Noviny

Top 10 dôvodov, prečo by ste mali prestať konzumovať nevyžiadanú potravu

Top 10 dôvodov, prečo by ste mali prestať konzumovať nevyžiadanú potravu

Hamburgery, hranolky, šišky, treba by som ísť ďalej? To všetko sú určite lákavé pochúťky, ale sú dobré pre naše zdravie? Nezdravé jedlo získal popularitu, pretože nielen chutili skvele, ale boli tiež lacnejšie ako zdravšie potraviny. Navyše, oni mali lepšiu skladovateľnosť a sú ľahko dostupné taky. Avšak veci sa zmenili. S zdravé potraviny stáva dostupnejšie a chutnejšie, prečo sme stále vyžíva v nezdravé jedlo? Teraz sa môžete pýtať, prečo nie?

10 dôvodov, prečo by ste mali prestať jesť nezdravé jedlo:

Tam sú nekonečné dôvody prestať jesť nezdravé jedlo. Mám uvedené 10 najlepších dôvodov. Tie by mali byť natoľko, aby vám prisahať off vaše chutné ešte nezdravé stravovacie návyky!

1. Váš obvod pásu dostane nový impulz:

Vyplýva to zo štúdie, ktorá sa objavila v CBS News, deti, ktoré sa oddávajú nezdravé jedlo je známe, že získať 6 libier viac ročne ako non-nezdravé potraviny jedáci. S miera obezity raketovým tempom v nekontrolovateľné fáze, budete určite potrebovať zastaviť nezdravé chute.

load...

2. Dajte si pozor na nasýtených tukov a trans-tukov:

Kým nasýtené tuky z pasterizovaného živočíšnych zdrojov sú prijateľné, ale nasýtené tuky z iných zdrojov a trans-tukov, nie sú pre vás dobré. Obe tieto varianty sú tukové známe, že spôsobujú rôzne život ohrozujúcich kardiovaskulárnych chorôb, vrátane mŕtvice a aterosklerózy.

3. Zdroje prázdnych Nutrition:

Väčšina nevyžiadanej potraviny obsahujú nulovú nutričnú hodnotu. Sú živiny zbavený, ale sú zvyčajne plnené rôznymi chemickými látkami a prísadami, ktoré sa pridajú k ich skladovateľnosti hodnotu. Tieto chemické látky nesmú znížiť životnosť, ale k ničomu, pre svoje zdravie a to buď.

4. Balíčky s hormóny a antibiotiká:

Veľakrát tieto občerstvenia prichádzajú zabalené s rôznymi typmi chemických látok a antibiotík. Zatiaľ čo niektoré riadu obsahujú terciárne butylhydrochinónu, životné pričom hormón, iné obsahujú Dimetylpolysiloxán. A nie je to len na báze mäsa pokrmy, aj ovocie a zelenina nie sú ušetrení, pretože tieto obsahujú aj pesticídy a chemikálie.

load...

5. Tie by mohli byť Eating Slime:

Ste si istí, že o tom, čo ste uvedení v ústach? Všetky tieto fast food kĺby môže vyzerať všetky fantázie a noblesné, ale sú živnou pôdou pre baktérie všetkého druhu! V skutočnosti, pred niekoľkými rokmi, rôzne fast food kĺby Wrigley Field, v Spojených štátoch, bolo v správach, pretože sliz bol nájdený na ľade strojov používaných v týchto miestach. Nepamätáte si McDonald bola v centre pozornosti pre odstraňovanie ružový sliz zo svojich hamburgerov? Fuj!

6. Tie by mohli byť jesť nevarené jedlo:

Pretože väčšina junk food kĺby sú vždy plné ľudí, ste chceli skončiť jesť pol varené alebo dokonca tepelne neupravené potraviny! Mnoho časov, mrazené potraviny práve napchatý do rúry na niekoľko minút a slúžil k úspore času. Kým tento šetrí čas a peniaze pre kĺby, je to len na vás, aby sa s znečistenia a jeho následkov.

7. Tie by mohli byť pod útokom karcinogénov:

Na vyprážané nezdravé potraviny sa pripravujú za použitia lacných stužených tukov zvýšiť ich trvanlivosť. Navyše, za účelom dosiahnutia zisku! Hydrogenizované tuky, ak je použitý v extrémne vysokých teplôt po určitú dobu, transformuje na karcinogény. Takže jesť vyprážané džunky znamenať, že by mohli byť požitím karcinogény!

8. Riziko neplodnosti:

Štúdie vykonané na rôznych nezdravé potraviny preukázali, že väčšina mäsa používaných v týchto potravín sú zdrojom rastových hormónov. A výskumy naznačujú, že tieto hormóny môžu skutočne viesť k neplodnosti!

9. Pozor na rafinovaný cukor:

Rafinované cukry je známe, že poškodzujú obsah živín vo vašom tele a brzdiť hladiny imunity. Tie sú úplne odlišné od prírodných cukrov prítomných v ovocí. Absencia živín narušiť metabolických procesov, čo by zase mohlo necháte na riziko toxického metabolizmu vyvolané nedostatkom kyslíka. Mohlo by dokonca spôsobiť nežiaduce prudký nárast hladiny cukru v krvi a vedie k diabetu.

10. Tie by mohli byť na vlastné riziko depresie:

Aj keď každý z nás robiť lásku nezdravé potraviny, teenageri, všeobecne sa hrnú do týchto fast food kĺbov. Či už sa jedná o pizzu strany alebo karbonátky, všetci sú známe vyvolať depresie. Kým títo sú rozhodne naplnením nemajú odovzdať potrebné kvalitné živiny. A nutričné ​​deprivácie by sa skutočne vyvolať nežiaduce výkyvy nálady a depresie.

Vyžíva vaše chuťové bunky raz za čas s týmito chutných jedál je v poriadku. Dajte si súhlas, aby si rýchleho občerstvenia, raz za uhorský rok. Ale nerobia to zvyk! Boli to len 10 dôvodov, môžem uviesť 100s! Ale konečná voľba je na vás, aby sa!

Máte radi nezdravé jedlo? Ako často si môžete dopriať v nich? Alebo ste prestala jesť nezdravé jedlo, prečo? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...