Noviny

Je pomarančový džús dobrý pre zápchu?

Je pomarančový džús dobrý pre zápchu?

Trpíte zápchou? Nadúvanie a obťažovanie sú len jednoduché vedľajšie účinky zápcha. Dlhodobá zápcha je veľmi nezdravé pre telo a môže spôsobiť poškodenie vášho tráviaceho traktu a pečene. Musíte sa snažili veľa voľne predajných liekov a domáce opravné prostriedky získať nejaké úľavy, ale sme si istí, že ste vyskúšali zložku ideme hovoriť.

No, tak nepravdepodobné, ako by sa mohlo zdať, pomarančový džús môže skutočne poskytnúť úľavu od zápchy. Zaujíma vás, ako tento spoločný raňajky šťava môže pomôcť predísť zápche? Potom si musíte prečítať tento príspevok.

Orange Juice dobré pre Zápcha?

Ako sa pomarančového džúsu pomôže uľaviť od zápchy? Toto chutné a prospešné šťava je plný vlákniny, ktorá, ako viete, zohráva dôležitú úlohu pri uľahčení pohybu čriev (1). Keď nemáte dostatok vlákniny v strave, to spôsobí ťažkú ​​ujmu na váš tráviaci systém. Pitie pomarančový džús s dužiny vám dáva vlákno potrebné a stimuluje vaše črevá, čo vám umožní ísť na záchod bez problémov.

load...

Pomarančový džús tiež stimuluje pohyb čriev tým, že zvyšuje peristaltiku, ktorá tlačí na potravu hrubého čreva a spôsobuje, že je potrebné odstrániť z tela (2). Tu je, ako môžete kombinovať pomarančový džús s rôznymi prísadami z vašej špajze a znásobila svoje blahodárne účinky.

Ako používať pomarančový džús na zápchu

 1. Olivový olej a Orange Juice
 2. Prerezávať šťavy a Orange Juice
 3. Pomarančový džús a Aloe Vera

Pomarančový džús prostriedky pre Zápcha

1. Olivový olej a pomarančový džús na zápchu

Budete potrebovať

 • 1 sklo pomarančový džús (s vlákniny)
 • 1 lyžica olivového oleja

Čo musíte urobiť,

 1. Zmiešajte olivový olej s pomarančovým džúsom.
 2. Vypijem to.

Ricínový olej, ľanový olej, alebo minerálny olej možno tiež použiť namiesto olivového oleja, aby sa dosiahol rovnaký výsledok.

Ako často by ste mali robiť to

Použite tento liek, ak je vyžadovaný.

Prečo to funguje

Olivový olej je ďalší skvelý domáci liek na zápchu. Jeho konzistencia a textúry, aby to veľmi účinná pri liečbe tohto problému. Pomáha tiež pri stimulácii tráviaceho systému, čo pomáha pri presúvaním cez hrubého čreva. Keď ste si ju pravidelne, môže to predísť zápche neohrozilo vás v budúcnosti, ako (3).

load...

Späť na obsah

2. Prerezávať džús a pomarančový džús na zápchu

Budete potrebovať

 • ½ šálky prerezávať šťavy
 • ½ šálky pomarančovej šťavy (s vlákniny)

Čo musíte urobiť,

Kombinovať dva šťavy dohromady a piť.

Ako často by ste mali robiť to

Ak je to potrebné, piť tento džús kombináciu opäť po niekoľkých hodinách.

Prečo to funguje

Sliviek a ich šťava sa bežne používa na liečbu zápchy. Sú bohaté na vlákninu a sorbitolu obsah, ktorý zmäkčiť stoličku a pomôcť mu, aby prešiel von z tela ľahko (4).

Späť na obsah

3. Pomarančový džús a Aloe Vera Pre Zápcha

Budete potrebovať

 • 2 lyžice aloe vera gél
 • 1 šálka pomarančového džúsu

Čo musíte urobiť,

 1. Extrahovať čerstvé aloe gél z listu rastliny.
 2. Zmiešajte to s pomarančovým džúsom a piť.

Ako často by ste mali robiť to

Tento postup opakujte po 4 - 5 hodín, ak tam je ešte žiadna úľava.

Prečo to funguje

Aloe vera bolo preukázané, že zlepšenie schopnosti zadržiavať vodu stolice (5). Vzhľadom k tomu sa zvyšuje, stolička priechod a eliminácia sa stáva jednoduchý proces pre telo. Aloe gél tiež čiary čriev a vyhladzuje túto eliminačný proces.

Späť na obsah

Keď sa pozriete na prírodné prostriedky pre zápcha, je pravdepodobné, že nájdete pomaranče medzi zoznamu. Podľa odborníkov, jesť jeden alebo dva pomaranče každý večer pred spaním a ráno môže tiež pomôcť predísť zápche. Urobiť pomarančov a / alebo pomarančový džús súčasťou vašej každodennej stravy s cieľom udržať váš tráviaci systém funguje optimálne.

Dúfame, že tento príspevok sa vám pomohla. Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...