Noviny

Najlepšie tetovanie z orla - náš top 10

Najlepšie tetovanie z orla - náš top 10

Eagle je najdlhšia žijúci vták so životnosťou 70 rokov. Aby však bolo možné žiť tak dlho, orol musí prejsť bolestným procesom znovuzrodenia, keď sa ukáže 40. Tento proces zahŕňa lámanie zobákom proti veľmi vysokým vrchol hory a potom vytrhávanie pazúry a perie so svojím novým zobáku. Tento proces však neznesiteľná, umožňuje predĺžiť jej životnosť 30 rokov. Z tohto dôvodu získania Eagle napustené by bolo skvelý tetovanie koncept.

10 najlepších Eagle tetovanie

1. Bald eagle tetovanie:

Plešatí orli majú snehovo biele hlavy, ktoré jet čierna telesa. To je tiež národný vták Spojených štátov amerických. Sú majestátne a hrôza zarážajúce vtáky, ktoré sú skvelé telo umelecké predmety. To je úžasný výber všetkých orla vzorov tetovanie.

2. Eagle posadený na strome:

Orli ostriež sa na najvyššie hory a konáre. Nikdy uspokojiť priemerných výšok. Tetovanie orol posadený na pobočke alebo útese by symbolizovať svoju silu odmietnuť priemernosti a snažiť sa o dokonalosť.

load...

3. Eagle pripravený chytiť svoju korisť:

Orol všeobecne znášanie dole a chytá svoju korisť. To sa vykonáva s ohromnou rýchlosťou a je to akcia, ktorá bude symbolizovať špecifický význam pri vytetovať. To by symbolizovať silu naháňať sny s rýchlosťou a rozhodnosťou.

4. Eagle v lete:

Eagles lietať veľmi blízko k nebu. Vyzerajú majestátne, keď v lete. To je dôvod, prečo farbenie orla v letu, najmä na rebrách alebo späť bude robiť veľké tetovanie.

5. Eagle perie tetovanie:

Vzhľadom k tomu, orol lietať vyššie ako normálne vtákov, takmer blízko k nebu, sa predpokladá, že zistenia orlie pero je znamenie od boha a znamenia šťastie. V mnohých kmeňov, orol perie odniesol tých, kto vykonal extrémne činy statočnosti. To je tak skvelý tetovanie mať, pretože to znamená oveľa viac než len krásu.

load...

6. Orel na love:

Eagles väčšinou jesť hady, králiky, veveričky, ryby a jašterice. Orol je veľmi rýchly lovec. Tento aspekt orla je skutočne obdivuhodný a niečo, čo stojí za to tetovanie. Orol na love by symbolizovať jednu mindedness a divokosť.

7. Eagle oko tetovanie:

Orli majú veľmi ostrý zrak; asi 4 až 8 krát väčšia, než je človek. Jedná sa o veľmi špeciálny charakteristika je skvelý tetovanie tému. Tetovanie môže byť napustené v mnohých rôznymi spôsobmi. Jeden taký spôsob, ako by sa atrament bočný profil orla s jeho oko smerom dopredu. Ďalším by bol atrament oko tak, že sa pozerá na diváka.

8. Tribal orol tetovanie:

Orol tetovanie môže byť napustené rôznymi spôsobmi. Jedným z veľmi inovatívny spôsob, ako ich získať kmeňová s motívom orla tetovanie. Kmeňoví návrhy môžu byť jednoduché alebo veľmi komplikované. Tribal tetovanie vyzerajú najlepšie, keď nafarbený v čiernej farbe.

9. Plne farebné orol tetovanie:

Orol vo všetkých jeho farbách bude perfektné tetovanie nápad. To urobí žiarivú a zmysluplné tetovanie.

10. Orol boj tetovanie:

Eagles sú nádherné a divokí vtáky. Boj medzi dvoma orly by bol divoký a energický boj, pretože obaja vtáky by byť rovnako tak uzavreté vo výkone. Takýto boj scéna by bola veľká tetovanie design.

Plánujete na získanie jedného z týchto orol tetovanie? Dajte nám vedieť!

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať ten najlepší nápad pre vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...