zaobchádzaním.

10. Jazda s tetovanie motýľa:

To by bolo umeleckým a ženské tetovanie sa dostať nafarbený. Tvar kone môžu byť kombinované s motýľ, aby to vyzeralo unikátny a ženský.

Viac fascinujúce tetovanie vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...