Noviny

10 Zložité tetovanie vlasov

10 Zložité tetovanie vlasov

Strihanie vlasov v určitom vzore vykresliť obraz alebo sa dostať sám vytetovanú na holé miesta na hlava je známy ako vlasy tetovanie. Výhody vlasov tetovanie je, že môžete získať dočasný druh, ktorý nemusíte so sebou nosiť navždy. Ako sa vaše vlasy rastú von, môžete mať na výber zmeniť motívy alebo vzory tešiť konštantné množstvo. Tieto prvej desiatke vlasy tetovanie by vám mal pomôcť conceptualize nápady pre váš prvý alebo ďalšie tetovanie vlasy.

Tattoo vzory Top Ten Vlasy:

Majme pohľad na niektoré z jednoduchých a úžasné vlasy tetovanie.

1. Tretie oko:

Tento skvelý vlasy tetovanie design líči tretie oko v zadnej časti hlavy. Toto umelecké dielo symbolizuje 3. Trojrozmerný povedomie o okolí niekoho. Je to skoro varovaním pre útočníkom, ktorý chce útočiť zozadu a účinne značí silu byť vedomí toho, čo má prísť, aj keď to zakrádajú za vami.

load...

2. Ant:

Táto jediná svojho druhu vlasov tetovania pridáva ďalšiu výzvu k štandardnej Mohawk účes. Keď sa pozriete pozorne, že je to abstraktné formu mravca. Všeobecne platí, že mravce symbolizujú industriousness a schopnosť ukladať stranou na horšie časy.

3. Čínska Scenár:

Čínsky skript je zvyčajne jedinečné a trendy spôsob vpísať zmysluplné vety, slová alebo dokonca príslovie prostredníctvom prostriedkov tetovanie. Toto umelecké dielo v podobe inovatívneho vlasy tetovanie je vynikajúcim príkladom toho, ako možno použiť čínske skripty pre tetovanie, ktoré majú význam známy iba ak off samozrejme žijete v Číne, alebo sú obklopené Číňanov.

load...

4. Tribal Art:

Pridať nejaké kmeňové umenie svojho štandardného Mohawk dať ďalšiu pridanú okraj váš vzhľad. Tribal art a motívy boli obľúbené u tetovanie umelcov z celého sveta a stačí sa bližšie pozrieť na túto zložitú kus umenia tetovania, aby presne vedeli prečo.

5. Rez tu:

Tento vlasy tetovanie vyobrazenia nožnicami neznamená nič, alebo by mohli byť abstraktné myšlienka je znázornené prostredníctvom umenia. Takmer vždy vzťahuje vaše vlasy, môže to byť vaše osobné tajná umelecké dielo, ak chcete zdieľať s niekým zvláštnym. Väčšinou je to len príklad skryté vlasy tetovanie a tie by mohli nahradiť nožnice s inú alternatívu.

6. Počet hviezdičiek:

Tento zaujímavý vlasy tetovanie vlastne podobá zmysel pre humor, neviazanosť a svetla. Viac či menej, to jasne hovorí, že ste hviezda v miestnosti. Získať kópiu tohto módneho vlasy tetovanie a bez pochýb o tom, ste určite upozorniť každého pre seba.

7. Fire:

Toto tetovanie vlasy účinne zachytáva horiaci plameň. Oheň symbolizuje silu, život, teplo a dokonca aj čistenie. Pridať farbu do tejto vlasy tetovanie zvýšiť svoju príťažlivosť.

8. Batman:

To batman vlasy tetovanie je ideálny pre deti a tu je nápad, najať vlasy tetovanie špecialistu na budúci detský narodeninovej párty ste hostiteľa. Nechajte deti majú výber z rôznych vlasy tetovanie, ako je logo Batman, Superman logo, alebo kreslených postavičiek a pre dievčatká prítomných môže jednoducho rozhodnúť pre jednoduché kvetinami a motýle.

9. Motýľ:

Táto abstraktné motýľ forma je určite čerpať všetky oči na vás, skutočnosť, že farba vlasov robí tetovanie vyniknúť je úplne zrejmá. Avšak, je to väčšinou len príkladom toho, ako možno zvýrazniť vaše vlasy tetovanie pomocou inovatívnych a módne farby na vlasy.

10. Cross Roads:

Teraz to umelecké dielo nemohlo byť kopírovaný kýmkoľvek na rozdiel od znalca. Pokiaľ tento inovačný vlasy tetovanie design necháva vás ohromilo, dobre, že je to reakcia sme očakávali. Pokus o to, ak ste stopercentne vedomý vlasy tetovanie odborníka, ktorý by mohol napodobniť to, alebo robiť niečo podobné aspoň k nemu.

Áno, ktorý z týchto top desať vlasy tattooingdesigns je vaša najobľúbenejšia? Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Zostať štýlový, zostane nádherná.

Obrázok soruce: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...