Noviny

Top 10 tetovanie Demi Lovato a ich význam

Top 10 tetovanie Demi Lovato a ich význam

Demi Lovato je americká popová speváčka a herečka. Zakaždým, keď som premýšľať o popových spevákov, tetovanie prichádzajú do mojej mysle, pretože väčšina z nich má niekoľko tetovaní vyryté na svojom tele. No, Demi nie je žiadnou výnimkou, pokiaľ ide o tetovanie. Má mnoho tetovanie a udržuje pridáva nové tetovanie na jej kolekciu každú chvíľu. Dnes budem hovoriť o svojich 10 najlepších tetovanie.

Demi Lovato Tetovanie:

Tu sú najlepšie Demi LAVAT tetovanie, ktoré môžu byť inšpiráciou pre vás, ak ste jedným medzi milovníkov tetovanie.

1. Zostali pevné:

Toto tetovanie citát bol vyryl Demi Lovato na jej zápästie. Dostala je vyryté, keď trpel emocionálne a fyzické otázok. Toto tetovanie je pre všetkých jej fanúšikov, že ju podporuje prostredníctvom svojich ťažkých časoch. Toto tetovanie je preto veľmi emocionálne a citlivý. To vás inšpiruje, aby zostali pevné, kedykoľvek máte pocit, nízka. Tetovanie je čiernym atramentom a listy sú písané štýlovo.

load...

2. Kríž Tetovanie:

Demi má tento malý prešiel tetovanie vyleptané na pravej ruke v júni 2016. To tetovanie je veľmi jednoduchá a pekná. To je vyryté na jej strane, priamo pod malíček prst. Demi Lovato tetovanie kríž je prevedená v čiernej farbe vďaka čomu je to jasne viditeľné. Demi hovorí, že je oddaný kresťan a to tetovanie to symbolizuje.

3. You Make Me Beautiful:

Demi má toto tetovanie inked na pravom hrudníka, keď jej bolo iba 16 rokov. Hovorí, že to tetovanie jej pripomenie, že je krásna, keď sa pozerá na seba do zrkadla. Ona tiež hovorí, že táto linka je z Betánie Dillonovu piesni, Beautiful 'a že vyryté to ako tetovanie, pretože tá pesnička sa zmenila jej život. Tetovanie sa vyrába v čiernej a bielej a elegantný script listy pridať textúru do vzhľadu.

4. Malá perie tetovanie:

Demi má roztomilý, malý perie tetovanie za ušami. Vyzerá to skôr ako list, ako je to inked so zeleným atramentom a načrtol s čiernym atramentom tetovanie. Perie tetovanie má duchovný a kresťanský význam; a to je dôvod, prečo Demi bol to vyryté. Tetovanie je veľmi pekná a vyzerá to naozaj prima na ňu. Čo hovoria?

load...

5. Rock n roll Tetovanie:

Demi má toto tetovanie napustené na konci roka 2016 na jej prostredný prst. Toto tetovanie ukazuje jej "rockových hviezd" stranu, ako sa hovorí, "rock n roll". Je to napustené v malé čierne písmo. Ona tiež hovorí, že toto tetovanie ukazuje jej dospievajúci nezrelosť ako miluje hodiť o veciach, keď sa nudí. Tetovanie je veľmi malý, a preto, že to nie je celkom jasne viditeľné.

6. Faith Tetovanie:

, Faith ', písaný na Demi lakeť na jej pravom predlaktí, symbolizuje jej vieru v seba a tiež odráža jej kresťanského ducha. Demi prešiel veľa v živote a ona čelí všetko silno. Rovnako ako väčšina jej tetovanie, toto je tiež s čiernym atramentom. To nie je malý, ale dobre viditeľný. Verí, že to tetovanie je pozitívne znamenie na jej tele a ona to miluje veľa.

7. Teraz som bojovník Tetovanie:

Toto tetovanie je nafarbený na zadnej ľavej rameno rameno a hovorí, že "teraz som bojovník". Toto tetovanie je inšpirovaný text jej pieseň, "bojovník". Demi hovorí, že tetovanie je prevzatý z jej zmysluplné piesne a že to symbolizuje negatívne vec zmenil na pozitívny. Tetovanie je veľmi pekná a inšpiratívna zároveň, rovnako ako jej ďalšie tetovanie.

8. Peace Tetovanie:

Ďalej len "mier tetovanie" je vyryté na prostredný prst Demi ľavej ruky. Dostala toto tetovanie, pretože to symbolizuje proces hojenia, keď trpel liečbe bulímie a rezanie. Ona tiež hovorí, že ona prešla veľa v živote a teraz je čas na nejakú mieru. To Demi Lovato tetovanie je veľmi malý, a tak to je ťažko viditeľná.

9. Reťazec vtákov:

Demi má "reťazec vtákov" tetovanie na pravej ruke. Toto tetovanie dizajn ukazuje kŕdeľ 12 vtákov. Toto tetovanie je najväčší a najviditeľnejšou dizajnu tetovanie ona má. Konštrukcia tetovanie je veľmi dlhý a dosahuje jej "viera" tetovanie taky. Tetovanie sa vyrába v čiernej a tmavo zelenej farby, ktorý dáva pekné textúru na dizajn. To je určite jeden z najkrajších tetovanie Demi Lovato.

10. "Let Go a Let God" Tetovanie:

Časti "Let Go a Let Boha" tetovanie dizajn je vyryté na hornej časti nôh, v blízkosti prsty. Časti "Let Go &" je vyrytý na pravú nohu a "Nech Boh" je vyryté na jej ľavej nohe. Toto tetovanie symbolizuje, že ona je silná a má svoju rodinu, aby jej podporu po celú dobu. Tetovanie je vyryté čiernym atramentom a vyzerá to naozaj pekné. Dostala toto tetovanie v okolí septembra 2017. Hovorí, že to tetovanie jej pripomína, každý deň, že je obklopený množstvom sladkých a podporných ľudí.

Ktorý z týchto tetovanie Demi Lovato sa vám páči najviac? Zanechajte nám komentár nižšie.

Ďalšie celebrity tetovanie na tento tetovanie app.

load...